tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar sizce kiraze mi daha iyi klothoyagmur mu?
İkisinden birine fal atasım var ama karar veremedim

arkadaslar arkadaslar tellwe ye yeni biri gelmis elysia adinda baktiran var mi ? Ben cok begenmedim de acaba olumsuz oldugu icin mi begenmedim sizler ne dusunuyorsunuz merak ettim

ya siz tuğçeyi çok övmüşsünüz hele biri var ki sanki tuğçe annesinin kızı övmüşte övmüş. Baktırdım hiç şaşırtıcı bir şey demedi hep yuvarlak ve geleceğe yönelik konuşmuştu kısaydı da. Sanırım telwede de medyumtugceymiş yüzdesine baktım yerlerde. Bariz belli ediyorsunuz reklamcı olduğunuzu.

kızlar günahını almak istemem parasikologla ilgili bir şey farkettim sizde dikkatli bakarsanız görürsünüz sanal fincan olarak atılan fallar başka hesaplar açıp açıp yorum atmış duvarına hep sanal fincan yorumlarında isim bildiğine kadar yazılmış buram buram reklam kokuyor. Bide diğer fallara bakın çoğu aslında memnun değil. Kopyala yapıştır yapılmasından çok şikayet edilmiş. Siz eğer yollayacaksınız bir kere daha düşünün derim.

Kizxlar az once tellwede katina basktirayim dedfim kralzeus adli falci boizuntusu hatta yaslanci o kadar alakasiz seyler yazdiki katina kartlari anlamlarini bilmesem inanicasm ayrica hayatimla ilgilide hicbirseyi bilmedi birde % 98.8yaxiyor profilinde bence % 0 olmali

Gecmis olsun cnm iade iste bence,pahalimiydi fiyati? Bence tellwede yeni kisiler denemeyin zaten burda aylardir denenip iyi kotu fikir sahibi olduklarimiz var onlara baktirin..son zmnlarda cok sacma sapan tip turedi zaten o sitede:/

Gecmis olsun cnm iade iste bence,pahalimiydi fiyati? Bence tellwede yeni kisiler denemeyin zaten burda aylardir denenip iyi kotu fikir sahibi olduklarimiz var onlara baktirin..son zmnlarda cok sacma sapan tip turedi zaten o sitede:/

Sagol canim sinirden birsduru mesaj yazdim ama sanirim mesajlarimda iade yazmiyoirdu adasm da hic umursamiyor cevap yazmis niye kiziyorsdun aslt tarasfi fal diye ozur dileyecegine iade edecegine hala yuzsuzluk yapiyor birdaha bu siteden fal basktirmam baktirsam bile denemis ve memnun kalinmisdlari tercih edecegim bu kisdi sanirim yeni ama falci demek icin falcilkarin nasil dogru yorum yaptigini bilmermek lkazximki bunun alakasi yok

bende falalemde baktirdim ovuldugu icin fal degil sadece kisilik analiziydi ask icin katina gonderin demis ha kahve ha katina

Ne reklamcisi ya ne diyosun sen burada herkes fikir soyleyip paylasim yapiyor bende o kizin dedigi iki seyi yasadigim icin önerdim hep, halada öneririm. Tellwedeki lunayida cok begendigimi soylemistim. Herkes ozgurce fikrini paylasiyor gidip hemen atlayip baktirmasaydin madem reklamci göruyosun , uslübuba dikkat et ! Burasi fal eglence isi bayanlar dertlesiyor fikir aliyor birbirinden , senin gibilerle muhatap olmam bile.

arkadaslar arkadaslar tellwe ye yeni biri gelmis elysia adinda baktiran var mi ? Ben cok begenmedim de acaba olumsuz oldugu icin mi begenmedim sizler ne dusunuyorsunuz merak ettim

Canım ona yanılmıyorsam dün arkadaşım baktırdı aynen dediğin olumsuz arkadaş katina baktırdı fiyat uygun diye az çok kartların anlamını biliyoruz sıralama v.s diyoruz ama acayip olumsuz bir faldı onunki de bende niyetlenmiştim vazgeçtim

Arkadaşlar Telwe adalar a baktıranız var mı?

Özetle şunu yazayım; tarot falında ortalama 60 yaş civarındaki ayrı yaşayan karı-koca yı yeni doğacak bebekleri sayesinde barıştırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…