tellwe.com'da bakılan fallar!

Ayy nazar değmesin 2 yıldır fal baktırırım tutmaz bu sefer baktırdığım kişilerin çoğu tutturmuş. Yağmur da tutturmuş tekrar ona da attım fal ama 11. sırada valla sıra gelene kadar kim öle kim kala :p dediğim gibi saraylının çıktı, kısmen selenanın dedikleri de çıktı. cezvve de şeymayı hep beğenmişimdir onun da dediği çıktı. Ama en beğendiğim saraylıydı çünkü gelişmelerin nasıl olacağını en yakın o söyledi. Ayrıca yine cezvve de warlock baktı geçen gün onunki de tuttu. Sizlere söyledim diye bana nazar değmesin aman korkuyorum :stop: ama kıyamam ben size, bilenleri söyleyeyim de sizde nasiplenin :anneadayı:

Ayy nazar değmesin 2 yıldır fal baktırırım tutmaz bu sefer baktırdığım kişilerin çoğu tutturmuş. Yağmur da tutturmuş tekrar ona da attım fal ama 11. sırada valla sıra gelene kadar kim öle kim kala :p dediğim gibi saraylının çıktı, kısmen selenanın dedikleri de çıktı. cezvve de şeymayı hep beğenmişimdir onun da dediği çıktı. Ama en beğendiğim saraylıydı çünkü gelişmelerin nasıl olacağını en yakın o söyledi. Ayrıca yine cezvve de warlock baktı geçen gün onunki de tuttu. Sizlere söyledim diye bana nazar değmesin aman korkuyorum :stop: ama kıyamam ben size, bilenleri söyleyeyim de sizde nasiplenin :anneadayı:

Darisi ba$ima (ba$imiza hepberaber)
son 15 ile 30 günlük süre icinde belirlencek bisiler var cikarsa eger tutmus olacak bazi fallar
4 farkli insana ayni konu icin baktirdim 4 aydir hemde.. bakalim hepside ayni paraleldeydi

Falalem'de Mert haftaya tekrar sistemde olacakmış. Gerçi diğer yorumcular da iyi. Özellikler Ester Kira, Rezzan Abla ve Haleh çok çok iyi. Bir de Meryem var o da iyi.
Haleh bana iyice sacmaladi son falinda ya..oylesine iki uc gun gorusup sonra kestigim bir cocukla gelecegi olan iliski dedi :) cocukla birbirimizi whatsaptan bile silip engelledik :)

Bırakıyorum ben artık bu fal işlerini :KK43: artık yok ...

herkesin geri döneceğini birliktelik olacak dediği adamın sevgilisi olduğunu öğrendim bugün ....

Hiç birininki çıkmadııı olmadııı işteee

Bu falcılar yüzünden umutladım hep sonu hayal kırıklığıı :cry::cry::cry:
Canim cok uzuldum senin adina,ama hayirlisi olsun,elbet vardir bundada bir hikmet..
Bu arada eski mesajlarina baktim,kimlere baktirmissin diye..ya naazza atmissin fal,kadin iade etnis ve dusundugun kisinin hayatinda baskasi var demis,,hatirliyormusunnn :KK43:

kızlar yine kaşınıyorum bir fal daha baktıracagım.NANESE.MADAMESTORM,SEDEE.GELECEĞİN ŞİFRESİ...
bunlardan birine baktıran ve memnun olan varmı aranızda...ya da başka önereceğiniz biri?

kızlar yine kaşınıyorum bir fal daha baktıracagım.NANESE.MADAMESTORM,SEDEE.GELECEĞİN ŞİFRESİ...
bunlardan birine baktıran ve memnun olan varmı aranızda...ya da başka önereceğiniz biri?

sedee ye baktirdim ve bilemedim dedikleri cok guzel seyler ama pembe tablocu omasindan korkuyorum. Ayrica selena ve benim iyi fal bakan bir arkadasim ile ayni seyleri soyledigi noktalar var. Digerlerini denemedim ama bence bunlara atacagina denemediysen naazz a at begeneni coktu. Ya da selenaya kelebek at cok kredin yoksa.

ben de baktırmıs biri olarak lokmanhekimi önerebilirim geçmişi çok iyi bildi gelecek hakkında tutarlı yorumlar yaptı ama verdiği tarihlere daha var.sonra bide deepwhite'a baktırdım ama ondan şöyle memnun kalmadım çok benim istediklerimi hayallerimi yazdı gibi geldi hepsi iyi seylerdi hiç kötü bi şey demediondan emin değilim simdi fenomenin yorumlarını cok beğenip bideona baktırayım diyorum ama var mı fenomene baktıraan?

Arkadaşlar bende bu siteye üye oldum =)
İki günde bi kahve falı fotoğraflarınızı yollayarak ücretsiz baktırabilirsiniz diyor . Yani istediğim her falcıya baktırabiliyor muyum =) Öyleyse süpermiş bu :KK73:

Arkadaşlar bende bu siteye üye oldum =)
İki günde bi kahve falı fotoğraflarınızı yollayarak ücretsiz baktırabilirsiniz diyor . Yani istediğim her falcıya baktırabiliyor muyum =) Öyleyse süpermiş bu :KK73:
Promosyon fallara botlar bakiyör. biz seçmiyoruz. istediğin falcilar a ise kredi alarak baktırabilirsin.

Canim cok uzuldum senin adina,ama hayirlisi olsun,elbet vardir bundada bir hikmet..
Bu arada eski mesajlarina baktim,kimlere baktirmissin diye..ya naazza atmissin fal,kadin iade etnis ve dusundugun kisinin hayatinda baskasi var demis,,hatirliyormusunnn :KK43:
Evet canım doğru diyosun hatırladımm :KK43: off offf :KK43: kafam o kadar dolu ki anlatamam yaa :KK43:

Promosyon fallara botlar bakiyör. biz seçmiyoruz. istediğin falcilar a ise kredi alarak baktırabilirsin.
Bakalım promosyon fala gönderdim fotoğrafları neler çıkacak merak ettim =)
Fala acayip merakım vardı ama çok para istiyolar bakanlar .
Buradakiler daha uygun sanırım ?

Bakalım promosyon fala gönderdim fotoğrafları neler çıkacak merak ettim =)
Fala acayip merakım vardı ama çok para istiyolar bakanlar .
Buradakiler daha uygun sanırım ?
az krediye güzel bakan da çıkıyor sallamasyon yapan da. ama çok iyi falcilar da var. burayi takip edersen ya da onceki konuşmalara bakarsan kim kimden memnun kalmış ogrenebilirsin.

kızlar Binnaz a baktıran varmı, beğenen, beğenmeyen? dedikleri çıkan ya da çıkmayan? önce bir sorayım dedim çünkü 20 tl miş, azda değil hani.

X