TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

6sında çatladı benim de Ya şey soracam bu çatlatma iğnesi aşılamayla aynı şey mi? Değilse de Nasıl bi süreç sizin yaşadığınız?
Aşılama ile aynı değil canım bu ay olmazsa ben aşılama yapıcam o eşimden sperm alınıp bana enjekte ediliyor ben de tam detaylı bilmiyorum da bu iğne sadece yumurtanın çatlamasını sağlıyor

Kizlar adete 6 gun var, yine de bu kadar koyu cikar mi ya?

Eklentiler

• IMG_20240719_183826.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 20
Aşılama ile aynı değil canım bu ay olmazsa ben aşılama yapıcam o eşimden sperm alınıp bana enjekte ediliyor ben de tam detaylı bilmiyorum da bu iğne sadece yumurtanın çatlamasını sağlıyor
AŞılama o zaman tüp bebek gibi. Anladım canım çok teşekkürler burada hep okuyorum klomen femera falan da kullanan var. Benim doktorum maşallah gidin deneyin diyor o kadar

Ben femara da kullandım . Pcos olunca bende
Bana da bi ara pkos görünümü var dedi doktor sonra yok öyle bi şey dedi ama önümüzdeki ay ben teklif edeceğim doktora Femera klomen bi şeyler deneyelim dicem o zaman şunu anlıyorum senin çatlamada mı sorun var canım

Evet canım yumurtam da gelişmiyor o yüzden femara klomen kullandım bi senedir deniyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…