Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yaaaa gelmiş geçmiş olsun inşallah Allah esirmiş. Ne şanslısınız ki sağlıkçılar varmış.

Yaaaa gelmiş geçmiş olsun inşallah Allah esirmiş. Ne şanslısınız ki sağlıkçılar varmış.
Aynen öyle Allah razı olsun onlardan. Ya tek başıma olsaydım ne yapardım bilmiyorum. Biraz soğuk kanlı olmak lazım bu durumlarda ama ben hic degilim olduğum yerde kalakalıyorum

Ay bende ileriki aşamada eğer gerek kalırsa yaptırıcam nasıl geçti

Aynen öyle Allah razı olsun onlardan. Ya tek başıma olsaydım ne yapardım bilmiyorum. Biraz soğuk kanlı olmak lazım bu durumlarda ama ben hic degilim olduğum yerde kalakalıyorum
Tek başına olsan da Allah bi güç kuvvet verir. Bir de herkesin muhakkak ilk yardım eğitimi alması gerekir

Kuzum yoğunum bu ara. Ailesel skntilar var eşimin abisiyle annesi ve eşim arasinda. ev bakiyoruz 3-4 gündür kayinvalidemlere ama kiralar aşırı pahalanmis bizde nasip olursa almaya karar verdik biraz peşinat var en azindan kira ödeyecegimize kredi öder ev sahibi oluruz oglumuz var sonucta yatirim olur diye. Dua et hayirlisi olsun hakkımızda. Bu ara değişik değişik rüyalar görüyorum her uykudan uyandigimda engelli bebegim olacak hissiyatina kapılıyorum sonra diyorum ki Rabbim verirse kabulüm. Yine dün gece rüyamda Eslem i kaybetmişiz bulamıyoruz Aglayarak uyandim ya acaba bunlar klomen in yan etkisi olabilirmi değişik alakasiz rüyalar görmek

Kuzumm cok gecmis olsunn Rabbim görünür görünmez tüm kazalardan korusun cocuklarimizi. Benim kızıminda bogazina elma kabugu kacmisti hic unutmuyorum zor cikarmistim ters cevirmistim. Oğlumunda papatya makarnalar oluyor ya yere düşmüş pişmemiş çiğ olarak emeklerken atmiş agzina kötü tecrübe olmustu cok korkmustum. Aklimizda olsun bunlarda Rabbim korusunn cok iyi anliyorum seni

Amin canim inşallah dualarinizi bekliyorum birbirimize burada moral veriyoruz Allah razi olsun hepinizden
Canim yogunum cok yazamadim. En azindan bi çıkış yolun var bide o sekilde düşün ve tedavine odaklan. İnsallah maddi anlamdada yeterli bütçen vardir, manevi olarakta kendini iyi dinc hisset ve biran önce bebisine kavus. Bu süreçte manevi olarak arkanda bi sürü arkadaşın var burda insallah guzel haberlerini bizlere yaz

Kuzum gecti gitti cok sevindim. Benim biraz ağrılı gecti 2 sefer cektiler ilac verdiler ve sonrasi daha agriliydi Tansiyon ve mide bulantisi problemim olmuştu ama cok sevindim seninki rahat gecmis doktor ne dedi nasil cikti sonucun

Dogru doktoru bulmak cok zor korkuyorum yanlis doktorlar da yipraniriz diye zamanımda yok anladığım kadarıyla siz nerede yaşıyorsunuz onerebilceginiz doktor var mi ?
Ben şuan Urfadayım ama temmuz sonu Yalova da olacağız tayinimiz oraya çıktı. Henüz ben de doktor araştırmadım.
Bursa da Osman Develioğlu, İstanbulda Cem Çelik, Ebru Öztürk bunlar düşündüklerim arasında. Henüz kime gideceğime karar vermedim.

Kuzum yeni görüyorum mesajını bugün yoğundum tez zamanda rabbim şifanı versin sağlıklı, hayırlı, güzel/yakışıklı bebişlerin olsun inşallah Kuzum fikrini etkilemek istemem ama bence bir iki görüş daha alıp onlar da ameliyat derse bir an önce ol ve tüp bebeğe başla. Bu kiste sahip olup da tüp bebekle hamile kalan ne kadar kadın var onlardan biri de tez zamanda sen ol inşallah Moralini bozma umut hep var iyiki var

Ya kuzum cok gecmıs olsun naısl korkmuştur minik

Ya o klomennın basına tas düşmesin daha demin sanki biri olmus de öyle ağladım

Yaşasın o peynir çubukları !! Ben de çok severim :))) hep birlikte heimlich manevrasını öğrenelim kızlar ya hoş bana gösterdiler ama ben yine yapamıyorum

Amin canım amiin cok korktum ve en korktuğum seylerden biri

Yaşasın o peynir çubukları !! Ben de çok severim :))) hep birlikte heimlich manevrasını öğrenelim kızlar ya hoş bana gösterdiler ama ben yine yapamıyorum
Ben biliyorum aslında ama öyle anlarda buz kesiyorum kipirdayamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…