tellwe.com'da bakılan fallar!

Aslinda oyle tabi ama gecmiste yuzyuze falciya giden arkadaslarimdan cok sasirtici sekilde gercek cikan fallar oldugunu biliyorum. Hatta bir tanesi surekli gider yazardi soylenenleri yillar sonra okuyunca oha dedigimiz olmustu. Mesele sanirim gercek falciyi bulabilmekte
Bende gecen eylulden once falla alakasi olmayan birisydim. Sayisiz fal baktirdim umut tatmin olmak istemek hepsi bosmus hicbir denilen cikmadi yani zamanini cebini yorma bence

aslında evliliği koruyan ve eşler arasında muhabbeti artıran dualar var. onların daha etkili olduğunu düşünüyorum. Kaderimizi dualarla biz belirleyebiliriz. Duaların gücüne hayatım boyunca çokça şahit oldum.

sennur ablanın dediği sürenin bitmesine son 1 gün kaldı sanırım malesef . tellweyle yollarımız tam da bu noktada ayrılıyor sanırım. Yine de bir hafta daha süre tanıyorum

sennur ablanın dediği sürenin bitmesine son 1 gün kaldı sanırım malesef . tellweyle yollarımız tam da bu noktada ayrılıyor sanırım. Yine de bir hafta daha süre tanıyorum
Umarim guzel olumlu seyler olur. Bekleyis zor, bir umut bir umutsuzluk cok aci ve yorucu geliyor biliyorum. Insallah guzel seyler oluverir birdenbire... Tellwe butun guzel seylerde hakli ciksin isterim kendi adima da.

Selena su fali idi ilk hedefim ama yollarimiz Selena'yla bir turlu kesismedi. Simdiye dek Hissiyatt Yesilcingene ve Cherrycoco'ya baktirdim. Umarim Cherrycoco dogru cikar diye bekliyorum:)

umarım canım. Selena hangi selena ya çok duyuyorum ama ben de bulamıyorum tam adı ne?
Ben de sadece burayi okuyarak ilerledim valla :) Tellwede arayinca selena ismi geldi siraya girdim. Gunlerce 1. Sirada bekledim. Bir turlu olmadi. Sanirim girmiyor oraya simdi nasil nerede bilmiyorum ama su fali cok ovulmus burada. Ben gec kalmisim demek.

Evet Hissiyatt olumlu ve pembe tablo cizerek konustu. Ama ben ona sanal fincan gonderdim... Yani bilemiyorum baska fallarda daha gercekci tablo ciziyordur belki. Benim ona gonderdigim biraz dar kalipli olmus olabilir sanal fincan ne kadar dogru cikabilir ki sonucta... Bilemiyorum. Bir de sordum soru hem detayli hem de bilgi vericiydi kendimle ilgili. Soyledikleri vay be dedigim bir sey tasimiyordu. Beni esas yesilcingene hayal kirikligina ugratti. Burada cok ovulmus gibi geldi bana. Sonuc cok ozensiz bakilmis bir fal gibi geldi. Zaten inanilmaz cabuk geldi cevap. Bir de gerceklere uymayan bazi seyler vardi soru sordum kendisine ama daha fazla uzatmadim sonra, cunku gercekleri kabul etmek gerektigi yonunde bir cevapla geldi bana ama gereksiz detaya girip uzatmayayim, benim sorum bambaskaydi asli da gercekleri kabullenememekle ilgisi yoktu.. Cherrycoco guzel konustu ben de cok umutlandim. Beklemedeyim cikacak birseyler olur diye...

Yesil cingeneyi ben begenmistim aslainda ya enerji meselesi demek ki. Ben kahve atmistim ama hic ayrintisiz sadece sorumun cevabini eveleyip gevelemisti toplam 5 6 cümle ancak tutar. Seruveni tavsiye edebilirim bir daha dusunurseniz gerci o da nisanda bir gelismeden bahsetmisti patladi sayilir ama anda cok iyiydi. Bir de baktirdiklarimin hicbiri olumsuz konusmadi neredeyse o da tuhaf geldi. Tarihi gecip patlayanlar var ama hepsi hemen hemen ayni seyleri soylemisler

Son düzenleme:
Tesekkurler. Seruven aklimda olsun. Simdi sanirim komik gelecek bir sorum var size. Burada cok okudum pek cok kisi icin "anda iyi" seklindeki cumleleri. Anda iyi ne demek? O anda karsi tarafin dusuncelerini mi bilmesi yoksa cok yakin gelecek birkac gunu mu bilmesi? Sacma bir soru gelebilir size ama yeni olmama verin lutfen

Yesilcingene ile ilgili detay vermek istedim cunku bu tarz birsey baska biri de yazmisti ama yesilcingene icin miydi bilmiyorum. Forumda arattigimda tekrar bulamadim o yaziyi. Ben yesilcingeneye ismimi annemin ismini ve dogumtarihimi de gonderdim. Gelen cevapta bana annemin ismiyle merhaba x hanim demisti. Ve esimin surekli disarilara ciktigini falan filan yazip su an aklinda isminde x y z harfleri olan biri var deyipnkisiyi tarif etmisti. Tarif ve harfler tamamen bana uyuyor. Esim disari cikan biri degil. Ben de ismim su ve tarif bana uyuyor. Acaba benim ismimle tekrar baksaniz dedim ama bana yanitinda o sen degilsin dedi. Gercekleri kabullenmekmlazim falan dedi. Olumsuz konusmadi ama yolunuz zor sabirli olun dedi. Ama isim karisikligi nedense benim icime sinmedigi icin begenemedim fali... Bir de cok ama cok cabuk cevap geldi belki daha ozenli yada enerji yuksek olan bir zamanda bakilmaliydi diye dusunmustum. Bilemiyorum ama hala aklimdadir acaba benim ismimle baksa baska birsey mi cikacakti diye :) Sanki boyle bir olayi biri daha yasamisti ama bulamadim...

Yani o an icin hem sizin icinizde bulundugunuz durumu hem de karsi tarafin hissiyatini vb bilmesi. Aslinda binu bir arkadas falan da yapabilir. Biz olaylari yasarken daha tek yonlu goruyoruz veya farkedemiyoruz durumu tam olarak ya onunla alakali. Yesilcingene ile olan olaya cok sasirdim belki yogun zamanina falan denk gelmistir bilemedim tam.

Ben de oyle dusunuyorum. Sonucta harflerin ve fiziksel tanimin bana tipi tipina uymasi bana birseyleri gordugunu ama yanlis isme odaklandigini dusundurmustu:) bakalim beklemedeyim hala. Yanit icin tesekkurler ayrica. :)

ya ben vazgeçtim kızlar artık baktırmayacağım. güzel kitaplar aldım bugün kendime... Önerimdir acaba hepimize aynı sonuçlar mı geliyor? sonuöta benzer problemlerimiz var. sonuçları fotolayıp bakalım mı aynı mıymış

Kızlarr instagramda bu falcılarım hesapları var mı ben falcicherrycoco diye bi hesap gordum instagramda ama ona mi ait bilgisi olan var mi ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…