Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Allah yardimcin olsun canim bnm teşekkür ederim cevap verdiğin icin sen ne durum dasin
Yaa tiksinme basladi yemege karsi hatta ilaca karsi bile iki uc lokmadan sonra yiyemiyorum sabahlari aniden yataktan kalkarsin tansiyonum duser ya o tarzda bi bas dönmesi ve bulanti oluyor yavas kalkiyorum bende onun dışında halsizlik ve felaket mide yanmasi basladi

Buradaki tüm arkadaşlara soruyorum lütfen bilgi verin , aşılmadan önce rahim filmi çekildi mi sizlere ???
Arkadasim merhaba benim bir yilim dolmadan dr a gorundugumde hangi dr a gidersem gideyim bir yildan sonra sperm ve hsg tahlilleri isteyecegini soyledi bende buna istinaden yaptirdim esimde yaptirdi dr a asilama niyetiyle gittigimde bi hsg ne baksaydik dediginde önüne sonuclari koydum ve zaman kaybi olmadan asilama oldum

Progestan sadece bas agrisi ve felaket uylu yapar ilk hafta sonra alisiyorsun sanirim.. karin agrisi felan o ilacla alakasiz fakat midede yanma yapar bazilarinda
1haftadir bende bu ilacın yan etkisini arıyorum. Baş dönmesi uyku veya karın ağrısı diyor. Israrla aradim bel ağrısı kasik agrisi vs .vajinadan alıyorum 2 sabah 2 akşam. Bakalım Sayet ınsaallahh hamile isem burdaki doktorlarada guvenemiyorum. Coraspirin de dediginiz gibi düşüge sebep.ama o gelismeyen bebekte neden gelismedi oda kafamı karistiriyor

Aşılam öncesi rahim filmi çekildi mi ? Bir de aşılama masrafı ne Can'ım
Selam ben klomen yerine gonal f ve ovitrelle aldim onuda rapir cikarmadan alfigum icin eczaneler 800 tl ye felan veriyor biz uygun veren bi eczaci buldul ve 500 e aldim onum disinda herseyi kadin dogum devlette yaptirdim ve sigortaliyim yani bedava

Bel ve kasik agrisi asilamadan sonraki her gun bende oldu iki hafta kadar surdu sonuc pozitifti

Test sonucunu yuklesene canım ben artık uzman oldum arastira arastira testinde heterozigot ya da homozigot yaziyomu

yok canım ben 2 kez yaptırdım asılama ıkısıde negatıf. ama ıgne etkısı 13-14 gun suruyor bende.
senın erken olabılır. nefatıf cıktıysa 2 gun sonra tekrar dene canım. ınsallah olumludur
İgnenin etkisi kesinlikle o kadar uzun surmuyor arkadaslar maximum 9gun

Tatlı şeyler bunlar canım benim rabbim evladını sağlıklı sıhhatli sana bagislasin insallah

Canim ama coraspirin dedigin dusuge sebep olabilecek bisey eger daha once phtilasmadan bebek kaybetmediysen ve dr onermediyse kesinlikle alma derim
Öylemi. Bilmiyorum çok korkuyorum.yaş 41 5 negativ tüp. 1 gelismeyen bebek. Şimdi hamileysem ne olur ne yaparım bilmem. İyi bir doktora gitmem gerek

QUOTE="nazarnur, post: 47485820, member: 676443"]Tatlı şeyler bunlar canım benim rabbim evladını sağlıklı sıhhatli sana bagislasin insallah[/QUOTE]
Amin cok teşekkürler darisi basina canmm :))

Progestani asilamadan iki gun sonra aldigini varsayarak konusuyorum progestsnin etkisi değildir..olsa bile progestan aldiginin ayni gunu agrin baslardi..

[QUOTE="Usagimoon, post: 47485837, member: 769148"? ]Arkadasla

Arkadaslar benim 7.8. gun cok hafif cizgi vardi hala ama 9.gunde iyice siliklesirken 10.gunde yeniden belirginlesti bilginize ..7 ve 8. Gunle hala catlatma ignesinin etkisi[/QUOTE]
İğnenin etkisi teste negatif mi pozitifmi yansıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…