tellwe.com'da bakılan fallar!

yaaa kızlar şoktayım şoktaa!!!!! uggaya fal attım gelmiş. şaşkınlıktan dilimi yutuyodum o kadar detay bilmiş ki inanamadım yaaa şaka gibi resmen. inşallah gelecekte çıkar ama an süper ötesiiii

ugga adı yeniden hortlayınca açıp 1 sene önceki falına baktım.. hani insan patlar da bu kadar mı patlar ?!? hem anda patlamış o yetmemiş yakın gelecekte patlamış o da yetmemiş şimdiyi içeren uzak gelecekte de patlamış.

anlık durum alakasızmış..demekki ondan bi daha göndermemişim.. yakın gelecek için demiş, sen böyle ettiysen bu herif seni asla aramayacak bi daha bitti, görüşmeniz olmayacak.. bin kere görüşmüşüzdür msjlaşmışızdır üstelik özür filanda dilemişti o zaman.. uzak gelecekte de benim çoktaaaan hayatıma inanılmaz birinin girmiş olması ve beni mutlu etmesi gerekiyodu.. ben tercihimi bu adamdan yana yapıodum ?!?

ugga adı yeniden hortlayınca açıp 1 sene önceki falına baktım.. hani insan patlar da bu kadar mı patlar ?!? hem anda patlamış o yetmemiş yakın gelecekte patlamış o da yetmemiş şimdiyi içeren uzak gelecekte de patlamış.

anlık durum alakasızmış..demekki ondan bi daha göndermemişim.. yakın gelecek için demiş, sen böyle ettiysen bu herif seni asla aramayacak bi daha bitti, görüşmeniz olmayacak.. bin kere görüşmüşüzdür msjlaşmışızdır üstelik özür filanda dilemişti o zaman.. uzak gelecekte de benim çoktaaaan hayatıma inanılmaz birinin girmiş olması ve beni mutlu etmesi gerekiyodu.. ben tercihimi bu adamdan yana yapıodum ?!?

Ugga bana da aynisini demis, hayatima guclu, yakisikli, mukemmel biri gircekmis onunla evlencekmism ??!! he he canim he diyorum.

Sibella'ya baktirdin mi sen kiz ?

Benim baktırdıklarımı söyleyeyim size :)

barkiel , bazine ,asmara ,Metaphoraa , alberona ,

Alberona sorduğum soru dışında maşallah herşeyi söylemiş , gereksiz ayrıntı benim karakterimi söylüyor.
zaten biliyorum ben bunları :))

Barkiel , bazine , metaphoraa , sorduğum konu hakkında olumlu sonuçlanacağını söylemişler ve anlık durum ve düşşünceleri gerçekten iyiydi. Ama çıkar mı dediklerriii inşallahhhhhh

Asmara da çok gereksiz ayrıntılara girmiş ve olumsuz konuşmuş.

Şimdi selenayı bekliyorum dünden beri bakalım o neler diycek .

Ugga bana da aynisini demis, hayatima guclu, yakisikli, mukemmel biri gircekmis onunla evlencekmism ??!! he he canim he diyorum.

Sibella'ya baktirdin mi sen kiz ?
cherrycan baktırmadım çünkü soracak sorum yok ya :) hayatımda da hiç ne gördüysen sen onu yaz diyen biri olmadım, hep tek sabit konum vardı.. şimdi sudan çıkmış balık gibiyim, beklediğim, ümit ettiğim bişey yok ki ?

falaniyethakkaniyet ten umduğum performansı göremedim. çok yüzeysel konuşmuş. bi gelecek tahmini bile yok onca satır arasında.

Ne zaman baktırdın ben günlerdir takipteyim sitede yoktu.dönmüşmü

Uzakta seçmiş ondan falcılarda çıkmıyordu demek baktırdığım falda buldum . Ben çok begenmiştim dedikleri tarihlerine kadar tutmuştu. bu arada barkiele baktırdım. bayıldım kesinlikle tavsiye ediyorum.

ilk üç sıralamam Falaniyethakkaniyet,estanbul ve barkiel oldu

Uzakta seçmiş ondan falcılarda çıkmıyordu demek baktırdığım falda buldum . Ben çok begenmiştim dedikleri tarihlerine kadar tutmuştu. bu arada barkiele baktırdım. bayıldım kesinlikle tavsiye ediyorum.

dün akşam göndermiş yorumu. bana hiç tarih falan yazmamis işte. tavsiye temenni üzerine kurulu bi fal olmuş.

barkiel den ben de memnun kaldım.

Benim baktırdıklarımı söyleyeyim size :)

barkiel , bazine ,asmara ,Metaphoraa , alberona ,

Alberona sorduğum soru dışında maşallah herşeyi söylemiş , gereksiz ayrıntı benim karakterimi söylüyor.
zaten biliyorum ben bunları :))

Barkiel , bazine , metaphoraa , sorduğum konu hakkında olumlu sonuçlanacağını söylemişler ve anlık durum ve düşşünceleri gerçekten iyiydi. Ama çıkar mı dediklerriii inşallahhhhhh

Asmara da çok gereksiz ayrıntılara girmiş ve olumsuz konuşmuş.

Şimdi selenayı bekliyorum dünden beri bakalım o neler diycek .

Alberona konusunda sana katılıyorum çok acemi hiç fal bakımına benzemiyor saçmalık.

falaniyethakkaniyet ten umduğum performansı göremedim. çok yüzeysel konuşmuş. bi gelecek tahmini bile yok onca satır arasında.

Ben bu adamın (erkek di mi?) rumuzuna çok gülüyorum ya hiç atasım gelmiyor kendisine ehehe :)

Estanbul'a ne falı baktırdın canım?

X