tellwe.com'da bakılan fallar!

Şekerler telweye yeni gelen falcı medyum emel siteyi sallıyor şuan! Kadın hiç kimseyle paylaşmadığım sırrıma kadar bildi isim falan çıkarıyormuş. Ama enerji alamadıklarına bakmıyormuş! Cafeye geliyorum diyor 20 kişi cafeye koşuyor inanılmaz bir kadın! Fal yağıyormuş bundan alımları kapattı. Ağzım açık kaldı telweye güvenim geldi inanılmazdı

Biraz bahsedebilirmisin yorumlarindan ? merak ettimde :)

Şekerler telweye yeni gelen falcı medyum emel siteyi sallıyor şuan! Kadın hiç kimseyle paylaşmadığım sırrıma kadar bildi isim falan çıkarıyormuş. Ama enerji alamadıklarına bakmıyormuş! Cafeye geliyorum diyor 20 kişi cafeye koşuyor inanılmaz bir kadın! Fal yağıyormuş bundan alımları kapattı. Ağzım açık kaldı telweye güvenim geldi inanılmazdı

wazgecmıstım ama hemen ona da baktırmak ıstedım falcı gunluk sınırına ulasmıstır dıo dedıgın kadar var=)

Rehber e kahve baktirdim, kisa yazmis. Pek begenmedim, aydinlatici bulmadim acikcasi ama 5 kredilik fala gore fena degildi :KK1:

Bir de tarotta denicem zannimca bu hatunu :KK1:

Esince yi hiç denemedim ama başarısı düşük yorumlarından okudum çalışmayan bayana işinden dolayı üzgünsün gibi bişey demiş. Okuyunca yollamak istemedim hem pahalıya bakıyo hem de böyleyse gerek yok.

Esince bana dönmek isteyen birini bilmişti üstelik hiç bir falcı ondan bahsetmemişken.. :) diğer söyledikleride çok tutarlıydı(rezzan abla,kesira,haleh,melek öz,yagmur,....ile aynı şeyleri) tabi seçim size kalmış

Esince bana dönmek isteyen birini bilmişti üstelik hiç bir falcı ondan bahsetmemişken.. :) diğer söyledikleride çok tutarlıydı(rezzan abla,kesira,haleh,melek öz,yagmur,....ile aynı şeyleri) tabi seçim size kalmış

Kesira sirel binnaz ablada mı? Nasıl bakıyor

kızlar almula925 ya da vadivatana fal baktıran var mı ??? vadivatana tarot almulaya sanal fincan baktırdım benim için çok öenmli bi konuyla ilgili taban tabana zıt şeyler söylediler ama 2sinin de ortak söylediği 2014 ortalarında evleniyormuşum :)

telvedeki medyumemel fala hep kapalı olduğu için kactl öğrenemedim,herkes begeniyoda nedir yorumlar onun hakkında...

Thalix senin yorumun geldi mi Emel 'den. Ben dünden beri bekliyorum. Gelen giden yok 😊

Kahve 3 tarot 5 katina 5
bende merakimdan katina yolladim bakalim ne diycek aksama yorumliycakmis nasil oldugunu anlarim o zaman :)

ee nasıl acık buluyosunuzda yolluyorsunuz ben hep kapalı görüyorum fal secilen yeri,birde bu kişi nasıl bi anda böyle yayıldı,duvarını falanda okudum,neler söylüyor acaba merak ettim çok,baktırınca burdan veya özelden msj atarsan sevinirim.

ee nasıl acık buluyosunuzda yolluyorsunuz ben hep kapalı görüyorum fal secilen yeri,birde bu kişi nasıl bi anda böyle yayıldı,duvarını falanda okudum,neler söylüyor acaba merak ettim çok,baktırınca burdan veya özelden msj atarsan sevinirim.

öglen 2 gibi acti fal alimini bende pc basindayken acik oldugunu görünce attim.. Hala bakmadi isi var galiba bilmiyorum iade falan etmezde bakarsa.......neyse bakildiginda paylasirim yorumlarimi

X