Tefal actıfry fritöz kullanan varmı?

bana satıcı 80 çeşit yemek yapılabileceğini söyledi. yok satıyormuş ...
patatesin dışında kullanan oldu mu?

ben çok memnunum,sadece patates için bile alınır derim,ben ayrıca yazın küçük boy patlıcan (karnıyarık için)kızarttım ve çok memnun kaldım ,küçük tavuk parçaları da çok hoş oluyor,tek memnun kalmadığım, tarifi verilen kabak tatlısı, en güzel tarafı da mutfağım ve ben yağdan arındık deneyerek daha bir sürü şey yapılabilir

ferhann bende sana katılıyorum .benim favorim patatesten sonra biber kızartması.nefis oluyor.patlıca ve tavuğu nasıl yapıyorsun anlatabilir misin ltf

marifetli olmasına marifetlide pişirme süresi uzun bi patatesi 45 dakkada pişiriyormuş arkadaşların söylediğine göreolumunekankayizsmile

ya evet bu aleti kullananlar bu sayfayada çeşitli tarifler de verebilirler...paylaşım iyi olur.
ben de alacağım yakında.
kızartma süresi gerçekten de 45 dakika sürüyor mu?
patatesi soyduktan sonra mı 1kg tartıp koyuyorsunuz haznesine?kaç adet orta boy patates oluyor mesela?

bende düşünüyorum almayı ama kararsızım.benim almak isteme nedenim kızartma yaparken mutfakta koku vs olmaması.yoksa çok fazla kızartma yiyen bir aile değiliz.
balık ta kızartılabiliyor mu ?bide tavuk ve diğer şeyleride 45 dakikada mı kızartıyor?kullanan arkadaşlar yardım edin lütfen..

ben de sonunda aldım .şimdilik bir kere patates kızarttım. 45 dk sürüyor evet. lezzet konusuna gelince yağda kızarttığımız patatese benzemiyor .ama yağsız olduğu için öyle mideye oturmuyor. sofradan kalkınca patates kızartması yemiş gibi bir ağırlık olmuyor. bir de kızartma sürecinde zahmeti yok. makineye atıyorsunuz ve bekliyorsunuz.
mısır patlatır mı diye denedim ama olmadı.
ktusundan yemek kitabı çıkmadı.aldığım mağazaya gidip isteyeceğim yarın.
internet ortamında tarifleri var mı acaba?

ferhann bende sana katılıyorum .benim favorim patatesten sonra biber kızartması.nefis oluyor.patlıca ve tavuğu nasıl yapıyorsun anlatabilir misin ltf

küçük boy veya ikiye bölünmüş patlıcanları soyduktan hemen sonra yanlız yarım kilo falan olcak şekilde atıyorum sonra da 2 ölçü yağ koyup çalıştırıyorum ,zamanı sana kalmış ,ben iyice pişine kadar bekletiyorum ,öyle çok zaman da gerekmiyor ,sanırım 25 dak idi

ben haftada 2 ya da 3 kere kullanıyorum ama faturamda çok bi değişiklik yok ayrıca da değer, mutfağınız kokmuyo ,batmıyo ,yağdan tasarruf,en önemlisi de kızartmayı sağlıklı bi şekilde tüketme lüksü

küçük boy veya ikiye bölünmüş patlıcanları soyduktan hemen sonra yanlız yarım kilo falan olcak şekilde atıyorum sonra da 2 ölçü yağ koyup çalıştırıyorum ,zamanı sana kalmış ,ben iyice pişine kadar bekletiyorum ,öyle çok zaman da gerekmiyor ,sanırım 25 dak idi

ben az yağda yaptığım için sanırım lastik gibi olduiböyle deneyeceğim.tşk.lera.s.a.s.a.s.

kalın tabanlı teflon tepsiye patetesi kızartma yapar gibi doğruyorum zeytnyağı tuz hatta kekik karabiber ekleyip mıncıklıyorum. sonra 200 derece fırına atıyorum 20 dakkaya süper kızartma oluyo .. yani bide böyle deneyin çok çok paralar harcamadan :hulya:

X