tellwe.com'da bakılan fallar!

Kizlar bu ara geysuya baktiran var mi dunden beri donus yapmadi da en son ne zaman girmis goremiyorum

Kahinismet falimi iade etti
(Ve yazdigi sey "fala bakmaya gerek yok isminde e harfi vardi doner . Yoksa bu iliski ilelebet bitmistir " ve e harfi yok . )

yaz merak ettim,) o inanmıyorum olayları insanın moduna bağlı değişebiliyor mrsela dün iyiydim dün bugün kötüyüm gibi

Kizlar nurgamze ve yeteratarliya fal attim .
Acikcasi yeteratarli cok begenilmis ama bilmiyorum ben pek begenmedim degisik bi faldi . Butun hayatim boyunca yasayacagim tum iliskileri tek falda soylemis . 2 kere daha iliskim olcakmis 1 tane oglum olcakmis falan . Bilmiyorum yine de cikarsa yazarim . Nurgamzeye bayildim cooook tatli bi kadin ve bence fiyati artacak ileride . Sadece 5 krediye bi fal baktirdim ama sonrasinfa sorularda tekrar tekrar kart secip bana fal bakti yardimci olmak icin elinden geleni yapti . 5 krediye kimse bu kadar bakmiyo hic gormedim .

Son düzenleme:
yaz merak ettim,) o inanmıyorum olayları insanın moduna bağlı değişebiliyor mrsela dün iyiydim dün bugün kötüyüm gibi
Yazarım elbett ama bence bitti.Yani yazan adam yazardı o akşam canım ya.Bu şekilde düşünüyorum ki black demişti yani kız var ama ona karşı duygusu yok tekrar yazıcak yani ona karşı birşeyler hissetmiş demek ki 3 ay içinde.

yaklaşık 3 sene önce missladybird 'e bende baktırmis ve cok beğenmiştim herşey dediği gibi ilerlemiş ama artık sitede yok gelmiyor bir daha

3ay önce mi dedi anlamadım..

Merhaba arkadaslar, yaklasik 6 aydir fal bakiyorum ama tellwe ye yeni gectim. buralari gizli takip ediyordum ama artik üye olmanin vakti geldi sanirim akrepgoz bugün falimi yorumladi... baya olumluydu. Akrepgoz pembecimidir? dedikleri ciktimi / cikmadimi? tecrübeleriniz nasil?

akrepgoz bende olumsuz baslayip, pembeye bagladi. 3 kere baktirdim hep ayni tarihleri verdi ama malesef cikmadi. sonra da sen umutsuz oldugun icin olmuyor dedi. umarim sana cikar :))

akrepgoz bende olumsuz baslayip, pembeye bagladi. 3 kere baktirdim hep ayni tarihleri verdi ama malesef cikmadi. sonra da sen umutsuz oldugun icin olmuyor dedi. umarim sana cikar :))
Hayirlisi, Baya övülüyordu ama geysu Black Pearl Ayni seyleri söylediler ama bilmiyorum artik cikarmi cikmazmi

Hayirlisi, Baya övülüyordu ama geysu Black Pearl Ayni seyleri söylediler ama bilmiyorum artik cikarmi cikmazmi
bende de hepsi ayni yondeydi. bu nedenle hepsi birden patladi. patlayinca akrepgoze yine baktirdim, anlik durumda iyi diye ama yine ayni seyleri soyledi. ben hepsi ile enerjjm tuttu, cok iyi sandim. senin durumun benden farklidir, sana cikabilir ama sadece asiri umutlanip bekleme :)) hayirlisi olsun :)) gercekten sana cikabilir fallarin:))

zaten hepsi hemen hemen ayni vade yi verdi, binnazdakiler basirly falcilari... black pearl haric o vade vermedi. Patlarsa hepsi ayni anda patliyacak bakalim

Cok merak ettim yillar once boyle bir sey soylemissiniz, soyledikleri cikti mi bu kisinin? Cunku ben de baktirmistim, soyle soyle demisti, yok canim olsa bilirim dedim, hatta sallamis diye dusundum. Dedigi gibi cikti, ama sitede yok artik.

kim için yazmışım ben bunu bakıcam yorumlara bende merak ettim hala evlenmedim ama evet

Kızlar blackpearl88 e fal attım 47 secret cards tan. 5 gün olmuş tık yok. Ne fala bakıyo ne iade ediyo. Ben de iade almak istemiyorum. Baksın istiyorum. Böyle bir şey yaşayan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…