tellwe.com'da bakılan fallar!

Olumsuz yorum yazmak istemiyorum artık ama Kiraze'ye aylaarrrr önce iki fal baktırmıştım,yanından bile geçmedi.Birde referans haa...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Olumsuz yorum yazmak istemiyorum artık ama Kiraze'ye aylaarrrr önce iki fal baktırmıştım,yanından bile geçmedi.Birde referans haa...

off bu da gol değil desene cnm neyse artık baktıracak kimsede kalmadı zaten,artık fal baktırmayacağım..bu sefer ciddiyim

ya aslında klothoya cok güvenıyodum yanı güzel anlatyodu ama mart sonu nisan bası olacak dedği bişey olmadı...ee 15 nisana geldik nerdeyse :) yoksa yine ona gonderesim var aslındada ......

cnm şimdiden kesin hüküm verme bence tarihlerde sapmalar olabiliyor,zaten tam tarıhı kimsenın bilebileceğine ınanmıyorum,öyle bir beklentimde yok açıkçası geç olsun temiz olsun bu arada ben o kadar çok fal baktırdımki daha birinin tarihi gelmeden diğerine o yüzden artık baktırmayacağım şu denilen tarihler geçsin bir bakalım,sonrası allah kerim.

evet tabi haklısın.insan kesin beklentiye giriyo ya kendime cok sinir oluyorum zaten napıyorum ben ya diyerek.marseille ve binnaza kimse baktrmamıs heralde :)

off bu da gol değil desene cnm neyse artık baktıracak kimsede kalmadı zaten,artık fal baktırmayacağım..bu sefer ciddiyim

Gerçekten yazmak istemiyorum,heves ediliyo bi yerde ,o hevesi kırmak gibi oluyor.Ama işte okuyuncada ...Çıkmayan bi fala boşuna kredi yazık günah.Binnaz da da yazdım benimde düşüncem kimse kalmadı.

ne desen haklısın cnm bir batak bence bu allah hepimizi kurtarsın

aynen ya ben de yeniden direnişe başlıyorum bugün itibariyle hedef haziran ayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…