Telaş, mutluluk, endişe her şey birbirine girdi

kediyi bilmem de bebek icin yasiniz gelmis coktan. kesinlikle erken degil gec bile

Kumunu mamasını yeni yere tasıdıktan sonra ona gösterin kum temizlenmemiş olsun koklayınca kendinin olduğunu anlayınca bidaha hep oraya gidecektir :KK9: ha bir de hayirlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah :KK68:
Temizlenmemis olsun fikri icin cok tesekkurler

Of ne çokmuş yahu. Burda da az değil ama 3000 değil sonuçta. 3 kedim var, 3-4 aydır kullanıyorum. Online okuduğumda 3 kedi ile otomatik temizleme modunu kullanmayın diyenler çoktu saatli denedim ama hiçbirimiz mutlu olamadık o şekilde. Otomatiği deniyorum bir aydır hiçbir sorun yaşamadım. Tek yaptığım şey gündüzleri açıp geceleri kapatıyorum otomatik temizlik ayarında, ve inanılmaz kolay her şey. Granüller yine etrafta ama kedi kumu kadar değil ve temizlemesi çok çok daha kolay. Üzerine ekliyorsunuz azaldıkça, günlük temizlik de sadece sifonu çekmek tuvalete bağlıysa. Yutmalarında da sorun yok granülleri, plastikten yapılma değil. Makinenin döngüsü yarım saat kadar sürüyor temizlemede, gürültülü bulmuyorum kesinlikle. En sonunda da mis gibi kokuyor ev ferah ferah valla. Granüller kokuyu kedi kumu kadar kapatmıyor ama makine 10 dakika içinde temizlemeye başladığı için ben ikinci banyonun kapısını çekip kapatabiliyorum. Eğer diğer kediler kullanmak istiyorsa 10 dakika üzerine ekliyor cihaz, içinde kedi varsa başlamıyor temizlemeye.

Özetle, belimin ağrısından, 3 kedinin kumundan kurtuldum. Vakit ve para açısından daha ekonomik oldu. 2 ayda bir granül alıyorum haftada bir kedi kumu almak yerine. Temizlik için gereken (güzel kokan) aparat en az 1 ay gidiyor 3 kediyle rahat. Sadece ayda bir açıp makineyi temizliyorum sorun çıkmasın çalışmasında diye. Evin tozu azaldı, kediler temiz tuvaletle inanılmaz mutlu. Onun için de konu sahibine önerdim, birçok hamile kedi sahibi burda otomatik tuvalet alıyor ki ekstra fiziksel işten, zamandan ve tozdan kurtulsunlar.

Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim. Bire bir kullanan birinin yorumunu almak karar verme asamasinda bana cok yardimci oldu. Gercekten 3 kedinin kumunu tasi temizle vesaire cok sıkıntı oluyor. Ben de bir an once edinecegim bu urunu. Tek istedigim sorunsuz calismasi granul ve losyon masrafina da ayda bir acip temizlemeye de raziyim artik. Cunku her 10 gunde bir 15 kilo kum gidiyor ayda 45 kg kumu getirip goturmekten canim cikti. Tozu da cabasi.
Tekrar cok tesekkur ediyorum. Sevgiler...

Bu endişe için çok erken

Sakin olun kedi de alışır siz de Bebek'le ve kedili hayata alışırsınız

Biz yazın kediyi de alıp yazlık kiraladık yani daha önce hiç gitmediğiniz bir eve gittik

Kedinin tuvaletini vs aldık yanımıza temiz kumu koyduk kaba kediyi de götürdüm kuma sürdüm ayağını bıraktım

20 gün orada yaptı güzelce eve de gelince koydum eski yerine yaptı

Arada gürültü yaparsa kediyi ve kumunu salona koyup kapısını çekiyorum orada da yapıyor kumuna

Son dert edeceğiniz şey kedinin kumu olmalı

Sağlıkla kucağınıza alın ikisini birlikte büyütün

X