Telefon kapatma yöntemleri

Telefonu acmam :)))
Actim diyelim, karsidaki konusuyor da konusuyor, uff cok konustun, yordun beni he derim, yarin devam edelim falan :90: Arkadaslarim sagolsunlar, benim huyuma aliskinlar :KK69:

Eskiden şebekeler bu kadar iyi değildi, ağzıma patlayan şeker döküp ''hatta hışırtı mı var yaa?'' derdim, ben seni sonra arayayım duyamıyorum diyip kapatırdım
Şimdi pek tutmaz ama bu

genelde çok yoğun olduğum için patron arıyo diorum. malum bnde 3 ayrı patron var :) 3 ayrı işin takibindeyim

Müsait değilim .
Ay tamda süpürge yapıyodum .
aa Kapı çalıyor.
ay hiç müsait dğeilim tam duşa gidiyordum .

Açmak istemıyorsam açmıyorum . sonra da aaa yaaa aramışsın hiç duymadım .. Diyorum .

Evet benı tanıyan varsa burda butun sırlarım ortaya döküldü :)

O degil de musait degilim, aramissin gormedim diye butun numaralari yaptiginiz halde israrla arayan yuzsuzlere ne demeli :))

Ben genelde yemek yapıyordum yarım kaldı diyorum, ya da WC ye gitcem diyorum samimiliğim uygunsa...
Ama ben de eğer o an konuşmak istemiyorsam, açmıyorum.
Bu telefonlar çıkınca nedense insanlarda telefon çalınca açılmalı gibi bir kural d aoluştu. İki eli dolu olsa açacak o telefonu. Açmayın canım, açmayın kuzum canınız istemiyorsa zorunlu değil ki...

Genelde konuşmak istemediğim biriyse ya açmam yada geç açarım aa yemek,temizlik yapıyordum derim :)
Eğer gaflette bulunup açmışsam ve muhabbet çok uzadıysa arkadan eşim/annem biri arıyor dönmem lazım diyip kapatırım veya o an gerçekten bir işle meşgulsem şu işim vardı Sonra görüşelim derim.
Oy bende az değilmişim:110:

X