Telefon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

skyrose

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
1.900
2.500
Kızlar bir şey sorabilir miyim rahatsızlık sebebiyle hastanede yatarken telefonunuzu yanınıza alabiliyor musunuz yoksa yakınlarınıza teslim etmek mi gerekiyor bilgisi olan var mı?

Kızlar bir şey sorabilir miyim rahatsızlık sebebiyle hastanede yatarken telefonunuzu yanınıza alabiliyor musunuz yoksa yakınlarınıza teslim etmek mi gerekiyor bilgisi olan var mı?

yoğun bakım üniteleri hariç alabiliyorsunuz hoş benim eşim orda bile almıştı ama neyse

5 gün enfeksiyondan yattım elimde telefon vardı hep siz hangi bölüm için sordunuz ki bana psikiyatri ise yasak olabilir

Gerçekten mi off kafam bi milyon oldu şuan

evet ama dediğim gibi yogun bakımda izin vermiyorlar akşama kadar belki 10 defa telefonu bırakın demişler bizimki yuzsuzluk yapmış onları görünce bırakmıs gidince geri kullanmaya devam etmiş normal odalarda hiçbir sınır yok sizin yolunuz hiç hastaneye düşmedimi bugune kadar bi hasta ziyaretidemi yapmadınız

5 gün enfeksiyondan yattım elimde telefon vardı hep siz hangi bölüm için sordunuz ki bana psikiyatri ise yasak olabilir
İşin aslı şöyle görüştüğüm biri vardı en son konuşmamızda tartıştık bi süredir midesiyle ilgili rahatsızlığı vardı bi kaç gündür ulaşamıyordum en sonunda dönüş yaptı hastanede yatıyorum iyice kötü oldum dedi resimler atmış hastanede yattığı gerçek yani. Fakat dedi ki telefon kullanamıyorum daha bana ulaşamazsın ve gerçekten ulaşamıyorum meraktan öldüm.

Ay ben sizin konuyu hatırlıyorum sanki adam problemli cidden. Yok öyle bisey telefon yasak değil

Hastanede telefon alınamayacağını neden düşündünüz? Hastaların telefonlarını topladıklarını mı sanıyosunuz gerçekten? Hayatınızda hastaneye gitmediniz mi? Ne saçma bir soru.
Şöyle ki görüştüğüm biri vardı en son konuşmamızda tartıştık bi süredir midesiyle ilgili rahatsızlığı vardı bi kaç gündür ulaşamıyordum en sonunda dönüş yaptı hastanede yatıyorum iyice kötü oldum dedi resimler atmış hastanede yattığı gerçek yani. Fakat dedi ki telefon kullanamıyorum daha bana ulaşamazsın ve gerçekten ulaşamıyorum çok merak ettim. Demek ki yalan söylüyor.

Yalaaan yalaaan yeme bunlariiii

Kesin evli ve yanında karısı var. Bu yalana inanmak için insanın mağarada falan yaşaması lazım yahu.

Hayır evli olmadığına eminim ama haklısınız kendimi m*l gibi hissettim şuan
Nasıl eminsiniz? Kaç yıllık sevgilinizin evli çıktığıyla ilgili geçmişte açtığınız konunuz var. Nasıl güveniyosunuz hala başka erkeklere? Zaten başka neden bakmasın telefonlarınıza.

Güven verici durmuyor hastane de çalışan biri olarak bir arkadaşın da dediği gibi
Psikiyatri klinikleri hariç telefon serbest , ha bir de yoğun bakımda yatanlar da telefon yok (o da bilinci kapalı çoğu hastanın ) bu sebeple .Kendinde olan birinin telefonu neden yanında olmasın ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…