Tek tüple hamile kalanlar

Merhaba,çok geçmeden tekrar hamile kalmıştı demossiniz ya o da mo tüp bebekle yine

Merhaba,çok geçmeden tekrar hamile kalmıştı demossiniz ya o da mo tüp bebekle yine
Evet canım tekrar tüp bebekle hamile kalmış. Kontrollere geliyordu o şekilde gördüm. Nasip işte vakti geldiyse olur. Kürtaj olduğu zaman çok üzülüyordu çok ağlıyordu. Nasipte ikinciyi kucağına almak varmış

Evet canim benim Allah razı olsun cevapların icin

Canım birsey sorucam peki tikali olan tüpünü alalım dedi mi tüp bebek oncesi

Hayır demedi, ben açacak mıyız diye sorduğumda “neden açalım ki işimiz yok onunla” demişti doktorum. Ancak sıvı falan yok benim tüpümde, sıvı birikmesi falan olursa alıyorlarmış sanırım öyle okumuştum.

Evet doğru tuplerle işleri uok ve açılan da tikaniyormus yine zaten diye okumuştum. Evet sıvı birikmesi olursa alıyorlarmış benimkisinde okluzyon yaziyor tamamen tikaliymis ve sıvı falan demiyor ama enfeksiyon var demek icinde

Bi bakayım e nabızdan benimkisi görünüyor mu, terimleri hiç bilmiyorum

Peki ne kadar süre beklediniz de tupe gectjnjz ve doğal yoldan olan ne kadar zaman sonra oldu acaba 🏵
Hemen gectik cünkü bastan beri biliyorduk. 30 yasindaydim zaman kayb etmek istemedik. 9. Tüp bebek denemsinde kizimiz oldu elhamdülillah. 37 yasinda anne oldum. 39 yasinda da ikinci kizim dogdu. Hamile olduğumu anlamamistim bile.
Nasip kismet .... Rabbim ol deyince oluyor elhamdülillah. Pes etmemek lazim. Insallah siz de en kısa zamanda anne olursunuz.

Ben de 31 yaşındayım oyuzden ben de tupe geçmek istiyorum bir aşılama sonrasi sonrasi Allah kerim aminnn çok sagolun evet Rabbjm büyüktür

Anladım canım ozaman beklemeden tüp bebeğe geçeyim ben asolamadan sonra yas 31 cunku
Bence doğal yolla deneyin derim. Ben de 31 yaşındayım dış gebelik sonrası 6 ay bekledim korunmasız ilişkiye başladığımdan 5 ay sonra doğal yollarla hamile kaldım

Bence doğal yolla deneyin derim. Ben de 31 yaşındayım dış gebelik sonrası 6 ay bekledim korunmasız ilişkiye başladığımdan 5 ay sonra doğal yollarla hamile kaldım
Teşekkür ederim

Merhaba rahim filmimde tek tüpüm tıkalı çıktı şiştiğini ve alınması gerektiğini söyledi doktor tüpten gelen sıvı hamile kalsam bile düşüğe sebep olabilirmiş. Böyle bir şey duyan ya da yaşayan var mı? Eşimle çocuk denemesi hiç yapmadık denesek ve gebelik oluşsa düşük ihtimali çok mu yüksek olur doktor kesinlikle alınması lazım tüpün dedi ama ben emin olamıyorum. Başka doktora da gidicem tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…