Tekrarlayan gebelik kaybı ve tüp bebek kararsızlığı

hyr

hyr değildi
ne dedi embyo sağlıksz olabılirms vucud o sebeple kabul etmezmiş veya benim vücüdüm bebegı red etmıs herzaman söylenen bahane
Kromozomsal sebepler olabilir bi daha denerseniz pgt yaptırın bence. Burda bir arkadaş vardı eşinin ve kendinin genetik testi normalmiş yine de pgt yaptırmışlar baya bi yumurtaya ama sadece bi tanesi sağlıklı gelmis

aslında suan dr a kızıyorum zaten dunyanın parasını gözden cıkartıyoruz pgt öner ben onu da öderim. Bilmedıgımız seyler oldugu ıcın onlaŕ ne derse ona inanıyoruz cunku ama onlar için cok normal oldugu ıcın önemsenmiyor sanırım. Allah isteyen herkese nasip etsin. Benim artık cok umudum kalmadı rabbim sabrını versin

Amin canım çok haklısın doktorlar hemen gonal f yumurta toplama hemen transfer. Hepsi değil ama çoğu böyle. Umutsuz olma ama pgt lı dene bir kez daha tekrarlayan düşüklerin sebebi bu olabilir diyolar. Ama yine burdan başka bir arkadaş pgtli embriyo transferi olmuştu 37. Hafta da kaybetti sebepsiz

Allah sabır versin beterin beteri var. Bende bugun öyle diyorım tekrar 14 haftalıjken kaybetmektense vs diye sürekli kendimizi bir şekilde teselli ediyoruz işte. Elimizden gelen birşey yok ki malesef

Allah sabır versin beterin beteri var. Bende bugun öyle diyorım tekrar 14 haftalıjken kaybetmektense vs diye sürekli kendimizi bir şekilde teselli ediyoruz işte. Elimizden gelen birşey yok ki malesef
Evet benimde 7 haftalikti düşük yaptim hiç düşünemiyorum ilerleyen haftalardaki düşüklerin üzüntüsünü Allah sabırlar versin. Ikinci icin doktor prp önerdi bana son yıllarda olumlu sonuçlar veriyormus doktoruna bir daniş istersen

3. gün koyulan embriyoların tutma ihtimali düşük malesef. 5. gün blast embryosu koyulması lazım tutma ihtimali fazla olsun. bir sonraki tüp bebek tedavinizde bu dediğimi dikkate alın lütfen.

bende tüp bebek tedavisi yaptırıyorum. yumurtalarım toplandı sperm ile dölleme işlemleri yapıldı embriyolarım oluştu fakat doktor yaşın genç olduğu için embriyoya genetik testine gerek yok oluşanları transfer edelim dedi. bizde dinledik adamı. neyse ilk transfer 1 embryo ile yapıldı sonuç negatif. 5 ay sonra iki embryo koyduk sonuç pozitif oldu. 8. haftada kalbi durdu bebeğimin kürtaj yaptırdık. test yaptırdım kan pıhtılaşması çıktı. ama ben korkuyorum şu an embryolarım var onlara genetik testide yaptırmadım doktorun yüzünden. gecen gün konuştum doktorla dediği şuydu, dondurulmuş embryoya genetik testi yapılması uygun değil bunları biz transfer edelim ve bekleyelim. genetik testide yapılmadı bakalım kalan embriyolar sağlam mı değil mi bilemiyoruz. 2 secenek var ya sıfırdan tekrar tüp bebek tedavisi yapacaz ya da riske girip kalan emririyoları transfer edeceğiz. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.

Allah yardımcın olsun canım umarım hayırlısı neyse onu seçersin. Doktorlara ihtimalleri değerlendirmek kolay geliyor malesef olmadı sonrakıne böyle yaparız seklınde. çünkü onlar için sadece para kaynağı yani müşteriyiz.

aynen öyle doktorlar için konuşması kolay. tutmasın tekrar gelsin tekrar para alayımın derdine bir çoğu.

Aynen banada genetik taraması yapılmadı ilki düşük oldu smdi 3 embriyom var dondurulmuş. Ya onlar da sagliksizsa diye aklından geçmiyor degil. 3 unu konduracağım hangisi sağlıklıysa benimle devam eder diye düşünüyorum. Senin kaç dondurulmusu n var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…