tellwe.com'da bakılan fallar!

ben smdı baktırmayı dusunuyorumda kredı kartıyla sure alıcam ama nedense dolar uzerınden gosterıyor kartla nasıl alınır TL uzerınden bılen varmı?

kartta tl olmuyor cnm komisyon farkından dolayı sanırım:S telefonundan yüklemeni tavsiye ederim,yada adsl hattın üzerinden ttnet ödeme ile.

arkadaşlar selena bana nişan, düğün gibi kalabalık bir yere gideceksin ve orda uzun boylu birinin bakışları dikkatini çekecek ama yüz vermeyeceksin demişti, az evvel arkadaşımdan haber geldi yarın sözü varmış ve kısmetse gidicem , sözde uzun boylu birinin bakışlarını da yakalarsam bundan sonra selenadayım :KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar selena bana nişan, düğün gibi kalabalık bir yere gideceksin ve orda uzun boylu birinin bakışları dikkatini çekecek ama yüz vermeyeceksin demişti, az evvel arkadaşımdan haber geldi yarın sözü varmış ve kısmetse gidicem , sözde uzun boylu birinin bakışlarını da yakalarsam bundan sonra selenadayım :KK52::KK52::KK52:

hadi hayırlısııı cnmm :)
bu selena telwede dimi?
bak şimdi gaza geliyorum yine..
ama yok baktırmıcam baktırmıcaamm :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Pericim bu kadının falının çıkması lazım o yüzden sen gözlerini 4 aç tüm uzun boylulara bak hatta kaş göz et :KK52:

Selena ilk ciktigi zaman ve sonradan da baktirmis biri olarak hicbir dedigini yasamadim burda fali tutanlari okuyunca sasiriyorum heralde onla enerjim tutmadi:KK14:

Ay ilknurum hicte gidesim yok söze he icim aciyo benim ya

Olmaz öyle şey gideceksin umudumuz senin kalabalığa karışmana kaldı, hem bak yarın birgün uğruna fal baktırdğın kişiyle sözün olur arkadaşın da
senin sözüne gelmez sonra :KK52:

dün gece fal için gırdım ıkı saat falcının bakmasını bekledım henuz smdı bakılabıldı sacma sapan genelleme bı yorum yapmıs sahsen ben önermem ya

bircok falcıyı denedım cunku kımısının sırası vardı kımısı onlıne degıldı olanlar cok kredı alıorlardı 10 kredıye dıger falcılarda bakabılır dıye işaretlerım herhangı bırı baktı ama baya beklemek zorunda kaldm

cnm bekleseydin keşke :/ biz burda deneme yanılma yöntemiyle kötünün iyilerini çıkarıp tavsiye ediyoruz zaten :KK1: neyse sağlık olsun,bir dahakine denenmişleri dene :KK1:

Kizlar kesin olarak emin olmamakla birlikte bugün bir kahve icip tellwedeki FALCISEMA`ya attim kpssye hazirlandigimi filan hic söylemedim sadece calismadigimi ve iliskim olmadigi bilgilerini verdim.Sinava hazirlandigimi ,ailevi bir sorunu ve gecmisteki ask durumumu kisaca gecmis durumumu bildi.Gelecekle alakalida tutarli tahminleri var insallah diyorum falimda ask cikmadi sadace gelecekte yani
Cok uzun yazmiyor falda cikanlari yazmisti bana tutarli geldi
Denemenizi öneririm krediside uygun simdilik yükseltmeden deneyin memnun kalmazsaniz bana kizabilirsiniz :KK1:

Son düzenleme:
Kizlar kesin olarak emin olmamakla birlikte bugün bir kahve icip tellwedeki FALCISEMA`ya attim kpssye hazirlandigimi filan hic söylemedim sadece calismadigimi ve iliskim olmadigi bilgilerini verdim.Sinava hazirlandigimi ,ailevi bir sorunu ve gecmisteki ask durumumu kisaca gecmis durumumu bildi.Gelecekle alakalida tutarli tahminleri var insallah diyorum falimda ask cikmadi sadace gelecekte yani
Cok uzun yazmiyor falda cikanlari yazmisti bana tutarli geldi
Denemenizi öneririm krediside uygun simdilik yükseltmeden deneyin memnun kalmazsaniz bana kizabilirsiniz :KK1:

falı yollarken soru sordun mu peki canım

X