Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

kızlar arada ne yemek yaptıgımızı yazsakta birbirimize fikir olsa ziraaa benım en büyük sıkıntım ne yemek yapacagımı düşünmek

bu akşam mercimek çorbası ve patatesköftesi var..tam 3 gündür bu menü var yapıcam..hergün bişi çıktı yapamadımm

birde yarın misafirim var..pasta yapıcam

senin kayunvalideden bir tanede ben ısmarlamak istiyorummm varmı bölesi yaa

Cok sukur ben bildim bileli boyle kadin kendi kizindan ayirmaz beni, kendisi cok titiz oldugu icin merakli is ve yemek yapmaya. Bu konuda sansliyim diyebilirim Gondereyim sanada bir adet

bizde ailecek 1907 fannnnnatik hemde . senkaç yaşındasın çoluk çocuk nedir durum arkadaşım

87 liiym , 25,5- 26 de işte.
4,5 aylık evliyim isyanımla topik sahibi ile aynı gün aynı saat evlendik
daha bebiş için çok erken. bizde ailecek fb liydik tabi evlenene kadar kocam gs li ama fanatik değil Allah'tan yoksa çok kavga ederdik.

yarışmaya adapazarından katılıyorum

saygılar.

çok özlemişin kız seniiii

hoş kovsalarda gitmiyoz . kız benim monoton hayatımdaki tek atraksiyon bu

nere gidiosunuz yahuuu tabiki buradasınızz ama arada kıskanabiliriz tabi sizi

Cok sukur ben bildim bileli boyle kadin kendi kizindan ayirmaz beni, kendisi cok titiz oldugu icin merakli is ve yemek yapmaya. Bu konuda sansliyim diyebilirim Gondereyim sanada bir adet

gönder anam göner hemen

KIZLAR ayda bir cam silinir,perde de kıyanır yanı ne yaptınız 4 ay falan ayrıca bızde ıkı kısıyız çalışıyoruz da ama ev cok batıyor offff

yarışmada başarılar . ben 32 yaşında baya bezmiş bi kadınım 13 yıllık evli ve yamyamın yandan yemişi 3 adet sıpam var bede yarışmacı arkadaşlara bşrlr diliyorum

çok özlemişin kız seniiii

nere gidiosunuz yahuuu tabiki buradasınızz ama arada kıskanabiliriz tabi sizi

gönder anam göner hemen

bende bayadır sohbet etmedik özledim valla

bu akşam mercimek çorbası ve patatesköftesi var..tam 3 gündür bu menü var yapıcam..hergün bişi çıktı yapamadımm

birde yarın misafirim var..pasta yapıcam

benimde akşama patates kızartması ve döner varr, yanınada ayran ohh misss

birde kocam elmalı kurabiye istedi yarın onu yapcam ben

bende bayadır sohbet etmedik özledim valla

benimde akşama patates kızartması ve döner varr, yanınada ayran ohh misss

birde kocam elmalı kurabiye istedi yarın onu yapcam ben

çok güzel bir haber geldiii

yarın yengemler gelcek bana kuzenler falan...annemla halam birleşmii tüm pastalarımı yapmılar...ohhh bu akşam sadece ev temizliğine devam
ve pastalar içinde elmalı pastada varrr yupppiiii

Sizin komsunuz yine misafir geldiginde yapiyormus annemin bir arkadasi vardi belki 20 yillik evli ve kadin hic hayatinda temizlik yapmaz hatta yemk bile yapmazdi kokudan evine gidilmiyordu bile bir kere mecburen bassagligi icin gittik ayagimizdaki corap simsiyah oldu kadin dunyaya bir kere geldim diyor temizlikle ugrasmam. Diyor amq cidden evi cok kotu kokuyor

KIZLAR ayda bir cam silinir,perde de kıyanır yanı ne yaptınız 4 ay falan ayrıca bızde ıkı kısıyız çalışıyoruz da ama ev cok batıyor offff

yavv kış ayında cam mam silmem ben ki gene batıo ne gerek var, amma tembel oldum bende heee, bizde 2 kişiyiz kocam dağınık sağolsun hep peşini topluom, onu daha öğretemedim

yarışmada başarılar . ben 32 yaşında baya bezmiş bi kadınım 13 yıllık evli ve yamyamın yandan yemişi 3 adet sıpam var bede yarışmacı arkadaşlara bşrlr diliyorum

yamyamın yandan yemişi 3 adet sıpaAllah iyiliğini versin çok güldüm yaaaa.
13 yıl baya olmuş maşallah bir ömür boyu mutlu olun hep

çok güzel haber kuzum , benim yerimede yiyin pastaları ohhh ohhh

o kadın hakkaten cozurtmuş

ıyyyy ne kadınlar var yahuuuu

çok güzel haber kuzum , benim yerimede yiyin pastaları ohhh ohhh

o kadın hakkaten cozurtmuş

ohhh ohh yerim kuzummmm

bugün salonumu temizlicem ama o temizlik kokusu yarına kalmıyor..misafirlerim geldiğinde böle temiz kokması için ne yapmalıyırm..oda parfümü demeyin bende alerji var..haprşurup duruyorumda :2::2:

ilk defa birileri beni istedi . çok duygulandım. komşularım bile benden habersiz günlere giriyo , çocuklarım varya. tamamdır artıksizleyim canım arkadaşlarım

ilk defa birileri beni istedi . çok duygulandım. komşularım bile benden habersiz günlere giriyo , çocuklarım varya. tamamdır artıksizleyim canım arkadaşlarım
gel gel kuzummmm...bizim bölüm garibanlar bölümü zaten...kv si sorunlu, borçlu, birçok dertli olan bölüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…