TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Eşin de stres yapsa sen daha çok stres yaparsın canım. Biz bu ay çok umutluyduk aslında çünkü her adımı doktor kontrolünde attık eşim o yüzden bu ay kendini fazla kaptırdı. Ahaha bu mesajı yazarken aşkım ne alemdesin dedi (söküldü mü anlamında) başladı dedim tüüh dedi mesela. Reglim bitsin hsg çektircem işte onda da olmazsa bu defter kapanır benim için
Merhaba başından beri konunun takipcisiyim de yazmak şimdi nasip oldu bende 9 temmuzda hsg çektirdim. Sanirim sizde hsg cektireceksiniz nacizane tavsiyem şuan randevu bulmanız çünkü adetten sonra genelde hsg çekiliyor boşa zaman kaybetmeyin bence

Ben 2 ay önce progesteron verdiğimde 1.60 çıkmıştı prolaktinim düşmemişti tam olarak bu ay 11 çıktı progesteron iki hormonda birbiriyle orantılı işte
Prolaktin yumurtlamayı yavaşlatır yazıyor ama bilemedim benim 0.98 çıktı prolaktin ilaçtan ötürü progesteronda 7.6 . 1.60 çıktığında prolaktininiz neydi ?

😔 Çok üzücü cok iyi anlıyorum inşallah hic birine gerek kalmadan surpriz yavrunuz olur.. benim eşim aksine hic umursamaz tavır sergiliyor ben cok kafama taktigim icin boyle yapiyorda olabilir , ben yine olmamis regl oldum diye yanina gidiyorum olsun düşünme bu kadar olmazsa olmaz ille de olmasi gerekmiyor diyor
Aynı benim eşim gibi. Aslında bir yandan iyi ki böyle tepki veriyorlar yoksa daha çok kafaya takardık. Ben bu ay bir gün erken oldum regl. Tuvalete gittim fark ettim odaya gittim yattım. Eşim geldi yanıma noldu aşkım niye yatıyon falan dedi. Geldi öptü bende dedim adet oldum ben dedim. Eee nolmuş aşkım olsun falan demeye kalmadan ağlamaya başladım. İlk defa ağladım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏 üzgünüm ama Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur

Bizim tam olarak isteyeli 7 8 ay oldu canım. Çok şükür bitane var ama bitane daha olsun diye uğraşıyoruz ama vardır vakti saati diyoruz. Kısmet ama yorulduk ya özellikle ben bir sürü hormon tahlil takip doktor vs yıprandım artık. 33 yaş geç değil ama bi 20 li yaşlar gibi de olmuyor malesef her ay yüzde 15 20 şans varken 30 üstünde bu 10 a düşüyor neredeyse. Kısmet bakalım.
eşin dr. göründü mü o da takviye vs alabilir sperm kalitesini artırmak için eğer kullanmıyorsa. hsg den sonra ihtimal de artıyormuş zaten belki o şekilde de olur

Kızlarr herkese selamm Üstümden kamyon geçmiş gibiyim. Dün dayanamadım acile gittik. Bu arada ben Almanya da yaşıyorum burda ki sağlık sisteminden bahsetmeme gerek yok zaten. 2 saat o halde bekledim orda. Öncesinde kan almışlardı zaten jinekoloji doktoru baktı kan değerime bana hamile değilsin diyo 😂 yumurtlamamın 5. Gününde çıkmaz ki zaten yani öyle değil mi sizcede?
Sonra beni alttan muayene etti biraz sıvı görüyorum ama herşey yolunda yumurtalıkların gayet iyi rahim ağzında gayet iyi dedi.
apandistten şüphelendi başka doktor baktı o da apandist de değil değil herşey yolunda dedi.

Ben tabi ağrıdan kıvranıyorum hala 9 saat boyunca ağrı çektim eve gelince üşüme titreme başladı dayanamadım antibiyotik içtim. Ağrım falan kalmadı.
Bir serum bile takmadılar ya şaka gibi bunlar.

Kızlarr herkese selamm Üstümden kamyon geçmiş gibiyim. Dün dayanamadım acile gittik. Bu arada ben Almanya da yaşıyorum burda ki sağlık sisteminden bahsetmeme gerek yok zaten. 2 saat o halde bekledim orda. Öncesinde kan almışlardı zaten jinekoloji doktoru baktı kan değerime bana hamile değilsin diyo 😂 yumurtlamamın 5. Gününde çıkmaz ki zaten yani öyle değil mi sizcede?
Sonra beni alttan muayene etti biraz sıvı görüyorum ama herşey yolunda yumurtalıkların gayet iyi rahim ağzında gayet iyi dedi.
apandistten şüphelendi başka doktor baktı o da apandist de değil değil herşey yolunda dedi.

Ben tabi ağrıdan kıvranıyorum hala 9 saat boyunca ağrı çektim eve gelince üşüme titreme başladı dayanamadım antibiyotik içtim. Ağrım falan kalmadı.
Bir serum bile takmadılar ya şaka gibi
Vücudunda enfeksiyon varmış demek ki geçmiş olsun canım sıtma tutması onu gösteriyor

Vücudunda enfeksiyon varmış demek ki geçmiş olsun canım sıtma tutması onu gösteriyor
Çok az enfeksiyon varmış canım öyle ciddi boyutta değilmiş ama bu beni mahvetti sanki korona olursun da eklemlerin ağrır ya aynı o şekildeydi daha da beterdi hatta.

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine. ben bu yurtdışını anlamıyorum gerçekten türk doktorların eline kimse su dökemez ya kaç kere böyle şeyler duydum sayısını hatorlamıyorum ilgilenmiyorlarmış doğru düzgün, allahtan sen şuan iyiymişsin çok geçmiş olsun tekrar

Adete daha 8/9 gün kalıyor kanda çıkar.mi ki hamilelik yok demiş 🤷🏻

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine. ben bu yurtdışını anlamıyorum gerçekten türk doktorların eline kimse su dökemez ya kaç kere böyle şeyler duydum sayısını hatorlamıyorum ilgilenmiyorlarmış doğru düzgün, allahtan sen şuan iyiymişsin çok geçmiş olsun tekrar
Çok sağol canım gerçekten Türk doktorları bence dünya da bir numara ya koskoca hastane de bir tane jinekolog var o da doğum da şaka gibiler doktor çok tatlıydı ama yani 5. Günü bugün ovülasyon belli olur mu diyorum evet genel de çıkması gerekiyordu diyor. Düz mantık hepsi. Gerçekten dayanamadım kızım o halimi gördükçe üzülüyor ağlıyor birde augmentin vardı arkadaşımın kayınvalidesi hemşire içebilir sorun olmaz demiş. O da hamileyken dişinden dolayı içmiş dayanamamış.
Varsada gebelik Allah korur artık ne diyim canım.

Çok sağol canım gerçekten Türk doktorları bence dünya da bir numara ya koskoca hastane de bir tane jinekolog var o da doğum da şaka gibiler doktor çok tatlıydı ama yani 5. Günü bugün ovülasyon belli olur mu diyorum evet genel de çıkması gerekiyordu diyor. Düz mantık hepsi. Gerçekten dayanamadım kızım o halimi gördükçe üzülüyor ağlıyor birde augmentin vardı arkadaşımın kayınvalidesi hemşire içebilir sorun olmaz demiş. O da hamileyken dişinden dolayı içmiş dayanamamış.
Varsada gebelik Allah korur artık ne diyim canım.
aynen öyle iyi yapmışsın canım ben de ilaç kullanmıştım ama gebeliğe zararı olmayan bi ilaçmış doktor demişti inşallah bebeğin seninledir daha öğrenmek için erken😇🧡

aynen öyle iyi yapmışsın canım ben de ilaç kullanmıştım ama gebeliğe zararı olmayan bi ilaçmış doktor demişti inşallah bebeğin seninledir daha öğrenmek için erken😇🧡
Ay benim yeni aklıma geldi ben gece istifra ettim ki o kadar hayal meyal hatırlıyorum ki herşeyi çok az bişeyler atıp ağzıma içmiştim ilacı. 1 saat sonra falan sanırım istifra ettim midemi bulandırmıştı.
Yani bilmiyorum ki benimle mi değil mi bütün hevesim ve ümidim gitti ama herşey için hayırlısı olsun hamile değilsem de vardır bi sebebi diyorum artık teşekkür ederim destekleriniz için kızlar ❤️🙏

Merhaba başından beri konunun takipcisiyim de yazmak şimdi nasip oldu bende 9 temmuzda hsg çektirdim. Sanirim sizde hsg cektireceksiniz nacizane tavsiyem şuan randevu bulmanız çünkü adetten sonra genelde hsg çekiliyor boşa zaman kaybetmeyin bence
Merhaba evet biliyorum teşekkür ederim

X