tellwe.com'da bakılan fallar!

Hadi ya sen memnun kaldın sanırım? daha önce baktırmış mıydın seruvene seni tanıyor muydu ?
çok merak ettim ama :))

Alzancarım acaba olayların gidişatı değiştiği için mi yorum değişti ?

Yok be bacı bir ayda hiçbi şey değişmez.Birde öyle bir soru ki fix yani,tercihle,gidişatla alâkasız.Kadın gelecekte tutarsîz yorum yapmış net.
Peri var ya bunu seruven e sorsam eminim böyle bi açiklama yapardı senin yazdiģin gibi.
Kız yoksa sen Seruven misin:) ?Ahhaaahhha

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kuzu soru nedir bilmiyorum ama hani bazı sorularımız vardır ki aradan geçen süreçte olayların rengi değiebilir misal .. Ama sen fix diyorsan o zaman gelecekte başarılı olamamış demektir .. Tatlım serüven olsam kadın için bu kadar fiyaskoydu beni hayal kırıklığına uğrattı der miyim bu kadar ilahi senn

Kesinlikle, benim dönem dönem oluyor ama bu 7-8 ay aklıma bile gelmiyor fal, ama sıkıntılı dönem başgösterince haydiiiiiiiii baştan

selenayla enerjiniz tutmuş,böyle devam eder inşallah ama benimkisi tam bir sallamasyondu

Açıkçası Selenada biraz kuşkuluydum çünkü bana söylediği o nokta atışları ben kulüpte paylamşıştım ve bi an acaba burdan mı takip edip bana geri sattı diye düşünmedim değil hani .. Eğer böyle bir şey yoksa cidden harikaydı falı. Bende de serüven tam bir rezaletti

Kesinlikle, benim dönem dönem oluyor ama bu 7-8 ay aklıma bile gelmiyor fal, ama sıkıntılı dönem başgösterince haydiiiiiiiii baştan

bu bende de var bir konuyla alakalı sıkıntım oldumu fallara sarıyorum hemen sanki onlar çözecekmiş gibi..fal yorumları ay'ın evreleri gibi o anki ruh halime de göre değişiyor.

bu bende de var bir konuyla alakalı sıkıntım oldumu fallara sarıyorum hemen sanki onlar çözecekmiş gibi..fal yorumları ay'ın evreleri gibi o anki ruh halime de göre değişiyor.

Bilinmeyene teslim olmamız gerek aslında
Of içim sıkıldı şimdi

hmm paylaştığın şeyleri inşş. görmemiştir. ben bunalımlı bir dönemimde baktırmışım, bıcı bıcı, bıcı bıcı diye bir fal yorumlamış resmen

hmm paylaştığın şeyleri inşş. görmemiştir. ben bunalımlı bir dönemimde baktırmışım, bıcı bıcı, bıcı bıcı diye bir fal yorumlamış resmen

İnan ben de anlamıyorum bazılarının seceresini dökenler başka kişilerde çuvallayabiliyorlar ki bunun deneyimini defalarca yaşadım ..

Bilinmeyene teslim olmamız gerek aslında
Of içim sıkıldı şimdi

geçende bir yazı okudum pozitif yaşamla alakalı. ikide bir evrene pozitif enerji gönder ki, evrende sana pozitif yaşam sunsun. ee 1 pozitif 2 pozitif 3 de yine negatife dönüyorsun. 365 gün pozitif kalamıyoruz işte. sonra fallardan medet bekliyoruz

Hadi ya sen memnun kaldın sanırım? daha önce baktırmış mıydın seruvene seni tanıyor muydu ?
çok merak ettim ama :))

Evet canım bu ikinci baktırmam. İlki tarottu. Söylediği birşey çıkmıştı. Kitap falından da memnun kaldım. Geçmiş ve şuan için söyledikleri tamamen doğruydu. Gelecekle ilgili söyledikleride çok tutarlıydı. Ama enerji işi sonuçta. Ben memnun kaldım bir başkası kalmayabilir. Kimseye kefil olamam buyüzden.

Haklısın canım bana da tarot bakmıştı beğenmiştim ,zamanı var bazı söylediklerinin . Kitap uzun mu bakıyor yani detay detay mı nasıl bir yapısı var?

Haklısın canım bana da tarot bakmıştı beğenmiştim ,zamanı var bazı söylediklerinin . Kitap uzun mu bakıyor yani detay detay mı nasıl bir yapısı var?

3 açılım yapıyor. İlk iki açılımı geçmiş ve şuan ile ilgiliydi. 3. açılımı gelecekle ilgili. Benim yorumum boş muhabbetleri saymazsam 18 cümleydi. Ama tatmin etti beni. Yani aynı şeyleri pişirip pişirip yazmasındansa kısa öz ve net olsun bana göre daha iyi. Benim sorduğum sorunun net cevabını aldım. Ayrıca bir soru sormama gerek kalmadı.

Şimdi sırada vardır ama bugün yarın denerim ben onu da ;-)
Çok mersi , ins dediği güzel şeyler olur senin için ;-)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…