tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben baktirmistim, ne baktirdigimi hatirlamiyorum ama aklimda guzel baktigi kalmis.
teşekkür ederim canım:)bende baktıracağım o zaman dastara size dönüş yaparım.başka bildiğiniz var mı?imp. bakıyor ancak çok pahalı ve yazısından bir şey anlamıyorum ilk başta dediği birkaç şey çıktı ama dönüp dolaşıp aynı şeyi söylüyor

kızlarrr yardım yardım cok sıkışığım ve ağlıyorum nesibeye fal attım daha gelmedi müşteri hizmetleri dönmüyor habersiz kaldım haber gelene kadar ağlayacam belli ne zaman gelir bu fal napcam bilgisi olan?

Nesibe nin kendisine mesaj atsan ? Niye agliyorsun panpa, yaz ozelden aglama lutfen.

Şu tellwede iki sene hatta üç bile diyebiliriz fal baktırıyorum. Harcadığım paranın haddi hesabı yok. İstediğinizi sorun cevap vereyim.

Son olarak Klotho ya fal baktirdim. bakalım gelecekle ilgili tahminleri cikicak mi? tellwe de fal baktirmaya doydum sanırım bu kısa sürede. moralim bozuk olunca falan girerim artık. tabi inşallah gerek kalmaz.

Son olarak Klotho ya fal baktirdim. bakalım gelecekle ilgili tahminleri cikicak mi? tellwe de fal baktirmaya doydum sanırım bu kısa sürede. moralim bozuk olunca falan girerim artık. tabi inşallah gerek kalmaz.
Bana tek kelimesi cikmadi hatta ogut verir gibiydi begenmedim...keza rezzan abla da oyle paso hikaye dosemisti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…