temmuz anneleri bebekleriniz için neler alıcaksınız?

aysbar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
368
3
kızlar bende 15 haftalık hamileyim.20 temmuz gibi doğum gerçekleşecek.şimdilik erken olduğunu biliyorum.fakat 2.çocuğuna hamile olanlar en azından fikirlerinizi paylaşiırsanız biribirimize yardımcı oluruz.

bu başlığı görünce eskidiğimizi anladım :roflol: hayırlısı olsun canım. bende 2008 temmuz annesiyimde geçen yıl bu zamanlar bu telaşlardaydık.
ben kendi adıma konuşayım temmuzun başına kadar hiçbişey almadım bebeğime. bence sizde acele etmeyin. doğum zamanı yaklaşınca daha çoook konuşursunuz bu konuları. Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

aynen bende pabucumuz dama atıldı dedim:))bencede erken canım cinsiyetini falan ögren bence

cinsiyetini öğrendiğinde morhercare da çok güzel indirim var yazı bekleme ay hesaplaması yap kısa kollu uzun kollu kışlık ürünlerden yüzde 50 artı kasada artı 25 indirim varr..ay hesaplaması yapıp şimdiden 1 ürün yerine nerdeyse 3 ürün alabilirsinn..yazaı bekliyim dersen ancakk biraz pahalı olabiliri sen bilirsinn..

bende temmuzda doğum yaptım son aya kadar hiçbirşey alamıştım ama son ay sıcaklar bide kiloların etkisiyle hiç alışveriş yapamadım hatta yürüyemedim:KK43: o yüzden çokda gece bırakmayın.ben de hepsi bir anda oldu bittiye geldi malesef.indirimleri takip etmeni öneririm. bez stoklamanın bile faydası olur:)))

X