Temmuz anneleri sezeran mı normal doğummu yapacaklar?

Inşallah Allah Normal Doğum Yapmayi Nasip Eder Bize. çünkü Adi üstünde Normali Bu. Ama Tabiki Korkmyor Değilim. Allah Yardimcimiz Olsunn

slm kızlar evet sezeryanı bende izledim eşimle inan çok ürkütücü geldi en sağlıklısı normal tabiki sorun olmadığı sürece genede allah yardımcımız olsun kızlarrr

helal olsun sana bidisim vallaha ben 18 yasimda sezaryenle dogum yaptim ama mecburen oldu yani son anda oldu malesef tabi herseyin dogali daha iyi sen bu yolda devam et ben sezaryen oldum gobegim kaldi tabi herkesde kalcak diye bi sey yok ama bende istemezdim ikiye ayrilmak bebegimin sagligi ve benim sagligim tehlikeye girdigi icin mecburen son care sezaryen oluverdim bakalim bunda ne olcak allahim herseyin en hayirlisini versin bizlere insallah

Yaşamış birinden tavsiye duymak güzel... Çok teşekkürler Allah inşallah herkese normal doğum nasip eder...

bende normal dogum yapmak istiyorum .. zaten burdaki dr lar yani almanyadakiler cok zorda kalmadiklari hamilelere kesinlikle sezeryan yapmiyolar .. yani sezeryan iyi bisey degil ve türkiyede sezeryan gayet normal biseymis gibi her iki kadindan biri kendi istegiyle veya doktorun öyle planlamasiyla sezeryanla dogum yapiyolar..

ARKADASLAR;
sımdı he ıkı dogumda agrısız yapılabılıyor ıstersenız ılk kızım normal dogum oldu
ıkıncı kızım sezeryan ama tabıkı normalı tercıh edın derım
eger sezeryana mecbursanız hıc korkmyın ve tadını cıkarın
benım narkoz fobım oldugu ıcın epıdural sezeryan oldum.cok guzeldı bebegının cıktıgıılk anı goruyorsun cok heyecanlı.mecburen sezeryanlara tavsıyem epıdural:))) o anı yasayınnn derım
normal dogum yapanlarada o muhtsem anın tadını cıkarın ondada sımdı agrısız dogum seceneklerı var ıstersenız ama her ne olursa olsun tadını cıkarın endıselerle gun gecırmeyın

Benim de tercihim normal doğumdan yana... Bi aksilik çıkmadığı sürece normal diyorum...

Hiçbir zaman normal doğum yanlısı olmadım,daha doğrusu olamadım..İlk bebeğimi de sezeryan yaptım,temmuzda doğum yapacağım bebeğimi de sezeryanla yapacağım..
En güzeli normal doğum ama bu kişinin kendini hazırlamasıyla da ilgili..Ben kendimi hiçbir zaman normal doğuma hazırlayamadım,korktum,çekindim ve sezeryana karar verdim..
Doğum seçeneği için herşeyden önce anne adayının hangi şıkka beynen yakın olduğunu anlaması görüşündeyim..
Kalp ameliyatından sonra en riskli ameliyat olan sezeryana kendimi hazırlamam kolay olmadı ama normal doğum bana çok uzak..
Herkese hayırlı doğumlar diliyorum..

NORMAL inşallah allah kısmet ederse normal istiyorum bende kızlar allah hayırlı dogumlar versin hepimize inş.

Evet kızlar bende normal doğum istiyorum hatta stajımda çok doğuma girdim onu görmeme rağmen korkmuyorum.Ama hiççç korkmuyorum diyemem ama en iyisi olduğunu düşünüyorum.Ablam sezeryan oldu ilk çocukta sonra çok kısa arayla 2. oldu çok kötü olmuştu.Onun o hali gözüme gelince kesinlikle nornmal doğum diyorum.Ablam kendini çok zor toparladı.Ama tabi herzaman hayırlısı diyelim artık ozaman hangisi hayırlısıysa o olur.Allah herkeze kolay ve normal doğumlar nasip etsin

Arkadaşlar Merhaba Ben de normal doğum istiyorum bence kendimizi korkutmayalım şimdiden beni arkadaşlarım var normal doğum yapan çok kötü olmadığını herkesin anlattığı gibi olmadığını korkuyu bir kenara bırakmak gerektiğini özellikle nefes alıp verme ıkınma tekniklerini uygulamanın faydalarından bahsettiler hatta bir tanesi doğum terapilerine gitmişti sezeryan olanlarda var onlarda öyle şikayetçi değiller hallerinden arkadaşlar korkmayalım annem hep şöyle der korku korkuyu yaratır cesur olmamız lazım bebeklerimiz için.. Hepimiz kolay doğum yaparız umarım.. Sağlıklı bebişlerimiz olsun herşeyden önce..

bende normal doğum istiyorum inşallah son anda bir problem olmassa bebeğim aşağı inerse normal doğum yapıcam inşallah ...

İlk çocuğumuda sezeryan yaptım,temmuzda ki doğumumuda sezeryan yapacam:)
Kendimi normal doğuma hiçbir zaman hazır hissetmedim..

Valla bende normal dogum istiyordum baslarda ama olmiyicak buyuk ihtimal cunku ikiz bekliyorum henuz doktorum birsey demedi ama ikizleri normal yolla doguramiyormussun genelde.Nediyim gelsinlerde nasil olursa olsun.

Valla bende normal dogum istiyordum baslarda ama olmiyicak buyuk ihtimal cunku ikiz bekliyorum henuz doktorum birsey demedi ama ikizleri normal yolla doguramiyormussun genelde.Nediyim gelsinlerde nasil olursa olsun.

herseyin hayirlisi bebeklerin ve sen saglikli cikin hastaneden tek sezaryen olsun ne yapacaksin allahim hepimizin yardimcisi olsun insallah yerimseniben

canım bebeklerin gelişlerine göre doktor ayarlar onu sıkma canını hem normal doğumlada yapabilirsin bebişlerini ... yengemde normal doğum yaptı ikizlerini .. şimdi liseye gidiyolar.. hakkında hangi doğum şekli iyiyse o olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…