telefon sapığı acil yardım:(

sizin aranızı bozmak isteyen biri olabilir... zor durum sana güvenmeyip çekip gidecekse geri gelmesin... bir msj la bitirecek kadar çocuk olamaz sanırım...

Benim sevgilim mesaiye kalıyorum diyipte beni arkadaşının telefonundan arayıp denemiştir adamdır. Sevgilin olabilir diye düşünüyorum. Sevgilinde abinin numarası var mı

Benim sevgilim mesaiye kalıyorum diyipte beni arkadaşının telefonundan arayıp denemiştir adamdır. Sevgilin olabilir diye düşünüyorum. Sevgilinde abinin numarası var mı

yok cnm abimin numarasını bilmiyo zaten bana hemen dedi git numarayı ver savcılığa diye hemen falan demişti o olsa sölemezdi herhalde.CADIARZU

sırf bu yüzden mi ayrıldınızakannehir yuh yaa en zor anında arkasını dönüp gitmiş... benim eski sevgilim musallat oldu bana, sürekli arayıp durdu, artık en son noktaya geldim seni savcılığa şikayet edicem dedim, tamam aramicam bi daha dedi ama geçen hafta sonu telefonuma bi sapık dadandı, ispatlayamam belki ama bunu onun yaptığına eminim yine sevgilime söyledim, o da o numarayı arayıp konuştu, telefonlar kesildi; eski sevgilim başka biriyle olduğumu öğrendiğinden beri yani 7 aydır rahat vermedi ama şu anki erkek arkadaşım bigün bile yalnız bırakmadı beni, seninki ilginçmiş yani...

ya kızlar başlarda ben de anlatmıştım bana da bi sapık dadandı en son eşime söledim de fena laf söledi de artık musallat olmuyo die ama nolur nolmaz noyu msj ları silmemdim hala kayıtlı...ya aslında bu numaraları nete kadın nosu gibi yaysak da hani şu arkadaş arayan siteler var ya:KK70: Allahhhhhhhhhhhhhhhhhhh arayan arayana o sapığı hahahhaa...ya versem sitelere günahına girer miyim acaba valla sırf bunu düşünüom...vicdanım yapma kızım ramazan da yaklaşıo mübarek günde dio..bi ses de ver gitsin ki ders olsun başkasının karısını kızını rahatsız etmek neymiş görsün dio...sizce hangi ses haklı??

ya kızlar başlarda ben de anlatmıştım bana da bi sapık dadandı en son eşime söledim de fena laf söledi de artık musallat olmuyo die ama nolur nolmaz noyu msj ları silmemdim hala kayıtlı...ya aslında bu numaraları nete kadın nosu gibi yaysak da hani şu arkadaş arayan siteler var ya:KK70: Allahhhhhhhhhhhhhhhhhhh arayan arayana o sapığı hahahhaa...ya versem sitelere günahına girer miyim acaba valla sırf bunu düşünüom...vicdanım yapma kızım ramazan da yaklaşıo mübarek günde dio..bi ses de ver gitsin ki ders olsun başkasının karısını kızını rahatsız etmek neymiş görsün dio...sizce hangi ses haklı??

yani günah konusunda bişi söliyemem ama sonuçda bizi arayan sapıklar erkekler eğer öle bişi yaparda noları nete verirsek onlarıda erkekler arar ve kendilerinin nekadar çirkinleşebildiklerini görürler ii olur aslında ve bidahada kimse böle bişi yapmaz:enbuyukkk:

zamanında bana dadanan bi sapığın numarasını belediye otobüs koltuğunun arkasına yazmıştım. tık diye kesildiydi sempatiksalakcinni

zamanında bana dadanan bi sapığın numarasını belediye otobüs koltuğunun arkasına yazmıştım. tık diye kesildiydi sempatiksalakcinni

sırnaşık şey bayıldım bu fikre...
banada eski sevgilim yapmıştı ama kendini ispatlamaktı onunki güya sevgilimin telefonundan almışbenim nomu beni çok beğeniyomuş bende sevgilime söyliycem demiştim tabi o zaman okul vardı delikafadulden söyledim sevgilime oda güya dövmüş çocuğu bu arada başka okullarda okuyoduk ama çocuk felan yok bunu yapan kendisiymiş arayan mesaj atan yani :KK1: bu çocukluk biraz tabi :roflol:

sanki sevgilinmiş gibi geliyo bana abimin telini bilmiyo demişsin ama hiç abinden sevgilini aramışmıydın yada bilinmeyen nolardan almıştır abinin nosunu siz nasıl sevgili olmuştunuzki abini tanımıyo :uhm:

sırnaşık şey bayıldım bu fikre...
banada eski sevgilim yapmıştı ama kendini ispatlamaktı onunki güya sevgilimin telefonundan almışbenim nomu beni çok beğeniyomuş bende sevgilime söyliycem demiştim tabi o zaman okul vardı delikafadulden söyledim sevgilime oda güya dövmüş çocuğu bu arada başka okullarda okuyoduk ama çocuk felan yok bunu yapan kendisiymiş arayan mesaj atan yani :KK1: bu çocukluk biraz tabi :roflol:

sanki sevgilinmiş gibi geliyo bana abimin telini bilmiyo demişsin ama hiç abinden sevgilini aramışmıydın yada bilinmeyen nolardan almıştır abinin nosunu siz nasıl sevgili olmuştunuzki abini tanımıyo :uhm:

biz netten tanışmıştık :kedi:ama öle sapık biri falan değildi zaten tanıştığımız site öle arkadaşlık sitesi falan değildi yerel paylaşım sitesiydi öle yani ama abimden hiç aramadım bilinmeyen numralardan almamıştır ya sanmıyorum onun yaptığını ama yapmışsada artık 30 yaşına gelmiş adam çocukluk denmez herhalde buna başka bişi denirdelikafadulden

biz netten tanışmıştık :kedi:ama öle sapık biri falan değildi zaten tanıştığımız site öle arkadaşlık sitesi falan değildi yerel paylaşım sitesiydi öle yani ama abimden hiç aramadım bilinmeyen numralardan almamıştır ya sanmıyorum onun yaptığını ama yapmışsada artık 30 yaşına gelmiş adam çocukluk denmez herhalde buna başka bişi denirdelikafadulden

hmmm.. 30 yaş deyincee bi duruyo insan tabi ama burda sizi bırakmasını gerektircek bir durum göremedim açıkçası :uhm:

sapığı çok merak ettim ama bu gidişle ikisinide unutun bence ama arkadaşlrında dediği gibi sapıkla sevgilinizin aynı günde irtibatı kesmiş olması ilginç:uhm:

hmmm.. 30 yaş deyincee bi duruyo insan tabi ama burda sizi bırakmasını gerektircek bir durum göremedim açıkçası :uhm:

sapığı çok merak ettim ama bu gidişle ikisinide unutun bence ama arkadaşlrında dediği gibi sapıkla sevgilinizin aynı günde irtibatı kesmiş olması ilginç:uhm:

bencede ilginçCADIARZUCADIARZU aman ne haleri var görsünler artık

kızlarrrr sapığı buldum hem sapık hemde gerizekalı buadam ya işyerinin tfl arayan numaraları gösteriyo bizim. az önce çaldı açtım güya işle ilgili bişi soruyolar adamın numarasını gördüm tanıdım bizim kapıdaki taksicilerden birisi çok sazansınız dedim kapattım ayy çok mutlu oldum buldum diye ya okadarda uğraştım bu uğurda sevgilimi bile feda ettim:KK43:(((

Vayy okuzz vaaayyy.... bak sen terbiyesize, taksiciliğin yanında sapıklık da yapıyormuş... ee napmayı düşünüyorsun?

taksici demek CADIARZUne alıp veremediği varmış sizinle :1closedeyes:niye böyle bişey yapmış o öküz pardon kaba oldu ama baya kızdım :kızgın:

taksici demek CADIARZUne alıp veremediği varmış sizinle :1closedeyes:niye böyle bişey yapmış o öküz pardon kaba oldu ama baya kızdım :kızgın:

güya bana aşıkmış seviyomuş zaten tanıdığım biriydi biliyodum duygularını ama böle sapık gibi yaklaşcağını tahmin etmezdim hiç zaten onun olduğunu bilseydidm sevgilimede sölemezdim hiç ama aklıma bile gelmei korktum söledim bendebilmiyorumkismile

seven insan böylemi yaparmış hadi len yeme beni diye söyle guclubacismile na salaklar var yahu haa bu arada sevgilininde sevgisi gerçek değilmiş bu olayla anlamış oldun her şerde hayır var diye buna derler.benneyaptımki

X