Tefal actıfry fritöz kullanan varmı?

çoğu arkadaşımda var hepsi de şiddetle önerdi.birazdan hem bana hem ablama almaya gidiyoruz.sonuçları size de yazarım.

kullanıyorum memnunum sadece tavası ve üst şeffaf bölümü çıkarıp yıkamaya üşeniyorum bulaşık mak de yer kaplıyo:):KK56:

annem ilk çıktığında hemen aldı koşa koşa:KK70: çok güzel çok güzel pişiriyor,öyle ağır olmuo kızartmalar fln..valla biz ailecek severek kullanıyoruz:KK70::KK70: tavsiye ederim:KK70:

Ben çeyizim için almıştım ve çok memnunum hemen hemen haftada 1 kullanıyorum. Patlıcın hariç çok güzel kızartma yapıyor

Bu makineye bayılıyorum evlenmeden önce evimizde vardı şimdi kendi evime de alacağım kabuklu patatesi süper oluyor yağlı kızartma yiyemiyorum artık...

tava ve kapak haricindeki yağlanan yerleri nasıl temizliyorsunuz kızlar.

ben de bi 20 gün önce fln aldım.tek kelimeyle mükemmell..kapak ve tava haricinde bi yer batmıyo ki... o sebepten temizleme ihtiyacı da duymadım.hatta kapak bile batmıyo:KK53:

Bende 3 aydır kullanıyorum ama eşim sevmiyor kızarttığı patatesleri bana zorla tavada kızartıyor ee banada actifry kolay geliyor hem kokusuz hem başında beklemek zorunda kalmıyorum çalışan bayanım ondan pratik geliyor bana çok,ben beğeniyorum patlıcan hariç herşeyi iyi kızartıyor siğara böreği kızarttım geçen çıtır çıtır dı ama eşim beğenmiyor alışmış yağlı yağlı kızartmalara öğğğğğ

biz yeni aldık tefal actifry ve çok memnun kaldık.diğer kızartmadan bi farkı olmadı.patatesi 25 dk pişiriyo ama köfteyi 10 dk. da.korktum önce acaba iyi kızartıcakmı diye bi sürü parayı boşuna vermeyelim dedim kendi kendime ama aldığıma pişman etmedi beni:-) tavsiye ederim:KK9:

merak ettiğim çiğ eti nasıl pişirebiliyor diye. hiç de denemeye cesaret edemedim.
düdüklüde ancak pişirebildiğimiz eti actifry nasıl bir kaç dakikada pişirecek bilemiyorum.

bayanlar bu ürünü benim eltim kullanıyor ama vallahi hiç memnun değil patates kızartıyosun 1 kaşık z.yağ ile inanın ki o patateslerin tadı bi garip oluyo yahu normal kızartma gibi değil inanın

ben kullanıyorum öyle söylendiği gibi 1 kaşık yağ ile 1 kg patates kızartılmıyor canım
ben yaptığımda 1 su bardağından fazla yağ kullanmak zorunda kaldım ayrıca hiçte lezzetli olmadı..
kesinlikle tavsiye etmiyorum,boşuna bir dünya para verdim,yazık oldu.:KK19::KK19:

X