tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar konu açtım ana topic e bakar mısınızzz ☺️☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Klithoyagmurda 11.siradayim ne zaman cevap varir ?

cnm sırasıyla bakıyor şahsen ben bekliyorum memnun kaldığım için sallama bir fal yorumu almaktansa bana beklemek uygun geliyor. ama tabi acelen varsa başkasını tercih et

Klothoyagmur'un dedikleri olmadı. Vurucu bir yanı da yoktu. Baktırdığımda beğenmiştim ama yok yani.
Bir daha kesinlikle tercih etmem.

Medyumfatimayı tam 5 gün bekledim ve bugün gelen fal beni tatmin etmedi açıkçası. Eğer isteyen olursa özelden atarım o kadar sıradan bir fal ki 5 gün beklememe yanıyorum şu an.

Eğer geçersem o taraflara aklımda olsun canım bu arada ana topic e bakar mısınız siZe bi teklifim vaaarr

Melekler kahvesinin karşısındaki mekân Sembol taksim şubesi.Meleklerde de Sembol de de dediğin gibi sağlam falcı yok.10 yıl kadar önce Melekler de bi Selçuk vardı,full dolardı zaten,herkesin bildiği isimdi,oda yok oldu gitti.Velhasıl sadece o iki kafenin değil Ayhan Işık Sokağın gelmiş gecmiş en iyi falcısıydı.Yolun düşerse Asmin cafe Buket iyidir diyebilirim,denenir.Bu arada Binnaz'a yazdım burda yineliyim.Falalem Sinem Seçkin yeni isimlerin en iyisi ,benim baktırdıklarım arasında tabiki.Akıl almaz detaylarıyla beni şaşırttı.Çok abartmayıda doğru bulmuyorum,falın garantisi yoktur ,kişiye göre başarısı yükselir yada düşer,aklınızda bulunsun sadece.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende uzak olduğum için o tarafa gittiğim zaman Hasan'a baktırıyorum sadece o adamla enerjimmi uydu nedir biliyor herşeyimi ve tutarlı falları,birde Mi cafe hande bana 4-6 hafta demişti baktırdığımda biz sürenin dolmasına 2 gün kala görüştük cidden 3 ay aradan sonra ama dün yine olanlar oldu :KK14:

Hasan iyidir gerçekten,yüzeysel bakmaz emek verir.Sarmaşık'ta o iyi zaten,Ayşe'yi asla tavsiye etmem.

Melekler kahvesinin karşısındaki mekân Sembol taksim şubesi.Meleklerde de Sembol de de dediğin gibi sağlam falcı yok.10 yıl kadar önce Melekler de bi Selçuk vardı,full dolardı zaten,herkesin bildiği isimdi,oda yok oldu gitti.Velhasıl sadece o iki kafenin değil Ayhan Işık Sokağın gelmiş gecmiş en iyi falcısıydı.Yolun düşerse Asmin cafe Buket iyidir diyebilirim,denenir.Bu arada Binnaz'a yazdım burda yineliyim.Falalem Sinem Seçkin yeni isimlerin en iyisi ,benim baktırdıklarım arasında tabiki.Akıl almaz detaylarıyla beni şaşırttı.Çok abartmayıda doğru bulmuyorum,falın garantisi yoktur ,kişiye göre başarısı yükselir yada düşer,aklınızda bulunsun sadece.

Sinem Seckin e ne baktirdin sekerim?

Bu arada tellwe'de Galen ve SarayliHanim a baktirip jubile yapicam, maddi durumlar yuzunden :KK1:

Son düzenleme:
bu arada Kallista'nın baktığı kahve falı gerçekten çok iyiydi,3tl ye çoğuna bin basar bence..ama uzun zamandır girmiyor nete keşke girsede baktırsam:KK14:

Canım rhea ya baktırdıgım fal aşağıda tutarlı yerleri var ama tutarlı olmayanlarda orta derecede bir faldı benim için kötü diyemem gerçekten dediği gibi onun iş hayatı çünkü :) hosuma giTmeyen tarafı bana adım at demesi oldu sadece.. MERHABALAR, HOŞ GELDİNİZ BİRAZ DA BEKLETTİM SİZİ KUSURUMA BAKMAYIN YOGUNLAŞARAK BAKMAK İSTEDİM FALINIZA.ŞİMDİ ÖNCELİKLE OLARAK İLK DİKKATİMİ ÇEKEN KAFA KARIŞIKLIGINIZ ÇOK FAZLA DÜŞÜNCE YAPMIŞSINIZ BU ERKEĞİ KENDİNİZE.HER ANINIZ HER GÜNÜNÜZ ONU DÜŞÜNEREK GEÇİYOR BELKİDE ONDAN UNUTAMADIGINIZ ANILARINIZ VAR YÜZÜ GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNE GELİYOR BİR TÜRLÜ BU AYRILIK SONRASI RUH HALİNDEN KURTULAMAMIŞSINIZ ASLINDA ZAMAN ZAMAN ARTIK BİTTİ ÖNÜME BAKIYORUM DEYİP BU GERÇEĞİ KABULLENSENİZ DE YİNE DE ONUN HAYATINI MERAK ETMEKTEN KENDİNİ ALAMIYORSUNUZ.KENDİSİ KENDİ HALİNE ASLINDA, SÜREKLİ İŞ YA DA OKULLA İLGİLİ BİR BİNA GİDİP GELİYOR ONU HEP YOLLARDA GÖRÜYORUM.ETRAFINDA BİR KAÇ BAYAN VAR AMA O İLGİLENMİYOR ONLARLA.O YAPTIGI İŞİNE YOGUNLAŞMIŞ.ARADA SİZ DE AKLINA GELİYORSUNUZ ÖZELLİKLE GECELERİ YALNIZ KALDIGINDA.SİZİN İÇİN KÖTÜ BİRŞEY DÜŞÜNMÜYOR ALSINDA İYİ BİRİ OLDUGUNUZU KALBİNİZİN TEMİZLİĞİNİN FARKINDA AMA HER NEDENSE ONUN BAŞKA SORUNLARI OLMUŞ HAYATINDA.İLİŞKİNİZ BAŞLARDA ÇOK İYİYMİŞ AMA ARADAKİ ANLAŞMAZLIKLAR VE TARTIŞMALAR VE ONUN YAŞADIGI BİRTAKIM KENDİ İÇİNDEKİ SORUNLARAN DOLAYI BU NOKTAYA GELMİŞSİNİZ.ZAMAN ZAMAN HAYATINDA BİRİ VAR MI DİYE AKLINIZDAN GEÇİYORSUNUZ AMA YOK EN AZINDAN DUYGUSAL BOYUTTA DEĞİL.ONU İNTERNET ÜZERİNDEN TAKİP ETTİĞİNİZ OLDU MU HİÇ.SANKİ O BUNUN FARKINDA.SİZ DAHA ÇOK SEVMİŞSİNİZ ONUN DA SEVGİSİ VARMIŞ AMA SİZİN SEVME KAPASİTENİZ DAHA FAZLA.BU KİŞİYLE NET ÜZERİNDEN KONUŞABİLİRSİNİZ ONU SÖYLEYİM BUNU DA BELİRTMEK İSTERİM Kİ SİZ EPER BİR ADIM ATARSANIZ BU BEYE O DA SİZE ADIM ATACAKTIR.DİREKT OLARAK ONDAN BİR ADIM BEKLEMEYİN BİRAZ AGIR KANLI VE İNANTÇI BİRİ O YÜZDEN SİZ BİR GİRİŞİMDE BULUNURSANIZ O DA SİZE BİR ADIM GELİR.SİZİN RUHSAL ANLAMDA GİTGELERİNİZ DE ÇOK FAZLA BİR ANINIZ BİR ANINIZA UYMUYOR HANİ ŞÖYLE DEYİM ŞİMDİ MUTLUYSANIZ 2 DK SONRA AKLINIZA BAŞKA BİRŞEY TAKIP ÜZÜLEBİLİYORSUNUZ ÇOK HASSASSINIZ.BEN SİZİN KALBİNİZİN TEMİZLİĞİNİ VE GERÇEK SAF SEVGİNİZİ GÖRDÜM .BENCE BU BEY DE GÖRECEK ZATEN FARKINDA AMA İŞTE BİRTAKIM SORUNLARLA İLİŞKİNİZ YIPRANMIŞ AMA YENİDEN CANLANACAK SİZİN SAYENİZDE EMİN OLUN.SORUNUZ VARSA LÜTFEN SORUN FİNCANINIZA BAKIP YANITLARIM OY KULLANIMINI DA LÜTFEN ES GEÇMEYİNİZ.ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Sekerim aynen benim iliskimin ayriligimin ozeti olmus bu fal ben baktrsam ne der acaba benzer seyleri soyler mi:) adim atma konusunda haklisin valla onlar atsinlar artik

Sekerim aynen benim iliskimin ayriligimin ozeti olmus bu fal ben baktrsam ne der acaba benzer seyleri soyler mi:) adim atma konusunda haklisin valla onlar atsinlar artik

Zaten aslında hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz bu falı ayrılan 10 kişiye yolla 8 ini tutturursun :))

X