Telefon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hastanede telefon yasak degil ama ya ne bileyim uyutuldugu falan bir rahatsizlik gecirmis olabilir mi?

Fotograflari neyle cekmis?

Cep telefonuyla . Normal bi hastane odası servis diyorlar galiba. Evet çok rahatsızdı sürekli hastaneye gidiyordu zaten.
Ee yasak değilmis demek ki fotograf cekebildigine gore?

Normal hastane odasında agri kesici, sakinlestirici gibi seyler veriyorlarsa uyuyakaliyor oladabilir.

Ee yasak değilmis demek ki fotograf cekebildigine gore?

Normal hastane odasında agri kesici, sakinlestirici gibi seyler veriyorlarsa uyuyakaliyor oladabilir.
Annesinin yanında olduğunu onun telefonuyla bana ulaştığını söyledi. Uyutabilirler anlıyorum ama bi kaç gün oldu insan iyiyim diyebilecek fırsatı hiç mi bulamaz.

Kızlar bir şey sorabilir miyim rahatsızlık sebebiyle hastanede yatarken telefonunuzu yanınıza alabiliyor musunuz yoksa yakınlarınıza teslim etmek mi gerekiyor bilgisi olan var mı?

Sürekli oflayarak cevap vermek yerine doğru düzgün ne olduğunu ve tam açık soruyu yazsanız insanlarda boşuna enerji tüketmese.

Kızlar bir şey sorabilir miyim rahatsızlık sebebiyle hastanede yatarken telefonunuzu yanınıza alabiliyor musunuz yoksa yakınlarınıza teslim etmek mi gerekiyor bilgisi olan var mı?
Yataklı servisler de telefon kullanımında engel yok sadece eğer yoğun bakımda yatarsa telefon olmuyor

Evli olmadığına nerden eminsin? Adam sıra sıra yalanları diziyor işte
Arayıp da adamın durumunu sorabileceği ortak bir tanıdıkları bile yok ama evli olmadığına eminim diyor adam hastaneye karısının doğumu için gitmiş çıkarsa şaşırmam

Neresi gerçek nasıl emin oldunuz belki geçmişte çektiği bi hastane fotosudur

Kandırılıyorsunuz hemde çok büyük

Okki simdi anladım kaçtır ayni konuyu açıyorsunuz inandiysanız adama eyvallah inanmadiysan da ayrıl gitsin sal bizi artık ablacım ayrica mide yanması icin ne yoğun bakımı adam bariz kekliyor seni

Fotoğraflar hazır fotoğraf olabilir. Yedekte tuttuğu kızlara da 2 gün sonra toplu mesaj atıyordur.

hastane odasında yatıyorsa, odasını arasana hastaneyi arayıp
İnanın hangi hastanede kaldığını vs hiçbirşey söylemedi . Sadece bi sebepten tartıştık bundan sonra görüşmeyelim dememe çok kızdı . Sinirli sakinleşsin diye bekledim ulaşır ulaşmaz da böyle söyledi çok kısa konuştu serum bağlı iyi değilim konuşamıyorum telefona da bakamıyorum dedi resimler attı gerçekten hastane odasıydı. Sonra ki mesajlarıma cevap dahi vermedi hangi hastanede kaldığını sormama fırsat falan bırakmadı. Sosyal medyadan ailesine ulaşabilirim ama beni bilmiyorlar tanımıyorlar ne sıfatla ulaşacağım insanlara. Çok kızdı da beni cezalandırmak için mi böyle birşey yaptı diyeceğim ama çok manyakça. Yine mesajlar attım aradım bugün ama cevap yok görmüyor.

Attığı fotoğraflarda kendisini hastane yatıyor değilse, sadece odayı çekip attıysa inanma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…