tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar ben gecen gün yagmura baktirmistim buraya da yazmistim. O bana hoslandigim kisinin duygusal hayatinda biri olmadigini ve ask dusunmedigini soylemisti. Bugun gorustugu biri oldugunu ogrendim. Cok mutsuzum.

Kızlar ben gecen gün yagmura baktirmistim buraya da yazmistim. O bana hoslandigim kisinin duygusal hayatinda biri olmadigini ve ask dusunmedigini soylemisti. Bugun gorustugu biri oldugunu ogrendim. Cok mutsuzum.

belki gorustugu kisiye karsi birsey hissetmiyordur yani yogun duygulari yoktur oyle zmn gecirmek icin gorusuyorsa duygusal hayatinda biri yok demektir,
yani ben kendisine 3 defa fal baktirdim hicbir dedigi bana cikmadi ama anliz analizlerle iligli nokta atislar var

Kızlar Venüs e 2 kere bakım yaptırdım,yine gönderdim ama merak ettiğim şu: evet anda akıl okumada yani ruhunu başkasının yerine koyup yorum yapmada harika ama ya o kadar fal baktırdığımdan çıkıp çıkamadığanı takip edemiyorum kendim için.. sizin var mı istikrarlı bir şekilde Venüs ün çıktığı fal ya da falları küçük ya da büyük ölçekte? bu arada eğer Bir yolun var daki Aylin daha önce başka yerde bulunmadıysa harika diyebilirim,,uzun detaylı harflere kadar doğru ve gerçekçi bi faldı.. bilemiyorum 15 tl bir de uygun..

canım bende dınledım eskı fallarını telwedeykende baktırmısım bırınde tarıhını bılmıs ama genel yorumlar yapmıs vede anlamadıgım bır sekılde bende hep sonradan durduk yerde karsımdakı ınsana patladım ve sonra oyle bırsey olmadıgını ogrendım bana ıyı gelmemıs yanı kendısı ve sozlerınde hep su anlık gormedım yorumu var yanı dırek gelecege yonelık konusmaktan cekınıyor dıye dusunuyorum ama cıkan arkdaşlarda var galıbaa ..

canım bende dınledım eskı fallarını telwedeykende baktırmısım bırınde tarıhını bılmıs ama genel yorumlar yapmıs vede anlamadıgım bır sekılde bende hep sonradan durduk yerde karsımdakı ınsana patladım ve sonra oyle bırsey olmadıgını ogrendım bana ıyı gelmemıs yanı kendısı ve sozlerınde hep su anlık gormedım yorumu var yanı dırek gelecege yonelık konusmaktan cekınıyor dıye dusunuyorum ama cıkan arkdaşlarda var galıbaa ..
Audrey tam anlamadim venusun bir falinda tarih tutmus sanirim bir falinda ise olmayan bir durumdan mi bahsetmis.

banada o kdr az sey soylemiski yani venus venus dediklerimi bu demedem edemedim, karsi tarafin biraz kisiligindn bahsetmis sanki biraz burc analizi gibi olmus ama malesef soyledigindebir hakli tarafi varsa da gerisi dogru degil, sonra gelecekle ilgili hicbirsey yok bana da suanlik gormedim ama su olabilir seklinde, bir de hem olumlu hem olumsuz sey soylemis ayni konu hakkinda eger onun soyledigine inanirsam karsimdaki insani ben hic taniyamamisim demektir ama hic soyledigi gibi deggil malesef,

Ya Venüs ü ben de bu kez beğenmedim,neden derseniz ya aman aman harika diyeceğim an görüleri hiç yok.. bi kere aynı cümleleri tekrar ediyo gibi.. onu göremiyorum emin değilim ama gibi cümleler kurdu mesela.. sadece genel erkek/kadın profilleri üzerinden gidiyor mesela.. heyecanlı değildi onun falı benim için.. olumsuzlukları da söylüyo aynı zamanda olmlu gibi. ay ne bileyim ya Venüs ün olumlu olumsuz çıkan falı bi Saraylı gibi değil demi kızlar? çok az kişinin falı düşündürür beni üzüldüm söylediklerine düşününce yanlış olan tasvirler de var ..Bu arada hakikaten falcıların reklamını iyi yapıyoruz ya .. onlara fayda,bize zarar elimizde delik cepler,kırık düşler, çoğu zaman hayal kırıklıkları kalıyo:KK43:

Ya Venüs ü ben de bu kez beğenmedim,neden derseniz ya aman aman harika diyeceğim an görüleri hiç yok.. bi kere aynı cümleleri tekrar ediyo gibi.. onu göremiyorum emin değilim ama gibi cümleler kurdu mesela.. sadece genel erkek/kadın profilleri üzerinden gidiyor mesela.. heyecanlı değildi onun falı benim için.. olumsuzlukları da söylüyo aynı zamanda olmlu gibi. ay ne bileyim ya Venüs ün olumlu olumsuz çıkan falı bi Saraylı gibi değil demi kızlar? çok az kişinin falı düşündürür beni üzüldüm söylediklerine düşününce yanlış olan tasvirler de var ..Bu arada hakikaten falcıların reklamını iyi yapıyoruz ya .. onlara fayda,bize zarar elimizde delik cepler,kırık düşler, çoğu zaman hayal kırıklıkları kalıyo:KK43:

bana gore kesinlikle bir sarayli degil, ben sarayliya ilk kahve baktirdigimda ne isim ne dogum tarihi hicbirsey vermedim o kdr cok seyden bahsetmistiki ve soylediginden tutanlar oldu, venus ddedigin gibi tahminler uzerinden gidio ve sdc soruya odakli o zmn begenemedigim icin ve soyledikler icin uzulmicem yani olumsuzda konusmadi cok ama cok cok havada yani 20liralik fal degildi hic

Anladim canim bende beklemedeyim iste fali cikan varmi sana peki.

bende cıkan fallar olunca gecmıstekılerı dınledım canım,bende cıkan bır kısı vardı oda artık bakmıyorr ztn dıgerlerıde cıkıcak mı daha zaman var ama telweden en begendıgım ve tutarlı olan lunaydı onu begendım dıyebılırım cıkarsa ztn haberler verıcem :)

bende cıkan fallar olunca gecmıstekılerı dınledım canım,bende cıkan bır kısı vardı oda artık bakmıyorr ztn dıgerlerıde cıkıcak mı daha zaman var ama telweden en begendıgım ve tutarlı olan lunaydı onu begendım dıyebılırım cıkarsa ztn haberler verıcem :)
Anladim canim bekliyoruz haberlerini bende luna ve sarayliyi merak ediyorum yakalarsam denicem :KK68:

Luna ve Aylin aynı tarihleri vermiş bana
Nisan 2015 :)

Yok canım ya Luna değil de ben Famaya çok benzettim konuşma tarzını. Burda bi arkadaşımız daha benzetmişti.

bılmem bıtanem olabılır vallla herseyı beklerım ben artıkk aylın ben bıle olabılırım sasırmam :KK70::KK70:
tarıhlerımız cıksınn o zaman ınsallah guzel haberler verırız, ben su anlık fal orucundayım :p

A audrey_24 aylin, luna değil kesinlikle. Luna canım cicim üslubu kullanıyor, aylin daha mesafeli bir üslup. Bence hepimizin bildiği biri. Sesli fal bakmış biri gibi geliyor özellikle bana. Kim olduğunu bulamadım ama :)
birkaç kez daha okuyacam ben yorumumu zira, o kadar o kadar çok isabetli ki bir kahveye göre ve cümleler kahve falından görülemeyecek kadar net bilgi.. eğer daha önce baktırdığımz biriyse inşallah çok sevdiğimiz birdir ne diyim:) kesinlikle çok farklı kendine has ifade yazımı var.. tellwe lehçesine çok yakın :KK70:

X