Tekrarlayan düşükler

Kusura bakmayın uzun olmuş ama her ayrıntıyı yazayımki sizede bir yol göstersin istedim çünkü insan aynı şeyi yaşayan birilerinden destek istiyo

Meraba 3 kere kimyasal gecirdim hoca kan aldi boyle cikdi nasil sonuclarim

Eklentiler

• Screenshot_20230530_181905_Chrome.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 67
Benimde 4 düşük var biri dış gebelik 2 kimyasal 1 de kese gözüktü kanamam başladı bende çok yoruldum gerekli testler de yapıldı gerisi rabbime kalmış allah yardımcımız olsun
İnşallah Allah yardımcımız olsun ben Nisan ayında tekrar düşük yaptım maalesef artık 4. olunca genetik testleri yaptırdık sonuçlar çıkınca bir de rahim filmi de çekilecek sonuçları bekliyoruz bende hiç kese görünmedi iki düşükte ultrason bakıldı sadece biri düşmeden önce bakıldı ama onda da kese yokmuş erken olabilir dediler sonra da düştü zaten

Kıyamam ya, çok zor gerçekten Allah yardımcınız olsun çok üzüldüm, sizin durumunuz gerçekten daha zor geldi... İnşallah en kısa zamanda sağ salim bir bebek sahibi olursunuz rabbim dileyen vazgeçmeyen çabalayan herkese inşallah nasip eder

Çok teşekkür ederim Allah sağ salim elinize ulastirsin evet gebeliğim ilerlemiyor maalesef Nisan ayında 6+2de bir düşük daha yaşadım konuyu açtıktan sonra, sorun nedir bilmiyorum, şehir hastanesinde genetik test verdik henüz sonuçları çıkmadı bir ay oldu vereli. Bekliyoruz. Kesinlikle Allah'ın vardır bir bildiği. Maalesef çok acı bir deneyim test pozitif olduğunda sevinememek, hani o sosyal medyada gördüğümüz gibi herkese ilan edememek... Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Çok geçmiş olsun, inşallah sağlıklı bir bebeğiniz olur biz de genetik test sonuçlarini bekliyoruz, benim gebeliklerin hiç ilerlemedi kese veya kalp duymadık beta hcgler de düşüktü en son gebeliğim haricinde. Sonuçlar çıkınca hsg de çekilecek inşallah beklemedeyiz. İnşallah rabbim sağlıklı bir evlat nasip eder bana da.

Amin inşallah rabbim kucağımızi boş bırakmasın

Merhabalar bence iyi bir doktor bulun, mümkünse özelde olsun. Rabbim kucağınızi boş birakmasin gerçekten çok zor

AYNEN CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN OLMAYINCA OLMUYOR MAALESEF. BENDE ERKEN DOGUM YAPTIM BİR AY YAŞADI YAVRUM KUCAĞIM BİLE ALAMADAN GİTTİ

Merhaba bende aynı durumları yaşıyorum hatta şu an bile kürtaj olmam gerekiyor gebeliklerinizde hiç kalp atışı duydunuz mu
Merhaba gebeliklerim hiç ileriye gitmedi sanırım ne kese gorebildik ne kalp duyduk hepsi 6. Haftada düştü ben doktora gittikten 3-4 gün sonra hep kanamam başladı birkaçında hiç gitmedim doktora telefon edip sordum kanamam olduğunu söyledim sağlıksızsa düşer dediler. En son düşükten sonra perinatoloji uzmanına randevu aldım eğitim araştırmadan. Bunun 4. Düşük olduğunu ve bu konuda endiselendigimi söyledim önce doktor çok onemsemedi ama ben neredeyse aglayacaktim beni endişeli görünce birkaç kan testi yaptı onlar temiz cikti. Sonra genetik test vermemizi tavsiye etti, sonuçlar çıkınca gidip hsg için randevu alacağım siz kese gördünüz mü? Kalp atışı var mıydı? Bu arada benim hep kendiliğinden düştü, kürtaj gerekmedi. En son düşüğümde önce kürtaj gerekebilir dendi birkaç gün ultrasonla bakıldı sonra da kendi kendine temizlendi. bir de ilaç kullandım metiler adinda onun da faydası olmuş olabilir. Devlette doktor vermedi özelde gittiğimde soylediler bu ilacı. Düşük yaptığım zamanlarda kullandım

Meraba 3 kere kimyasal gecirdim hoca kan aldi boyle cikdi nasil sonuclarim
Merhaba genel kan testine bakılmış detaylı bir test değil... kan değerleriniz normal görünüyor, kimyasal derken kaç haftalıkti? Bana da kese görünmediği için doktor kimyasal olmuş olabilir diyor ama 6+2 haftalık olduğu icin çoğu doktor kimyasal demedi düşük saydı. Benim toplam 4 düşük (hiç kese oluşmadı) bir tane kimyasal oldu. O kimyasalı da zor farkettim. Adet günümde test yapmıştım silik çıkmıştı sonraki gün adet oldum. Bence kimyasal gebelik oydu. Diğerlerinde beta HCG 100, 200 ve 1100 du. Sonra da düşük oldu hepsi maalesef.

Merhaba bende sizinle benzer durumu yaşıyorum. Yaşayan sağlıklı bir kızım var çok şükür. Ancak ikinci çocuğu istediğimizde iki 9. haftada kalbi durdu kürtaj oldum. İkincisinde; gebeliğime, bebeğime ve bana dair en ufak bir sorun yokken aniden 35. haftada bebeğimi kaybettim. Sezeryan olduğum için 1 sene bekleme süresinden sonra 3. hamileliğim yine düşükle sonuçlandı, Şu anda da kimyasal gebelik yaşıyorum. Size hangi tahlilleri yaptılar. Ne tür bir tedavi önerdiler bahsedebilirseniz çok sevinirim.

Genetik testini bende düşük yaptıktan bir gün sonra verdim sonucu etkiler mi yoksa beklemelimiydim Dr sormayı unuttum

Bende hemen yaptırmıştım sanmıyorum sonucu etkilediğini
Of benim çıkmış sonuç meraktan ölüyorum ama gidemiyorum sadece trambofoli çıkmış 10 gün sonra çıktı kromozom yok daha eşim izin vermiyor ikidebir çıkmayım diye keşke sonucu görebilsek hast sitesinden

Direkt elden alınıyor özel olduğu için. Biraz daha bekleyin hepsi çıksın gidip alın

Merhaba sanırım hamileliğiniz ilerledi öncelikle çok tebrik ederim :) benim de 4 düşüğüm var ve artık hiç anne olamayacakmışım gibi geliyor siz ne tedavisi uyguladınız merak ettim paylaşabilirseniz sevinirim

Merhaba, genetik ve trombofili testleri yaptırdınız mi? Perinatoloji bölümüne gittiniz mi? Hamileligim şükür ilerledi yavruma kavuştum ben de çok umitsizdim. Peeinatoloji ve tıbbi genetik bölümlerinde testler yapıldı pıhtılaşmaya yatkınlık çıktı ama tam sebep denilmedi. Yine de hamilelikte oksapar kan sulandırıcı iğne kullandım doktor önerisiyle. Hamileliğim bu defa iğneden önce de ilerlemişti. Öncekiler kese veya bebek görünmüyordu. Biraz da nasip o zamanaymis diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…