Tek kişilik evlilik

pamuklusekeriz

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
256
-10
25
İyi akşamlar hanımlar 5 yıllık evliyim 1 oğlum var 4 yaşında.
Benim derdim evliligi tek tarafli olarak yaşıyorum evlilik denirse tabi buna.
Eşim esnaf sabah 10 da gidip aksam 10 da geliyo esimin yiğeni 2 güne bir kesinlikle bizde ve beraber flim izliyolar. Ben tek başıma kaliyorum 2saat boyunca yigeni ile ilgileniyo ve 12 de gidiyo yigeni.
Ve uyku saati geliyo oğlumu odasında uyutup odaya gidiyorum ve eşim oturma odasında uyuyo haftada belki 2 gün benimle uyuyo. Bu evlilik nereye kadar devam eder veya ne yapmam gerekiyo bu konu hakkinda konusmadim ama sogudum esimden ve baya uzaklastik.

Önce eşinizle bi konuşun bu konuyu. Yalnız hissettiğinizi ve beraber vakit geçirmek istediğinizi söyleyin.

İyi akşamlar hanımlar 5 yıllık evliyim 1 oğlum var 4 yaşında.
Benim derdim evliligi tek tarafli olarak yaşıyorum evlilik denirse tabi buna.
Eşim esnaf sabah 10 da gidip aksam 10 da geliyo esimin yiğeni 2 güne bir kesinlikle bizde ve beraber flim izliyolar. Ben tek başıma kaliyorum 2saat boyunca yigeni ile ilgileniyo ve 12 de gidiyo yigeni.
Ve uyku saati geliyo oğlumu odasında uyutup odaya gidiyorum ve eşim oturma odasında uyuyo haftada belki 2 gün benimle uyuyo. Bu evlilik nereye kadar devam eder veya ne yapmam gerekiyo bu konu hakkinda konusmadim ama sogudum esimden ve baya uzaklastik.
Boşa

Eşim her şeyden sikayet eder bunu desem bi flim keyfimiz var sen kiskaniyosun soyle boyle demeye baslar

Onu desin bi ona göre yorum yaparız. Şimdi eşinizle konuşmadan ne diyebiliriz ki, belki adam kuzu kuzu “haklısın karıcım” diyecek.

Bence açık açık konuşun. Niyeti ne, rahatsız oluyor mu memnun mu halinden öğrenin. Ona göre yol çizersiniz

Konuşmadan bişey çözemezsiniz. Gerçi tecrübelerime dayanarak söylüyorum bazen konuşunca da cozemiyorsunuz ama en azından denemiş olursunuz. Daha da olmuyorsa önünüze bakın hayat akıp gidiyor yazık etmeyin kendinize. Herkes mutlu olmayı hakeder.

Bunu cok dusundum bi meslegim yok calissam asgari ucret alirim ki anca kiraya gider annemin evine gidemem kendi basima bi hayat kuramam ne yapicagmi sasirdim
Eee konuşarak da pek kocan düzelmiş gibi durmuyor. Gençlik elden gidince de boşama yani otur.
Nafakası var, çocuk bakımı için ücreti var. Edinilen mallarda payın var. Gerekiyorsa kocan gitsin evden canım tapulu ise, evin kirasını da mahkemede iste ne bileyim bunları da mı biz söyleyelim ki
Annem istemez falan, git kadın sığınma evine orada kal madem 🤷🏻‍♀️

Siz kocasız, oğlan babasız gibi duruyor. İşi ne yani dükkan müsaitse akşam yemeklerini alıp oraya gitseniz orada beraber yeseniz dükkanı beraber kapatıp gelseniz? Hem zaman geçirmiş olursunuz eşinizle yakınlaşırsınız

Bunu cok dusundum bi meslegim yok calissam asgari ucret alirim ki anca kiraya gider annemin evine gidemem kendi basima bi hayat kuramam ne yapicagmi sasirdim
Madem bosanamayacaksınız o zaman onun konforunu bozun, film keyfine engel olun. Oğlunu al parka götür onla ilgilen deyin. Adam sizi sindirmiş

X