TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Benim sorumu görüüüünnn

Beta istedi çok küçükse çıkmaz dedi ultrasonla bakınca da gebelik var gibi durmuyor dedi bu ay da olmadı demek ki
ultrasonla nereden anlayacak ki daha 11 gün var. saçma bi yorum olmuş bence rahim kalınlığı da benim bildiğim 15'ten yukarıdaysa gebelik var demek oluyor ama daha 11 gün var erken bence 15 e ulaşması için de varsa bile.

Benimde bel ve hafif kasık ağrım var ama onlar hep vardı o yüzden belirti saymıyorum hamilelik planladığım günden beri kasık ve bel ağrım var

Gebelik isteyen her kadına reglin 2 veya 3. Günü yapılan hormon testleri canım bu testlerden pcos var mı üreme açısından ne durumdasın diye bakılıyor
Dün sonuçları aldım bana diena diye bir hap verdi hormon bozukluğum için miş ama korunma hapı yazıyor benim amacım hamile kalmak sizce kullanıyımı.

Aslında 2 gün sonra test yapsanız çıkar
Ya yaparım yapmasına da sanmıyorum çıkacağını gebelik bu ay da yok bence yaşadığım şeyler belirti değil sanki Yumurtlama üzerinden de bugün 14.gün ama hangisi baz alınıyor bilmiyorum kimisi çatlama diyor kimisi yumurtlama diyor. Adet döngümün 31.günü bugün

Erken gebelikler regl gününden 4 gün öncesine kadar bakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…