TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar buldum sizi😁 Nerelerdesiniz yahu diğer topiğe 1 hafta filan girmedim baktım kaybolmuş herkes. Benim dün yumurtlama günümdü siz ne yaptınız? Pozitif sonuçlarımızı görelim artık hayırlısıyla bu ay inşallah🤲🥹

cookiep cookiep halolita halolita beezuus beezuus yarın sabah baktığımda pozitifsiniz inş🤣
Ayy insallah💕 agzindan bal damliyor😂 bugun testi alip yarin sabah yapicam ofiste yarini bekliyorumm ama hala gelen giden yok, kasik agrilarim baya azaldi hafifledi ve goguslerim sabah simdi yine baya hassas, cok dusunup paranoya yapmamaya calisiyorum insallah guzel sonuclar gelir dedigin gibiiii bugun yarin cogumuzdan😍😍

Özleştik cidden😍 Haziran’dan çok umutluydum olmayınca baya hayal kırıklığına uğradım sonra taşınma işleri derken ara vermiş oldum buralara. Belki taşınırken kafam dağılır olur dedim ama yine olmadı😂 Kısmetse bu ay inşallah🙏 Senin bata az kaldı herhalde yukarıdaki mesajdan anladığım kadarıyla🙃

Özleştik cidden😍 Haziran’dan çok umutluydum olmayınca baya hayal kırıklığına uğradım sonra taşınma işleri derken ara vermiş oldum buralara. Belki taşınırken kafam dağılır olur dedim ama yine olmadı😂 Kısmetse bu ay inşallah🙏 Senin bata az kaldı herhalde yukarıdaki mesajdan anladığım kadarıyla🙃
ayy olsun bu aya kismet diyelim💕 benim bat dundu ama gelen giden yok yarin sabah test yapicam kuzuu💕

Eklentiler

• 1000083130.jpg
    1000083130.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 35
Pozitif sonucu göreceğiz inşallah öyle hissediyorum. Benim bat 8 ine sanki zaman geçmiyormuş gibi geliyor.

Kızlar sizden çok umutluyum 🤗

halolita halolita senin bat ne zamandı canım?
Ay çok heyecanlı inşallah yarın pozitif testini atarsın buraya😍
ayy insallah kizlar ya size dua ediyorum ben dee :) yarin haber vericem cok heyecanli bi yandan da endiseliyim ben de ama bakalim, brckm brckm belirtiler var miii?

ayy insallah kizlar ya size dua ediyorum ben dee :) yarin haber vericem cok heyecanli bi yandan da endiseliyim ben de ama bakalim, brckm brckm belirtiler var miii?
O kadar iyi anlıyorum kiii seni ama sonuç çok güzel olacak inşallah Allah ın izniyle. Benim bel ve kasık ağrım hala devam ediyor. Aynı zamanda göğüslerim yumurtlamadan beri gitgide hassaslaştı. Arada bir sağ kasığım pıt pıt yapıyor sanki yumurtlamayı da orada hissetmiştim tabi ben hayali olarak öyle hissetmiyorsam. Bir de çok afedersiniz tuvalet sorunu yaşıyorum 4-5 gündür. Geçen ay da böyle olmuştu belirtilerim ama ben belirti olarak fazla takılmıyordum. Yine de ümitlenmek istemiyorum tabi 8 ine belli olur daha 3 gün var. İnşallah bekleyen herkes bebiş haberini alır bu ay 🙏

O kadar iyi anlıyorum kiii seni ama sonuç çok güzel olacak inşallah Allah ın izniyle. Benim bel ve kasık ağrım hala devam ediyor. Aynı zamanda göğüslerim yumurtlamadan beri gitgide hassaslaştı. Arada bir sağ kasığım pıt pıt yapıyor sanki yumurtlamayı da orada hissetmiştim tabi ben hayali olarak öyle hissetmiyorsam. Bir de çok afedersiniz tuvalet sorunu yaşıyorum 4-5 gündür. Geçen ay da böyle olmuştu belirtilerim ama ben belirti olarak fazla takılmıyordum. Yine de ümitlenmek istemiyorum tabi 8 ine belli olur daha 3 gün var. İnşallah bekleyen herkes bebiş haberini alır bu ay 🙏
belirtiler cok guzel kuzum, sen de benim gibi gecen ay kimyasal yasadin zaten di miii :KK43: ondan erkenci davranmiyorum bu ay husran olmasin diye iste. bu arada benim de tahmini yumurtlamadan sonra hassaslasti ve agrilarim basladi ondan bi farklilik var gibi hissediyorum umarim hislerimiz belirtilerimiz dogru cikar <3

ay cok heyecanlii 3 gun az kaldiiii

Pozitif sonucu göreceğiz inşallah öyle hissediyorum. Benim bat 8 ine sanki zaman geçmiyormuş gibi geliyor.

Kızlar sizden çok umutluyum 🤗

halolita halolita senin bat ne zamandı canım?
Benim yarın canım bat 23 ünde çatlama oldu. Ama ben ümidi kestim ısım düştü çünkü kesin gelir yarın

Kızlar buldum sizi😁 Nerelerdesiniz yahu diğer topiğe 1 hafta filan girmedim baktım kaybolmuş herkes. Benim dün yumurtlama günümdü siz ne yaptınız? Pozitif sonuçlarımızı görelim artık hayırlısıyla bu ay inşallah🤲🥹
Ay hoşgeldin kuzumm 🥰 benim de bat yarın ama ısım düştü bugün yarın kesin regl gelicem bekliyorum bakalım 🤔

X