Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tek göğüsün büyümemesi

cileklikoru

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
5
0
34
Kızlar ben 1 aydır falan çörekotunu kullanıyorum masaj yapıyorum başta sol göğsüme uyguladım olacak mı diye büyüme artışı olunca her ikisine de başladım ama sol göğsümde çizgisi falan oluşurken sağda büyüme olmuyor, sadece dolgunlaşma var çizgisi falan çıkmadı şimdi mersin yağıyla karıştırıp sadece sağa uyguluyorum bazen sol göğsüme ağrı giriyor giderek büyüyor bir şey yapmasam da yani dolgunlaşıyor sağda hala tık yok başına böyle bir şey gelen var mı? ne yapmalıyım? teki büyük teki küçük kalcak valla

Benim iki göğsüm eşit değil biri büyük biri küçük ve büyük olan göğüs daha çabuk büyürmüş küçük olan daha zor daha uzun sürede büyürmüş

benimde başta öyle oldu ama ben ikisine eşit olarak yaptım sonra sol sürekli ağrıyor ve büyüyor gibi geldi masajları sağ tarafa 10 fazla yapmaya başladım ama baktımki sağda ağrısız sızısız büyümeye başlamış zamanla simetri oluyorlar

Benim iki göğsüm eşit değil biri büyük biri küçük ve büyük olan göğüs daha çabuk büyürmüş küçük olan daha zor daha uzun sürede büyürmüş

Benimkiler eşitti, sağolsun işte çörek otu.. Neyse büyüsünde ben uzun zamandır zor olmasıdır takmıyorum. Sağol bu arada canım

İnşallah canım benimde öyle olur. Ben biraz sağ tarafa ağırlık vereyim Bu arada canım ne kullandın ve kaç cm büyüme oldu diye sorsam?

Son düzenleme:
Canım bende sana sorsam kaç cm büyüme oldu diye sadece çörekotuyla mı büyüyorlar ? Ne kadar süredir kullanıyosun canım?

Ben 4 cm elde ettim ama şuan bişi yapmıyorum başlıycam yakında yine bende çörek otu yağı kullandım

Canım bende sana sorsam kaç cm büyüme oldu diye sadece çörekotuyla mı büyüyorlar ? Ne kadar süredir kullanıyosun canım?

Canım ben ilk burda konulara bakarken çörekotunu gördüğümden onu denedim ama hiç inancım yoktu çünkü yok gibiydiler ölçmedim onun için ama şuan sol tarafın göğüs çizgisi falan belirginleşti sütyensiz evde gezdiğimde daha bi belliler dümdüz değiller en azından 1 aydır kullanıyorum ama şu 1 haftadır sadece sağ göğsüme mersin yağıyla çörek otunu karıştırıp masaj yapıyorum

Başka neler yapıyorsun canım bide Mersin yağını bırakınca eskisinden bile daha küçülüyormuş burda ben okumuştum ama ne zaman okuduğumu hatırlamıyorum

İyiymiş canım bende karışımıma yarın çörekotu ekliyim tekrardan

Başka neler yapıyorsun canım bide Mersin yağını bırakınca eskisinden bile daha küçülüyormuş burda ben okumuştum ama ne zaman okuduğumu hatırlamıyorum
Anlattıklarımı yapıyorum sadece canım, başka öneriniz varsa alabilirim Ha bir de sütyenimi çıkarıyorum hemen eve gelince Mersin yağına zaten yeni yeni başlamıştım bırakayım o zaman

İyiymiş canım bende karışımıma yarın çörekotu ekliyim tekrardan
Ekle canım ekle, gerçekten işe yarıyor

Bu arada benim küçük olan büyümeye başlamış daha demin gördüm, ağrı giriyodu uzun zamandır nasıl sevindim nasıl

Evet bende Çörekotu Yağı kullanıyorum bide bişi sorucam canım sen Çörekotu Yağını kendin mi yaptın yoksa benim gibi gidip aktardan hazır mı aldın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…