tellwe.com'da bakılan fallar!

Merhaba kızlar..Fal baktırıcam ancak kararsız kaldım. Sizce lunaya mı baktırayım,yoksa kirazeyemi. Bu arada 20 kredim var.Kiraze'nin kahve yorumu nasıl?

Ikisi de guzel bakiyor bence.

Kiraze'ye ben kahve. yildizname, tarot baktirdim. Hepsinde bagimsiz olarak kendi hisleriyle bakiyor, ne gonderdiginin pek onemi yok yani.

Ikisi de guzel bakiyor bence.

Kiraze'ye ben kahve. yildizname, tarot baktirdim. Hepsinde bagimsiz olarak kendi hisleriyle bakiyor, ne gonderdiginin pek onemi yok yani.

Çok teşekkür ederim MissCherryBlossom.Ben de daha önce kirazeye tarot yollamıştım,o zaman güzel yorumlamıştı.Kirazeye birde kahve yorumlatayım.Bir dahaki sefere de Lunaya yollarım artık.

Lunaya ben de ilk kahve falı atmıştım. iade edip katina gönder demişti. İlişkimle ilgili soru sormuştum. Katinanın daha iyi olacağını söylemişti. Katina da çok uzun detaylı bol nokta atışlı bir fal baktı ama. Belki seninde o yüzden kahve falını iade etmiştir canım. Ama uslübu yanlış kesinlikle

Evet umarim bekledigime degen bir fal olur. Heycanliyim eger nokta atislari olursa ve olumlu seyler söylerse biraz düzelcek moralim :)

Yagmur aşk falıni yorumlamis. Tutturdugu noktalar olmus. Guzel ve tatli bir uslubu var. 3 ay sonra demis. Ama cok genel ve kisa bir fal olmus. Sonucu olumlu gördü. Verdigi süre çok uzun keske daha yakin bir tarih söyleseydi ahh ahh :)

Yusuf Hoca biryolunvar'da 25₺ olunca Son kredilerimle tellwe'de ona yollamıştım. Bende hesabımı kapatanlardanım bu arada. Öncelikle bana yazdığı falı atıyım:

merhaba öncelıkle telveye ve sayfama hosgeldınız hımm evett pırıl pırıl saf tertemız bır kalbınız var ve o kalp de ögle guzel sevgı pıtırcıkları varkıı bu sevgıye layık bırı umarım hoslandıgın sevebıldıgın bırı olur ve o o kalbe sahıp cıkar evet efendım sız ne ler dusunuyorsanız o kısıde sızın aklınızdan gecenlerı okuyabılıyor cunkı oda sızınle ılgılendıgınızı bılıyor ve sızın usdunuze dusuyor farkettınızmı bıkac kez sızınle konusabılme fırsatı yaratmıs ama olmamıs evet hoslandıgınız kısıde okuyor ve hayatı ve karıyerı gelecegı parlak bırı bır kısı var sızı sureklı gozetlıyor ama sıze hıc bır zararı olmuyor sadece sızı ızlıyor anında bır haber alacaksınız ve cok sevıneceksınız dua eksıklıgınız gorunuyor bırazda dua edersenız ınsallah kalbınız daha pırıl pırıl olacak ve dualarınız daha tez kabul olacak bır proje hazırlanıyor kagıtla kalemle ve sızde bu projeye dahıl olacaksınız ve gercekden de bu projenın ıcıersınde oldugunuz ıcınde cok sevıneceksınız bu kısıde sızın ondan hoslandıgınızı bılıyor ve anlıyor artık oda sıze karsılık vermeye hazır ve verecekde efendım bakabıldıklerım ve yogunlasabıldıklerım bunlar yardımcı olabıldımse ne mutlu bana hoscakalın esenkalın..

Bu ne ya hiçbir soruyu cevaplamayı bırakın bahsettiği durum söz konusu bile değil

venüs her akşam girceğini mi söylemişti kızlarr? yani dün 20:00 civarı girmişse aynı saate mi girer sisteme var mı malumatı olan ?

tellwede 10,FAL SEPETİNDE 20 KREDİ VAR :),ARTIK YORUMCULARIN NE diyebileceklerini bile ezber kıvamına geldim:) ama duramıyorum işte .. bu arada bir yolun var ebru da iyi gibi aylin de karar veremedim.. he bi de rad mirza talhay sa çok önceden baktırdım ona da,adam sanırım olumsuz söylemeyi kendine huy edinmiş,bu da bir prim sanırım.. olumsuzlukları söyleyerek bakın ben gerçekleri söylüyorum havasında olanlardan.. çünkü uzun uazıyor ama hep aynı cümlelerin tekrarı.. dedikleri de çıkmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…