tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar siz yanlış yerdesiniz ya.Maşallah tellwe de bir kullanıcı var,ya hangi falcının sayfasına baktıysam bakalım ne yorum yapmış baktıranlar diye,hepsinde bir yorumu mutlaka var.Mithat duygu,mithat duygu büyü...başka da bir laf yok.Ezberledim artık,belki sizin de dikkatinizi çekmiştir.Neredeyse her falcıya baktırmış siz asıl ona sorun:KK1::KK1:

Son düzenleme:
Kızlar siz yanlış yerdesiniz ya.Maşallah tellwe de bir kullanıcı var,ya hangi falcının sayfasına baktıysam bakalım ne yorum yapmış baktıranlar diye,hepsinde bir yorumu mutlaka var.Mithat duygu,mithat duygu büyü...başka da bir laf yok.Ezberledim artık,belki sizin de dikkatinizi çekmiştir.Neredeyse her falcıya baktırmış siz asıl ona sorun:KK1::KK1:

Ay evet, bende biliyorum bu kisiyi!
prenses34 rumuzu galiba, ya her falciya baktirmis bu ya
Nereye baksam onu görüyorum , ve hep ayni seyi soruyor.
Ya aslinda ona sormak gerek :KK70:

Ay ay kizlar sormayin mithatla aralari nolmus acayip meraktayim :KK70:
saka bi yana hakkaten sormak gerek baktirmadigi falci yok galiba hepsinde yorumunu görüyorum

telwe de çoğuna baktırdım ama en oturmuşu iyisi acıkahveme aitti. diğerleri pek begenemedım. kötü değil ama geneldi hepsi :/ fal sepetindekiler ise tam bir fiyasko paranıza yazık . nesibe biraz tutarlıydı ama ada yıldız melek fırt yani senaryo yazdılar resmen

telwe de çoğuna baktırdım ama en oturmuşu iyisi acıkahveme aitti. diğerleri pek begenemedım. kötü değil ama geneldi hepsi :/ fal sepetindekiler ise tam bir fiyasko paranıza yazık . nesibe biraz tutarlıydı ama ada yıldız melek fırt yani senaryo yazdılar resmen

Nesibe nin de Ilkayin da bana dedikleri cikmadi, ama Nesibe ani biliyor ve ona gore yonlendiriyor...yani Nesibe hic fena degil bence. Gelecegi zaten kimse bilemiyor.

TelveSirat i begendim ben.

Kiraze12 ye baktirdim, ne goruyorsa onu soylemis, pembe tablo cizmedi. Mutsuzluk ve yalnizlik var dedi.

Monica ve Reena ya baktircam, eglencesine mi aliskanligina mi baktiriyorum bilemem ama fala artik kesinlikle inanmiyorum.

aslinda bizimle ilgili neler söyliyceklerini merak ettigimizden baktiriyoruz artik acaba bu iyi mi acaba bu nasil bakiyor .. falan dün peter diye birine baktimdim icimi karartti resmen alakasizlarda vardi puan bile vermedim

Nesibe nin de Ilkayin da bana dedikleri cikmadi, ama Nesibe ani biliyor ve ona gore yonlendiriyor...yani Nesibe hic fena degil bence. Gelecegi zaten kimse bilemiyor.

TelveSirat i begendim ben.

Kiraze12 ye baktirdim, ne goruyorsa onu soylemis, pembe tablo cizmedi. Mutsuzluk ve yalnizlik var dedi.

Monica ve Reena ya baktircam, eglencesine mi aliskanligina mi baktiriyorum bilemem ama fala artik kesinlikle inanmiyorum.

Cherryciğim sence Nesibe bizim mi karşı tarafın mı kafasını okuyor?

Bu arada bu Kiraze nin dedikleri cikar mi bilmem ama bana cok guzel bir yuzun olmasi en buyuk avantajin diyip yuzumu tarif etmis :KK53: goz rengimden baslayip, yuzumu tarif etmis, sac seklimi bile soylemis hayret ettim :KK53: Soyleyeyim dedim . Yuzumu guzel bulmasi hosuma gitti, bir daha baktircam ehehe :KK37:

Bu arada bu Kiraze nin dedikleri cikar mi bilmem ama bana cok guzel bir yuzun olmasi en buyuk avantajin diyip yuzumu tarif etmis :KK53: goz rengimden baslayip, yuzumu tarif etmis, sac seklimi bile soylemis hayret ettim :KK53: Soyleyeyim dedim . Yuzumu guzel bulmasi hosuma gitti, bir daha baktircam ehehe :KK37:

Ben 4-5 defa baktırmıştım, dedikleri çıksa da çıkmasa da ayrı bir seviyorum kendisini. :)

Eveeeet kredilerimi tükettim sonunda. Yoğun mücadele verdim ama. Ondan al buna gönder şundan al buna gönder. İade ediyorlar, bakmıyorlar, bekletiyorlar derken kafayı yedim :))) Yazıyorum

Kiraze : En çok bunu beğendim acaip isabetli baktı. MissCherry bana da bazı özelliklerimi söylemiş bazı konularda şaşırdım gerçekten baya iyiydi.

Melis96 : Emin olamadım yani güzel şeyler söyledi de öyle wuhuuu diyecek analizi yok

Sonnurum: Eciş bücüş anlatımıyla beni benden aldı ama olası bişey söyledi ki bana cok mantıklı geldi. Yine de sevilmez pek.

Maestro: Promosyonuma bakmış, bir yere kadar çok dandikti bi yerde bi harf vermiş dogruydu

Tears: bu da pro. bakmış ne idüğüüü belirsiz :)))

Bundan sonra da kredi almak mı ordan? töbeeeee :)))))))

X