tellwe.com'da bakılan fallar!

Hadi ya, gelecek çıktı mı peki? Hemen atıyorum ben de bakalım. Mobil kredi en fazla 20 tl imiş ya çok saçma. O zaman bi 20 bi 10 alacağım. 10 tlye yoktur herhalde tatmin edici bi fal 20 20 almaya gerek yok.

Yok canım aşkolsun merak etme için rahat olsun ben beğenmesem de seni suçlamam enerji işi bu biraz da, bazı falcılar birine çok iyi biliyor başkası hiç bilemedi diyor, ama ben bayadır merak ettiğim için deneyeceğim muhakkak bileceğini de düşünüyorum niyeyse:)

bu arada serkanı gömüyorum burda epeydir kızlar ama biraz önce ona baktırdım ve beğendim, şaşırdım da ayrıca. daha önce birinin söylediği bir şeyi tekrarladı sanırım fama söylemişti bunu. ama doğru mu yanlış mı bilebilceğim bir şey değil şu anda. yine herkesle aynı zamanı verdi. ocak sonu şubat başı. açıkcası benim çıkarsa bütün falcılar tutturmuş olacak patlarsa da toptan patlıycaz gibi

bir de serkana ilk kahve atmıştım hiç beğenmemiştim. bu sefer katina attım başarılıydı. belki kahvede iyi değildir bilmiyorum. günahını aldıysam bu zamana kadar affetsin :)

Aaa senin mesajlar da beni dürtüyo :) Yine aynı şkeilde mi sordun isim vs veriyo musun onda da?

Aaa senin mesajlar da beni dürtüyo :) Yine aynı şkeilde mi sordun isim vs veriyo musun onda da?
ben ona hiç bi isim vermedim hatta kendi ismim bile yanlıştı :) durumu söyledim sadece ayrıldık ne olacak şeklinde. bi de erkek arkadaşımın burcunu söyledim tarotta istiyorlar ya belki katinada da lazımdır diye

Hadi ya, bildi diyosun yani=)
diyemiyorum işte :) genel olarak ayrılık nedenini yaşananları falan bildi, diğer baktırdığım fallarla paralel konuştu, asıl ilgimi çeken o benim öğrenemiyceğim konuydu çünkü güvendiğim bi falcı daha söylemişti o durumu. bilemiyorum çok kafam karıştı :)

ne senin öğrenemeyeceğin bir konu anlamadım. söyledikleri şey aynı ve bilmediğin bir durum mu?
e hepsi paralel konuştuysa sevin canım niye kafan karışıyor, istediğin gibiyse umarım çıkar:)

ne senin öğrenemeyeceğin bir konu anlamadım. söyledikleri şey aynı ve bilmediğin bir durum mu?
e hepsi paralel konuştuysa sevin canım niye kafan karışıyor, istediğin gibiyse umarım çıkar:)
onunla konuşmadan ya da yanında olmadan bilemiyceğim bi konu evet canım. hani görüp öğrenebileceğim bir şey değil. herkes aynı söylüyor ama burda çok gördük bütün falcıların olumlu konuşup tam tersi şeyler yaşayan insanları o yüzden içim rahat etmiyor bir türlü inanmıyorum hiç bi falcıya ama manyak gibi hala fal atıyorum :) umutsuz vakayım sanırım

yaa tabii ki tutan da olacak tutmayan da, ki cidden bu piyasada umut tacirliği yapan da çok maalesef. ama bu demek değil ki olumlu konuşanın falı çıkmayacak. hem olumlu konuşmuşlar, olumsuz konuşsalar daha mı mutlu olacaksın

bence enerjini olumsuza kanalize etme, neye inanırsan o olur=) hem selena çıktı daha önce diyorsun o yüzden tecrübenden yola çıkıp tekrar çıkabileceğini göz önünde bulundur. umarım gidişat gönlünce olur.

ay ne güzel konuştun. beni birinin böyle gün aşırı pozitif düşünceye yöneltmesi lazım sanırım
bu arada ben yeni eksimin dönüşünü beklerken bundan önce döncek mi diye onlarca fal attığım eski sevgilim döndü evlenmek falan istiyor. neden her şey artık istememeye başlayınca oluyor kafayı yiycem

e çünkü gerçekten bir şeye takıntı gibi taktığımızda enerji sıkışıyor orada. ne zaman ki enerjimiz daha rahatladığında, işleri olura bıraktığında her şey daha takır takır ilerliyor. o dönem attığın fallar tutmuş mu oldu peki =D

o dönem attığım fallar hep olumsuzdu :) bi kaç tane döner ama öylesine bi kaç görüşme sonra tekrar gider demişlerdi. selena dönücek ama çok çok var daha demişti. sonra zaten umursamamaya başladım döndükten sonra onunla ilgili fal atmadım hiç hani ciddi mi gerçekten niyeti neler olur diye. çünkü artık bir şey hissetmiyorum hiç umrumda da değil açıkcası

Selena'nınkisi çıkmış yine desene=) E diğerleri de pembe tablocu değilmiş o da iyi bir şey tutmuş sayılır. Senin ex de şansına küssün, fazla geç kalmış haha.

Selena'nınkisi çıkmış yine desene=) E diğerleri de pembe tablocu değilmiş o da iyi bir şey tutmuş sayılır. Senin ex de şansına küssün, fazla geç kalmış haha.
ahah aynen ben de çok geç kaldın birtanemmm dedim. geçen sene haziranda ayrılmıştık. ilk mesajını bu sene ağustosta attı düşün. o zamandan beri saçma sapan yazıp duruyordu. son zamanlarda da bi evlenmek istiyorum senle saçmalığına başladı. erkekler çok acayip

cidden dengesizler. onlara geç dank ediyor.

Selena bende de cikmisti. Goruscegimizi soyledi ama temelli bir gorusme diil dedi ve dedigi gbi de cikti. Diger online falcilar evet donucek birlikte olcaksiniz dedi. Ya aslinda herkes gelisi gidisi bilio da geldiinde nolcagini bilemiyo. Bi selana bildi bi de telden baktrdigim bi falci. Digerleri standart sozler verdi hep

Merhaba kizlar.. eski sayfalari gezerken bu yorumu gordum. Ve birkerebir i cok merak ettim okurken. Tellwede dolasirken birden gözüme carpmaz mi :)) siz hic baktirdiniz mi kendisine? Cikanlar cikmayanlar?

Ben baktırmıstım ona mıllet kapısında sıra oldugu zamanlarda. Senın alıntıladıgın yazıyı okuyunca bır daha bakayım falına. Sılmemıstım cunku. Hos sılsende profıl kısmından fal gecmısını tıklayıp,maılıne gonderebılıyorsun. Bakayım,haber verırım

2012de kahve falı atmışım,yorumu gayet iyiymiş. O vakıtler bende aman bu denlı abrttıkları bu muydu demıstım ınkar edemem ama 2012de 2 yıl ıcınde haneye bır bebek gelecegını soylemıs, aıle ıcınden bırı de olabılır ama cok buyuk cıkmıs ben sız olabılırsınız dıye dusundum demıs...Falda bana sordugum kısıyle evlılıgın zor oldugunu da soyledıgı ıcın ben pek kaale almamısım. Evet o kısıyle evlı degılım. Kız kardesımın de bır kızı var,2.yı kesınlıkle ama kesınlıkle dusunmuyordu kı hele o zamanlar....2014te hamıle kaldı yıne 2014un aralıgında da dogum yaptı Maddı konularda da dedıklerı bırer bırer cıkmış....Anaamm bu demekkı, bırkerebırın falı bastan sona cıkmıs...

Fal göndermeyecegım artık dedım.....Allah benı kahretsın....eger dayanamaz gonderırsem.....Ama eskı fallarımın hepsını okuyorum da bu denlı cıkan hıc olmamıs.....Hos ılk okudugumda pek begenmedıgım ıcın yenıden o falı okuma zahmetıne bıle gırmemıstım......Tuuu kudurdum yıne

Ay su anda ne kadar sevindim bi bilsen :) baktirdim bende cunku ve cok guzel seyler soylemis. Yani resmen hayal ettigim hep istedigim birseyi boyle boyle olacak demis. Ve durumu ve karsi tarafida gercekte iyi bilmis. Su an gercekten sevindim... :) eger cikarsa dedikleri harbiden üstüne tanimam artik.. tafsiye ederim ben de en azindan simdilik an icin. Cok sagol capella

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…