TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Çatlamak üzere olduğu ya da çatladıgı için değerlendir dedi şansın var dedi. Valla ben oğlumda ne yumurtlama bildim ne ağrı ne sancı korunurken hamile kaldım bide bunda ne kadar uğraştım yaa. Ayın 17 sinde progestona bakacak kan vericem yumurtlama kaliteli mi diye.
Progesteron yumurta kalitesini mi gösteriyor benim 12 çıkmıştı ama gebelik oluşmamıştı

Progesteron 21. Gün bakılır ve yumurtanın çatlayıp çatlamadığınk gösterir demişti bana da doktor herkes farklı mı söylüyor bilmiyorum
Genelde evet ama şöyle mesela sen 28 günde düzenli adet görüyorsun 21. Günü bakılır. Çünkü 14. Gün Yumurtlama olmuş olur. Ama 35 günde 1 oluyosan 21. Günü bakılmaz daha Yumurtlama bile olmamış çünkü. Tüm hormonlarına bakıldı mı

off ya kızlar ben galiba kaçırdım piki, bugün daha silik ovulasyon testim sanki. moralim bozuk bugün değerlendirsem de olur mu?

off ya kızlar ben galiba kaçırdım piki, bugün daha silik ovulasyon testim sanki. moralim bozuk bugün değerlendirsem de olur mu?
Zaten pikten sonra silikleşmesi o gün çatladığını gösterir. Önemli olan silikleştiği gün

kızlar ne durumdayım sizce silikleşmeye mi başlamış nolmuş buna yaa???

Eklentiler

• 767B0D9B-BC7A-468A-AB03-151A4987B024.jpeg
    767B0D9B-BC7A-468A-AB03-151A4987B024.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 28
X