Telefonlarımızın zil seslerini paylaşalım mı?

marbles

Gerçek orada bi' yerde...
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2012
623
2
arkadaşlar şöyle güzel zil sesi yapabilecegimiz önerileri yazalım buraya ve kendi zil seslerimizi..
ben başlatıyorum ..:KK55:
benım zil sesi muzigim Linkin park tan a place of my heart:KK8:
http://www.youtube.com/watch?v=Av0nzHe_hnc
katılımlarnızı bekliyorum:KK3:

Son düzenleme:
Benim de aklıma gelmişti bu konu, var mı diye bakınmıştım hatta :)

Ben aşağıdaki melodiyi kullanıyorum. Adını sanını bilmiyorum, ama çok araştırdım bu müziği. Sözü de yok tüm klasik müzikleri dinlemiştim. :KK1:

cep melodisi - YouTube

Chinawoman Party Girl. - im a party girl kısmından başlıyor melodim

Sevdiceğim ararken deee Duman-Senden Daha Güzel :KK16:

benim de oğlum doğduktan sonra hayatım ninni oldu oğlum doğduğundan beri uyu yavrum die bi ninni vaar bir buçuk yıldır onu kullanıyorum:KK16:

Benim de aklıma gelmişti bu konu, var mı diye bakınmıştım hatta :)

Ben aşağıdaki melodiyi kullanıyorum. Adını sanını bilmiyorum, ama çok araştırdım bu müziği. Sözü de yok tüm klasik müzikleri dinlemiştim. :KK1:

cep melodisi - YouTube

Farid Farjad Anroozha (o günler) adlı 5 albümlük çalışmasında kendi deyimiyle doğadaki hüznü notalara dökmüştür... Bu hüznün altındaki yatan neden ise gerçek anlamda vatan hasreti... Birde bunları bilerek dinleyin daha fazla zevk alacağınızdan eminim ....Linkte tüm seriyi dinleyebilirsiniz ....

Farid Farjad Robabeh Jan - YouTube

Farid Farjad sadece kemanı ağlatmakla kalsaydı keşke.Şu sıkıntılı günlerimin dilinden anlayan sadece o var..

Bi' zamanlar onuda severek kullanmıstım.
Ama bazen cok farklı melodıler duyuyorum otobuste falan sorasım gelıyo zil sesi muziginiz ney diye:26: belki çıkar bu topıkte oyle farklı melodiler:KK31:

bende kaç defa değiştirdiysem yine dönüp dolaşıp o şarkıya geliyorum :KK9:

windows 8 reklam müziği de çok hoşuma gidiyor. o geçiyo aklımdan bu aralar:KK24:

bende kaç defa değiştirdiysem yine dönüp dolaşıp o şarkıya geliyorum :KK9:

windows 8 reklam müziği de çok hoşuma gidiyor. o geçiyo aklımdan bu aralar:KK24:

Onuda denedim çok hoş bi' melodisi var ama kalabalıkta falan duyamıyorum:KK17: illaki gümbür gümbür çalması lazım benı goren rock çı sanacak bütün melodilerim hard rock :KK24:

X