tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar merhaba,tellwede ki Rumi online görünüyor epeydir yoktu,sanki buralarda tavsiye edenler olmustu nsldır rumi baktıran varmı?? bu arada yiğit bana nisan sonu demişti nisan bitti patladı anlayacağınız :/

kızlar merhaba,tellwede ki Rumi online görünüyor epeydir yoktu,sanki buralarda tavsiye edenler olmustu nsldır rumi baktıran varmı?? bu arada yiğit bana nisan sonu demişti nisan bitti patladı anlayacağınız :/

Burada Rumii ile ilgili olumlu yorumlara bende denk geldim sayfaları karıştırırken. Bugünde onlıne olduğunu gördüm. Ama kredim yok baktırmadım. Yiğit bende çok çok önce patladı. Ona verdiğim paraya çok acıyorum.

Rumi: bende iki tahmini yüzeyselde olsa tutmuştu aylar önce,bana göre pekçoğundan iyi.En azından lafı dolandirmadan şak diye yaziyor.Yiğit bende de boomm...

Kardeş sen Ajan Salt Perisin ,renk vermiyosun belki:)
Şaka bi yana çok yorum geldi seruven'e son dönem karıştırdım,hakikaten sende tutmadı değilmi?Hiiiiiççç belli olmuyor yaa...

Kesinlikle, benim dönem dönem oluyor ama bu 7-8 ay aklıma bile gelmiyor fal, ama sıkıntılı dönem başgösterince haydiiiiiiiii baştan

Direk psikolojiye hitap eden bir olay aslında fal.Ele geçen bişey yok ama öyle tatmin ediciki resmem plasebo etkisi veriyor.

İnsanız biz, imtihandayız, sürekli pozitif olunmuyor ki, keşke olunsa

kızlar seruvenden coğumuz memnunuz bu belli...ama dediklerini yasadım diyen pek yok,sadece yazdıkları yasadıklarımıza benzediği için tutarlı olduğunu düşünüyoruz.yani isteğinin olumsuz sonuclanacağını söylediği halde tutan veya beğenen var mı...merakım hep olumlu mu konusuyor acaba diyeydi...

Kardeş sen Ajan Salt Perisin ,renk vermiyosun belki:)
Şaka bi yana çok yorum geldi seruven'e son dönem karıştırdım,hakikaten sende tutmadı değilmi?Hiiiiiççç belli olmuyor yaa...

İlahi Alzancarım sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün bacım tatlım ben geleceği vessaire geçtim kadın olumlu konuştuğu halde tamamen berbattı bende geçmiş ve anda bile çok kötüydü tamamen yaşadıklarımın tersini yazmış ki geleceğinden oldukça şüpheliyim falının

Canım bana olumlu konuşmadı ama dediği şey o kadar tutarlı ve olabilecek şeylerdi ki o yüzden beğendim demiştim ben de..

Canım bana olumlu konuşmadı ama dediği şey o kadar tutarlı ve olabilecek şeylerdi ki o yüzden beğendim demiştim ben de..

Arkadaşlar dünkü yorumlara ve merak ıma yenik düşenerek serüven e kitap falı yolladım, yorum geldi.

Geçmiş süper, şimdiki durum süper, gelecek beklemede sorumun cevabını henüz almadım aldığımda onu da bildiririm.

ilginç olan kahve de baktırmıştım o da çok iyiydi ancak kitap falında öyle bir detay vardı ki bugüne kadar hiçbir yorumcunun söylemediği bir şeydi belki enerji meselesi belki başka bir şey ama çok ama çok şaşırdım.

Bugüne kadar bir çok yorumcuya fal baktırdım ancak hiçbirinin bilmediği detayları 2 yorumcuda yaşadım.
1.inci si fal alem Semiha (yada falımpir deki Lebuda aynı kişi olabilirler)
2.incisi Serüven oldu.

düzeltme

Geçmiş süper, şimdiki durum süper, gelecek beklemede sorumun cevabını henüz almadım aldığımda onu da bildiririm.

ilginç olan kahve de baktırmıştım o da çok iyiydi ancak kitap falında öyle bir detay vardı ki bugüne kadar hiçbir yorumcunun söylemediği bir şeydi belki enerji meselesi belki başka bir şey ama çok ama çok şaşırdım.

Bugüne kadar bir çok yorumcuya fal baktırdım ancak hiçbirinin bilmediği detayları 2 yorumcuda yaşadım.
1.inci si fal alem Sinem Seçkin (yada falımpir deki Lebuda aynı kişi olabilirler)
2.incisi Serüven oldu.[/QUOTE

Benim katinasinin ustunden bi ay gecti.Verdigi tarih gelmedi ama zaten baktirdiğim kitap falinda verdigi yanitla katinayi çürütmüş oldu.Fikrine katiliyorum sanirim istinalar hariç,büyük coğunluk Seruven'den geçmiş analizinden memnun kalmış.Ben ortadayım Seruven konusunda ,bence gelecekte %40'ın üstü değil çıkma olasılığı.(Hoş pekçogu icin aynı oran geçerli.)
Evet
Serüven den ve Rumiden cevap bekliyorum serüvene bugün gönderdim rumiye de dün
Endless yorumlarını bekliyoruz tabiki...
Ben diyorum bu fal olayında hele ki yüksek ücrette asla tavsiyeye bile girilmez.İşte sen buna ne güzel bi örneksin mesela Peri...

Genelde herkes aynı geçmiş memnuniyetinde çoğunluk hemfikir.Biraz bu durum bana kış aylarında yaşadığımız Madam Salu vakasını anımsattı.

kızlar bu serüvenden ciddi ciddi eminseniz bir de ben baktırayım ben tutturdum bir klothoyagmur diye gidiyorum.hoş hakkını yiyememde kadının.ama olsun denesemmi ki :))

kızlar bu serüvenden ciddi ciddi eminseniz bir de ben baktırayım ben tutturdum bir klothoyagmur diye gidiyorum.hoş hakkını yiyememde kadının.ama olsun denesemmi ki :))

Bence bi dene canım:) klothoyu ben de seviyorum o da ne görürse çatır çatır söyler,serüven de,medyum selena da..

ben de kitap falı baktırırım , belki kahve de iyi değildir...
umut dünyası işte bişiler bilecekler de iyi bişiler diyecekler diye ...
sağol canım :)

ben de kitap falı baktırırım , belki kahve de iyi değildir...
umut dünyası işte bişiler bilecekler de iyi bişiler diyecekler diye ...
sağol canım :)

tatlım çoğunluk serüvenden çok memnun sadece bende iyi değildi umarım seninle de enerjisi uyuşur

ben de eksik kalmadım,baktırdım ve çok beğendim.Bugüne kadarki sürecimizi çok gzl özetlemiş,umarım gelecekle ilgili tahmini de tutar.beğendim kısacası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…