tellwe.com'da bakılan fallar!

soyadını istemiyor sadece ismi ve anne adı yeterliymiş :) son attığım falda ben de anne adından pek emin değildim ama sorun olmadı. ayrılık nedenimizi yazmadım ama sağolsun selena bir bir anlattı neden ayrıldığımızı ağzım açık kaldı ben bu kadar iyi anlatamazdım :)

Hadi ya, gelecek çıktı mı peki? Hemen atıyorum ben de bakalım. Mobil kredi en fazla 20 tl imiş ya çok saçma. O zaman bi 20 bi 10 alacağım. 10 tlye yoktur herhalde tatmin edici bi fal 20 20 almaya gerek yok.
yalnız sana uymaz da tutturamazsa falan çok üzülürüm benim yüzümden şevklenme öyle 30 lira az para değil :) ben attıktan 1 hafta sonra bakmıştı bana geleceğin çıkıp çıkmadığı henüz belli değil ocak sonu şubat başı belli olucak :) çıkarsa yine yazarım tabi ki

Yok canım aşkolsun merak etme için rahat olsun ben beğenmesem de seni suçlamam enerji işi bu biraz da, bazı falcılar birine çok iyi biliyor başkası hiç bilemedi diyor, ama ben bayadır merak ettiğim için deneyeceğim muhakkak bileceğini de düşünüyorum niyeyse:)

bu arada serkanı gömüyorum burda epeydir kızlar ama biraz önce ona baktırdım ve beğendim, şaşırdım da ayrıca. daha önce birinin söylediği bir şeyi tekrarladı sanırım fama söylemişti bunu. ama doğru mu yanlış mı bilebilceğim bir şey değil şu anda. yine herkesle aynı zamanı verdi. ocak sonu şubat başı. açıkcası benim çıkarsa bütün falcılar tutturmuş olacak patlarsa da toptan patlıycaz gibi :KK70:

bir de serkana ilk kahve atmıştım hiç beğenmemiştim. bu sefer katina attım başarılıydı. belki kahvede iyi değildir bilmiyorum. günahını aldıysam bu zamana kadar affetsin :)

bu arada serkanı gömüyorum burda epeydir kızlar ama biraz önce ona baktırdım ve beğendim, şaşırdım da ayrıca. daha önce birinin söylediği bir şeyi tekrarladı sanırım fama söylemişti bunu. ama doğru mu yanlış mı bilebilceğim bir şey değil şu anda. yine herkesle aynı zamanı verdi. ocak sonu şubat başı. açıkcası benim çıkarsa bütün falcılar tutturmuş olacak patlarsa da toptan patlıycaz gibi :KK70:

bir de serkana ilk kahve atmıştım hiç beğenmemiştim. bu sefer katina attım başarılıydı. belki kahvede iyi değildir bilmiyorum. günahını aldıysam bu zamana kadar affetsin :)

Aaa senin mesajlar da beni dürtüyo :) Yine aynı şkeilde mi sordun isim vs veriyo musun onda da?

Aaa senin mesajlar da beni dürtüyo :) Yine aynı şkeilde mi sordun isim vs veriyo musun onda da?
ben ona hiç bi isim vermedim hatta kendi ismim bile yanlıştı :) durumu söyledim sadece ayrıldık ne olacak şeklinde. bi de erkek arkadaşımın burcunu söyledim tarotta istiyorlar ya belki katinada da lazımdır diye

Hadi ya, bildi diyosun yani=)
diyemiyorum işte :) genel olarak ayrılık nedenini yaşananları falan bildi, diğer baktırdığım fallarla paralel konuştu, asıl ilgimi çeken o benim öğrenemiyceğim konuydu çünkü güvendiğim bi falcı daha söylemişti o durumu. bilemiyorum çok kafam karıştı :)

diyemiyorum işte :) genel olarak ayrılık nedenini yaşananları falan bildi, diğer baktırdığım fallarla paralel konuştu, asıl ilgimi çeken o benim öğrenemiyceğim konuydu çünkü güvendiğim bi falcı daha söylemişti o durumu. bilemiyorum çok kafam karıştı :)

ne senin öğrenemeyeceğin bir konu anlamadım. söyledikleri şey aynı ve bilmediğin bir durum mu?
e hepsi paralel konuştuysa sevin canım niye kafan karışıyor, istediğin gibiyse umarım çıkar:)

ne senin öğrenemeyeceğin bir konu anlamadım. söyledikleri şey aynı ve bilmediğin bir durum mu?
e hepsi paralel konuştuysa sevin canım niye kafan karışıyor, istediğin gibiyse umarım çıkar:)
onunla konuşmadan ya da yanında olmadan bilemiyceğim bi konu evet canım. hani görüp öğrenebileceğim bir şey değil. herkes aynı söylüyor ama burda çok gördük bütün falcıların olumlu konuşup tam tersi şeyler yaşayan insanları o yüzden içim rahat etmiyor bir türlü inanmıyorum hiç bi falcıya ama manyak gibi hala fal atıyorum :) umutsuz vakayım sanırım

onunla konuşmadan ya da yanında olmadan bilemiyceğim bi konu evet canım. hani görüp öğrenebileceğim bir şey değil. herkes aynı söylüyor ama burda çok gördük bütün falcıların olumlu konuşup tam tersi şeyler yaşayan insanları o yüzden içim rahat etmiyor bir türlü inanmıyorum hiç bi falcıya ama manyak gibi hala fal atıyorum :) umutsuz vakayım sanırım

yaa tabii ki tutan da olacak tutmayan da, ki cidden bu piyasada umut tacirliği yapan da çok maalesef. ama bu demek değil ki olumlu konuşanın falı çıkmayacak. hem olumlu konuşmuşlar, olumsuz konuşsalar daha mı mutlu olacaksın :KK70:

bence enerjini olumsuza kanalize etme, neye inanırsan o olur=) hem selena çıktı daha önce diyorsun o yüzden tecrübenden yola çıkıp tekrar çıkabileceğini göz önünde bulundur. umarım gidişat gönlünce olur.

yaa tabii ki tutan da olacak tutmayan da, ki cidden bu piyasada umut tacirliği yapan da çok maalesef. ama bu demek değil ki olumlu konuşanın falı çıkmayacak. hem olumlu konuşmuşlar, olumsuz konuşsalar daha mı mutlu olacaksın :KK70:

bence enerjini olumsuza kanalize etme, neye inanırsan o olur=) hem selena çıktı daha önce diyorsun o yüzden tecrübenden yola çıkıp tekrar çıkabileceğini göz önünde bulundur. umarım gidişat gönlünce olur.
ay ne güzel konuştun. beni birinin böyle gün aşırı pozitif düşünceye yöneltmesi lazım sanırım :KK70:
bu arada ben yeni eksimin dönüşünü beklerken bundan önce döncek mi diye onlarca fal attığım eski sevgilim döndü evlenmek falan istiyor. neden her şey artık istememeye başlayınca oluyor kafayı yiycem :KK70:

ay ne güzel konuştun. beni birinin böyle gün aşırı pozitif düşünceye yöneltmesi lazım sanırım :KK70:
bu arada ben yeni eksimin dönüşünü beklerken bundan önce döncek mi diye onlarca fal attığım eski sevgilim döndü evlenmek falan istiyor. neden her şey artık istememeye başlayınca oluyor kafayı yiycem :KK70:

e çünkü gerçekten bir şeye takıntı gibi taktığımızda enerji sıkışıyor orada. ne zaman ki enerjimiz daha rahatladığında, işleri olura bıraktığında her şey daha takır takır ilerliyor. o dönem attığın fallar tutmuş mu oldu peki =D

e çünkü gerçekten bir şeye takıntı gibi taktığımızda enerji sıkışıyor orada. ne zaman ki enerjimiz daha rahatladığında, işleri olura bıraktığında her şey daha takır takır ilerliyor. o dönem attığın fallar tutmuş mu oldu peki =D
o dönem attığım fallar hep olumsuzdu :) bi kaç tane döner ama öylesine bi kaç görüşme sonra tekrar gider demişlerdi. selena dönücek ama çok çok var daha demişti. sonra zaten umursamamaya başladım döndükten sonra onunla ilgili fal atmadım hiç hani ciddi mi gerçekten niyeti neler olur diye. çünkü artık bir şey hissetmiyorum hiç umrumda da değil açıkcası

o dönem attığım fallar hep olumsuzdu :) bi kaç tane döner ama öylesine bi kaç görüşme sonra tekrar gider demişlerdi. selena dönücek ama çok çok var daha demişti. sonra zaten umursamamaya başladım döndükten sonra onunla ilgili fal atmadım hiç hani ciddi mi gerçekten niyeti neler olur diye. çünkü artık bir şey hissetmiyorum hiç umrumda da değil açıkcası

Selena'nınkisi çıkmış yine desene=) E diğerleri de pembe tablocu değilmiş o da iyi bir şey tutmuş sayılır. Senin ex de şansına küssün, fazla geç kalmış haha.

Selena'nınkisi çıkmış yine desene=) E diğerleri de pembe tablocu değilmiş o da iyi bir şey tutmuş sayılır. Senin ex de şansına küssün, fazla geç kalmış haha.
ahah aynen ben de çok geç kaldın birtanemmm dedim. geçen sene haziranda ayrılmıştık. ilk mesajını bu sene ağustosta attı düşün. o zamandan beri saçma sapan yazıp duruyordu. son zamanlarda da bi evlenmek istiyorum senle saçmalığına başladı. erkekler çok acayip

ahah aynen ben de çok geç kaldın birtanemmm dedim. geçen sene haziranda ayrılmıştık. ilk mesajını bu sene ağustosta attı düşün. o zamandan beri saçma sapan yazıp duruyordu. son zamanlarda da bi evlenmek istiyorum senle saçmalığına başladı. erkekler çok acayip

cidden dengesizler. onlara geç dank ediyor.

Selena bende de cikmisti. Goruscegimizi soyledi ama temelli bir gorusme diil dedi ve dedigi gbi de cikti. Diger online falcilar evet donucek birlikte olcaksiniz dedi. Ya aslinda herkes gelisi gidisi bilio da geldiinde nolcagini bilemiyo. Bi selana bildi bi de telden baktrdigim bi falci. Digerleri standart sozler verdi hep

Üç Senedir fal baktırıyorum bu sitede. Falcıların şu an aktif olanlarından yazayım bir kaç tane bende.
Serüven: Analizi güzel. Durumu bilebiliyor. Fal çıktı da diyemiyorum çıkmadı da diyemiyorum. Yaz ayı için ikinci bir kişi vermiş ama ben hala tek bir kişideyim. O nedenle çıktı diyemiyorum ama güzel yorumluyor.

MedyumHiper : Bu kadın bir kaç kez fal atmışlığım var. Anı biliyor ve bazen geleceği tutturabiliyor. Her zaman değil.
Sa
Falstar :Fena değil. Denenebilir. Yine de net bir şey söylemek zor.

Falaniyethakkaniyet : Hep güzel şeyler yazıyor. Hep mutluyuz hep neşeliyiz. Her seferinde her şey düzelecek dedi.Gelecek dediği zamanlar geldi evet ama hep mutlu değil hep neşeli değildik.Tartışmalı bir ilişki benim ki.

Kahinvanga : Bu kadını seviyorum. Bir kaç kez fal baktırdım. Boş cümlelerle doldurmuyor. Neyse o diyor.Net bir fal bakıyor. İçime siniyor onun falı.

Saraylıhanım : Saraylıya ilk falı attığımda ağzım açık dinlemiştim. Sadece bir soru ve net olmayan bir soru sordum. Durumu öyle güzel anlattı ki şok olmuştum. Sonrasında bozdu.Pek tutturamadı.Ama seviyorum onun falını.

Binnaz : İlk çıktığında bir fal atmıştım. Bana onun hayatında kimse yok demişti ama sanırım varmış. Bilemiyorum belki de yoktu. Ama çıkmadı diyemem. Çünkü 3 hafta 3 ay sonra geri dönüşü var dedi döndü.Daha sonra arkadaşıma baktığı bir falı dinledim. Onu da olumsuz söylemiş gerçekten öyle oldu. Fakat daha sonra fal attığımda iade etti. Nedenini bilmiyorum.Keyfi gelmedi zaar.

Fama : Vallahi en mantık yorumlar yapan tek falcı bana göre. Çünkü benim ilişkim biraz inişli çıkışlı. O da bilmiş bunu. Şu zamana kadar devam edecek vs. 2015 te düzelmeye başlayacak falan demiş. Olabilitesi var o yüzden sevdim falını. Ama çıktı diyemem. Sadece bilmiş diyebilirim.

Efsunnnekek : Sanal fal attım. Sadece kredim bitsin diye. Normal bir fal bakmış ama olabilecek şeyler söylemiş. Bakalım. Göreceğiz.

Augur: Kaç kere fal attım hep iade etti.

Elrond : O seni seviyor yok öyle olacak yok böyle olacak dedi. Bi gün ayrıldık bitti dedim zaten seni sevmiyordu dedi. Başkası olacak hayatında dedi. Dedim bi s.ktir git.

FalcıAlim: İki üç kere atmışlığım var. Bi kere seviyor dedi. Bir kere sevmiyor dedi. Ama durum analizi gerçekten çok iyi. Çıktığı da oldu çıkmadığı da.

MedyumEmel : Şimdi bu kadın değişik. Ocakta fal atmıştım hazirandaki hikayeyi bilmiş. Tesadüf eseri dinlemiş o ha demiştim. Sonra bir daha fal attım. Durumu geleceği vs. bildi hakkını yiyemem. Bu sefer hakikaten bitti dediğimde o gelecek dedi ki geldi de. Seninle evlenmek isteyecek dedi. Adam evlenelim dedi. Şok oluyordum. Geçenlerde yine fal attım.Evlilik yok falan filan dedi. Su falıydı attığım. Bi ton şey yazmış. Burçlar vs falan. Boş şeyler. Su falı kısmında ise büyü ıdı vıdı demiş olmayacak demiş. Ya tamam olmayabilir. Önceden nasıl oluyordu da şimdi olmuyor. Hadi değişken kader diyelim ama büyü olayı komikti yani. Ama bildiği zaman hakikaten favorim olmuştu.

Chloe: Gerçekten çok iyiydi. Geleceği falan da bildi. Zaman vermedi ama bilmişti.

Dastar : Fena değil öyle atılabilir. Gelecek için zaman vs. vermemiş. Ama düzelir demiş bakalım göreceğiz.

FalcıSema : Klasik kahve falı bakmış. Harfleri bilmiş. Geleceği kısmen bilmiş.

Şahsenem : Bazen biliyor bazen sallıyor. Bazen çok sıcakkanlı geliyor bazen çok soğuk sanırım ikizler burcu :)

Selçukassa : O da güzel fal bakıyor. Evlilik kararı alacaksınız falan demiş. Laf ağızdan çıktı ama şu an ayrıyız o yüzden ne desem yalan.

Purple01 : Fena değil ama kısa bakmış öyle ahım şahım şeyleri yok yine de bilmiş.

Mercury :
Durum analizleri vs iyi ama gelecek daha olmadı. O yüzden bişey diyemem.

Raset :
Çok önceden baktırmıştım. Fena değildi ama pek tutmadı da.

MedyumSelena :
Bu kadın biliyor mu bilmiyor mu nedense tam anlayamıyorum. Adamın ismini falan verince yok diyor. Sonra başka biri diyor ama yine aynı adamı tarif ediyor. O yüzden şaşırıyorum. Ama iyidir. Verdiğiniz paraya değer.

Jelizaroze : Fena değiller grubunda. O kadar etkilememiş olsa gerek ki pek hatırlamıyorum falını.

Portakal3 : Acımasızdı ama haklıydı. Ama tavsiye doluydu. Şöyle yaparsan şöyle olur falan filan. Bir kere yolladım bir daha gerek duymadım.

Herra : Bu kadında çok iyi benim nazarımda. Bu da bazen acımasız bazen sevimli. Yine de seviyorum. Biliyor anı da geleceği de.

Kahinson : Çok sıkıntılı bir dönemde attım ilkini şokla okudum ki sanal faldı. Sonra bi kaç kere daha attım o da büyü deyince kaçtım.

Crystal : Şimdi durumu bilmiş. Barışırsınız demiş barıştık ama yine ayrılırsınız demiş ayrıldık. Kış aylarında başkası olacak demiş onun için beklemedeyiz bakalım olacak mı.

Miraclenil : Valla hayatıma 4-5 erkek soktu çıkardı soktu çıkardı. Evlenene kadar şu kadar insanla olacaksın falan dedi. Hala tekim :)

Kehriban : İyi. Bildiği şeyler de oldu. Bilmediği şeyler de.

CrazyWoman : İlk falı fena değildi ama ikincide sapıtanlardan. Tutarsızlaşınca bir daha atmadım.

Metalist : Fena değillerden. Bir iki kere attım ama o da her şey düzeleceklerden. Pek bir şeyler düzelmedi ama. Yine de bildiği şeyler var.

Esince (Hatırlayanlar bilir.) : Gayet iyiydi. Burçlar tarih vs. Veriyordu biliyordu da .Yine yakalasam yine atarım.

MadamSalu : Tamamen sallama.

Venüsamber : O da tamamen sallamaydı. Gerçi artık gelmiyor siteye.

Ask3 : Bir ara favorimdi. Sonrada bozanlardan bıraktım bende.

GizliHis : Artık gelmiyor gelmesini istediklerimden.

Derin484 : Bu kadın beni korkutuyor ama biliyor vallahi de biliyor.

İmparatoriçe : Değişik falcılardan. Ama yakın gelecek konusunda iyi bence. Onun dışında fos. Yine de nokta atışları var.

Kiraze12 : Karakterleri güzel söylemiş ama gelecek fos bende.

Vadivatan : Güzel yorumcu. Ama gelecek foslardan.

Aşkkahini : Özledim gel n'olur. :)

Birkerebir : Bu kadını yakalayan hiç beklemesin baktırsın. İki sene önce baktırdım. Bana şu an ki ilişkimi anlatmış kadın. Adamı tarif etmiş resmen. O zaman kızmıştım ama yıllar sonra anladım kıymetini. Yakalayan bana da haber versin.

Mdyfnd : Bu kadın bir daha gelir mi bilmem ama bu da en iyilerden bir falcı. Gerçi çooooooookk uzun zamandır yok piyasada belki kapatmıştır bile hesabını.

Daha kimler kimler var fal listemde ama bahsetmeye değer bulduklarım bunlar. Hayat zor vallahi. :)

Merhaba kizlar.. eski sayfalari gezerken bu yorumu gordum. Ve birkerebir i cok merak ettim okurken. Tellwede dolasirken birden gözüme carpmaz mi :)) siz hic baktirdiniz mi kendisine? Cikanlar cikmayanlar?

Ben baktırmıstım ona mıllet kapısında sıra oldugu zamanlarda. Senın alıntıladıgın yazıyı okuyunca bır daha bakayım falına. Sılmemıstım cunku. Hos sılsende profıl kısmından fal gecmısını tıklayıp,maılıne gonderebılıyorsun. Bakayım,haber verırım

2012de kahve falı atmışım,yorumu gayet iyiymiş. O vakıtler bende aman bu denlı abrttıkları bu muydu demıstım ınkar edemem ama 2012de 2 yıl ıcınde haneye bır bebek gelecegını soylemıs, aıle ıcınden bırı de olabılır ama cok buyuk cıkmıs ben sız olabılırsınız dıye dusundum demıs...Falda bana sordugum kısıyle evlılıgın zor oldugunu da soyledıgı ıcın ben pek kaale almamısım. Evet o kısıyle evlı degılım. Kız kardesımın de bır kızı var,2.yı kesınlıkle ama kesınlıkle dusunmuyordu kı hele o zamanlar....2014te hamıle kaldı yıne 2014un aralıgında da dogum yaptı Maddı konularda da dedıklerı bırer bırer cıkmış....Anaamm bu demekkı, bırkerebırın falı bastan sona cıkmıs...

Fal göndermeyecegım artık dedım.....Allah benı kahretsın....eger dayanamaz gonderırsem.....Ama eskı fallarımın hepsını okuyorum da bu denlı cıkan hıc olmamıs.....Hos ılk okudugumda pek begenmedıgım ıcın yenıden o falı okuma zahmetıne bıle gırmemıstım......Tuuu kudurdum yıne

Ay su anda ne kadar sevindim bi bilsen :) baktirdim bende cunku ve cok guzel seyler soylemis. Yani resmen hayal ettigim hep istedigim birseyi boyle boyle olacak demis. Ve durumu ve karsi tarafida gercekte iyi bilmis. Su an gercekten sevindim... :) eger cikarsa dedikleri harbiden üstüne tanimam artik.. tafsiye ederim ben de en azindan simdilik an icin. Cok sagol capella

X