tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar şimdi falsepetinde dolanıyordum da zeus ve melek öz diye iki falcı gördüm yorumlarını okudum memnun herkes. Siz ne diyorsunuz? Kime güvenebilirim orada

Bana ikiside çıkmadı ama bende Melek derim.En azından çıkma olasılığı ve memnuniyet ihtimalin daha fazla Melek'te.

Beraber çekeriz halayı kızz Boğaz'a yayıla yayıla,tüm İst duysun sesimizi:)))))

Vallahi canım bu kadının falları çıktıkça bende ümitleniyorum benim falım çıkarsa bende İstanbul dan oraya kadar halay çekerim.

Canlar ben burdan halaya başlarım , yolda toplaya toplaya oraya gelirim. İstanbulda da sizi ekleriz halaya hep beraber boğazı turlarız

Son düzenleme:
ohooo buraya uğramayalı kimler kimle patlamış.eski sayfaları okudumda .yazık günah ya sahtekarlar.nasıl vicdanları rahat anlamıyorum.
ben araştırıp baktırdığım 1-2 kişiden vazgeçmiyorum.sonuçta o kişilere ulaşabilme şansımda olduğu için güven veriyorlar.paramında karşılığını aldığımı düşünüyorum

Kim ki onlar :44:

Prenses34 aramıza katılsa da hangi falcıların iyi hangi falcıların kötü olduğunu söylese ya da hangileri çıkmış ben de fal baktırıyorum ama bir prenses34 değilim tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…