Tek ders sınavı

telasememuresi

Guru
Pro Üye
30 Ocak 2014
4.300
8.290
Herkese iyi geceler kk üyeleri!
Üniversiteyi bitirdim ama mezun olamadım. Tek ders sınavına gireceğim. Bunun için başka şehirden geldim. Tek ders sınavı için form doldurdum ama akşam yayınladıkları listede adım yok. Her şeyi eksiksiz yazdım,başka kaldığım dersim de yok. Niye böyle oluyor? Böyle bişey başına gelen var mı kızlar? Resmen sinir oldum. Öğrenci işlerini sabahtan arayacağım! Açarlarsa tabii.

Okula git hocani bul yapar her türlü rahat ol korkulacak bi şey yok eminsen tabiki tek dersinin kaldığından
Canım benim içim rahatladı sağ olasın hoca değil de sekreterde sorun sanırım. Arkadaşımın diplomasını da imzalamayı unutmuşlar,bilemedim. Zaten hoca da 4 ay sonra mailime cevap verdi

Sabah gidip önce öğrenci işleri ile görüşün bir dilekçe yazarsınız. Mutlaka sınav saatinden 1 saat kadar önce okulda olun ki bir sorun varsa çözebilsinler. Öğrenci işleri yardımcı olmazsa o zaman dersin hocası ile görüşürsünüz

Teşekkür ederim aynını yapacağım. Sorumsuzlar sanırım. O kadar yoldan geldim yüküm kalmasın vereyim de gideyim diye..

Canım benim içim rahatladı sağ olasın hoca değil de sekreterde sorun sanırım. Arkadaşımın diplomasını da imzalamayı unutmuşlar,bilemedim. Zaten hoca da 4 ay sonra mailime cevap verdi

Ufak bi aksaklık bu takma kafana bende girdim tek ders sınavına zaten ismini yazman yeterli geçiriyor hocalar

Valla çok teşekkür ederim. Sayenizde içim rahatlıyor. Evet ya... sorun olmaz umarım korkuyorum.

Mail attım ama çok geç cevap verdi ilkinde bilmiyorum numarasını nerden bulsam acaba... okula da ilçeden geliyor off offf
Dersin asistanı yok mu? Dönem whatsapp, facebook grubu gibi birşey varsa asistanın numarasını isteyin. Ona yazarsınız. Gerçi saat şuan çok geç. Yine sabahtan halletmeniz gerekecek.

Dersin asistanı yok mu? Dönem whatsapp, facebook grubu gibi birşey varsa asistanın numarasını isteyin. Ona yazarsınız. Gerçi saat şuan çok geç. Yine sabahtan halletmeniz gerekecek.
Evet maalesef. Siteden gördüğümde de zaten 18.00 civarındaydı saat. Yarına saat kurdum. Teşekkür ederim tekrar. İnşallah girer ve veririm sınavı.

Tek ders ile ilgili dilekçe genelde sınavdan birgün önce değil daha önceki bir zamanda gönderilmesi gerekiyor. Dilekçe başvuru tarihinin geçmediğinden emin misiniz?

eğer herşeyi doğru yaptıysan.öğrenci işleri yardımcı olmuyorsa.onlardan hocanın veya asistanın telefonunu al ve direkt ara maille vakit kaybetme.bazı okullarda hocanın odasının telefonu falan oluyor online olarak veya öğrenci işlerine sorarsan öğrenirsin.

Benim mezuniyet belgelerimi amaan sonra hallederiz diye kenara attıklarından yüksek lisansa başvuramıyordum. Sekreterliğin yapmadığı bir iş için bölüm başkanı koşmuştu sağolsun.
Aramakla yetinmeyin gidip konuşun, gerekirse dersin hocasıyla konuşun bilsin. Okul işleri telefondan zor halledilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…