Tefal actıfry fritöz kullanan varmı?

ya bende ondan uzuluyorum aslinda elektrik konusunda. vallaha abartmiyorum normal yagda kizarttigimiz patatesten cok cok farkli oluyor tadi.esim ilk yediginde tadini cok farkli buldu begendi ama. tadi harika.. ama bu elektrik beni dusunduruyor:S

zaten yağdan tasarruflu canım..

varsın elektrik biraz daha çok gelsin..

oğlum az daha büyüsün alıcam bende:)

bende 3 aydır kullanıyorum kızlar.her yemeği yapıyorum.tatlı bile yapıyorsun geçen gün kestane kavurdum mesela çok güzel oldu eskisi gibi sobanın üstünde kavurmuşsun gibi:)elektrik çok gelmiyor.benim geçen ay 11,00 tl geldi ondan önce de 16,00 tl geldi ilk faturamda 4,00 tl geldi.yani nerdeyse haftada en az 3 gün onda yemek yaparım.

arkadaşlar ben de yeni aldım 10 gün önce.patatesi nefissssss.inanın abartmıyorum.b,berde kızarttım o da çok lezzetli.değişik tariflerinizi yazarsanız memnun olurum

ya benim elektrik faturam bu alet olmadan 50 ytl civarında geliyor.bu aleti kullanırsam tavan yapar diye korkuyorum.
bir de tam bir kilo patates alıyor mu. süresini de dikkate alırsak 40 dakikada pişirmesi bereketli oluyor mu...

bende haftada en az üç dört kez kullananlardanım çok memnunum
ben patates kızartmaktan çok etve tavuk yemekleri için kullanıyorum
çok güzel oluyor eti kurutmuyo

Arkadaşımda var...
Yılbaşından sonra nasip olursa ben de almak istiyorum..
2 defa patates kızarttık. Bir de köfte pişirdik..
Süper oluyor..
Benim gibi yağ düşmanlarına birebir alet bence..opuyorumnanaktan

arkadaslar aslinda az yag ile kizartma yapmak guzel olsada....patateslerin kizarmasi bir saati aliyor diye biliyorum....ee bir kizartma icin o kadar da beklenmez ki...bilemiyorum hos bir urun olsada almak ile almamak arasi teretdutlerim var....kullananlardan daha cok bilgi verirlerse sevinirim....

Son düzenleme:
meraktan bir iki kullanıp dolabın bir köşesine atacağımız ürün diye düşünüyorumm,
bir saatte kızartma yapacaz da yiyecezz, bence değmezz,
sağlığımızı bir tek o koruyacaksa tamam da.

arkadaşlar ben size şiddetle tavsiye ediyorum.patatesi doyasıya yiyoruzzz.2-3 patatesi 20 dak.kızartıyor.hele biberler aman allahım bol yağda bile kızartsan öyle lezzetli olmuyor. dondurulmuş patatesi daha da çabuk kızartıyor.aynı hazır patates kızartması gibi.tercih sizin

patateslerin suyunu mümkün olduğu kadar süzmek gerekiyormuş. yani kesilen patatesleri havlu üzerinde kurutmak gerekiyormuş ...çok kararsızım ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…