TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Adet dönemi belli bir oranda lh yüksekliği normal ama işte fsh den yüksek olunca genelde pcos deniyor. benim bilgi bu kadar 😅 Bence senin lh yi yükselten bir şeyler var ne bilmiyorum ara ara yokluyorlar 🤣
Ahahaha bende anlamadım cidden ya bu ay doktora falan gitmicem zaten eylülde hsg çektircem sadece tüplerin durumunu merak ediyorum. Çocuk işi artık beni sıkmaya başladı akışa bıraktım 😀

Ahahaha bende anlamadım cidden ya bu ay doktora falan gitmicem zaten eylülde hsg çektircem sadece tüplerin durumunu merak ediyorum. Çocuk işi artık beni sıkmaya başladı akışa bıraktım 😀
Öyle yapmak lazım en güzelii Her şeyin bir vakti var zamanı bekliyor Hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah tez vakitte kolaylıkla gebe kalırız 🤰🏻Sonuçlarından haberdar et beni de merak ederimm

Bence olamaz tum amh i dusuk insanlara ben dahil folik asit verirlerdi ki ben kac aydir aliyorum ama artmadi🤔
Yani tam olarak yükselmesine etkisi yoktur ama buraya bi kaç kişi konu açmış ordan okudum eminde değilim doktora sordum etkisi vardır dedi o da. Fakat benimki aşırı yüksek o kadar yüksek değerle alakalı bişey de bulamadım net olarak pcos yazıyor da bilemiyorum hiç bi doktor pcos demedi bana anlayamadım kafam karışık yani. Senin amh kaç

X