Tefal actıfry fritöz kullanan varmı?

laz_kxixzxix

rize merkez kopsun herkez
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.544
13
Kızlar bu TEFAL ACTIFRY FRİTÖZ kullanan varmı. Hani şu tv de reklamları geçen 1 kaşık yağla 1 kg patates kızartıyormuş ya...
Kullananlar varsa bilgilerini burda paylaşırmısınız :jeyyar:

Dünyada ses getiren bu ürün artık Türkiye'de de satılmaya başlamış. Fiyatı 430 YTL civarında.
Kullanan, deneyen var mı? :hulya:

TEFAL ACTIFRY FRİTÖZ:
Lezzetten taviz vermeden, beslenme açısından en sağlıklı çözüm yolunu sunan Actifry, sadece 1 kaşık yağla, kendi damak tadınıza uygun, 1 kilo patates kızartmasını evinizde yapmanıza imkan verir.
Kapasite:1 kg
Güç: 1400 W
Bilinçli pişirme: Yeşil ölçü kaşığı sayesinde hazırladığınız yemeklere koyduğunuz yağ miktarını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.
Eşit pişirme: Karıştırma aparatı pişirme sırasında yiyeceklerin eşit miktarda pişmesine olanak tanır.
Kontrollü pişirme: %100 şeffaf, buhar yapmayan kapak sayesinde pişirme sürecini kontrol edebilirsiniz.
Pratik pişirme: Tek tuşla açtığınız kapağı pişirme sırasında açarak dilediğiniz malzemeyi ekleyebilir veya pişme miktarını kontrol edebilirsiniz.
Zamanlayıcı: Pişirme süresini ayarlamanızı sağlar ve dolduğunda uyarır.
Pratik kullanım: Ön ısıtma gerektirmez.
Pratik saklama: Kablo toplama yuvası.
Güvenli: El yakmaz gövde.
Özgün teknolojisiyle patates kızartmalarını %3 yağ oranı ile pişirebilmenize olanak sağlar.
Patates kızartmasının yanı sıra et, tavuk, balık, sebze ve tatlı gibi yiyecekleri de hazırlama olanağı sunar.
Kokusuz pişirme sağlar. Kullanımı ve temizlemesi kolaydır. Parçaları kolayca ayrılarak bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Yiyeceklerin arasında dolaşan sıcak hava teknolojisi ve karıştırma aparatı sayesinde tüm patatesler eşit miktarda kızarır.

Ben de yok ama kullanan tabıdıklarım var çok memnunlar, yazdığın herşey gerçekten çok az yağla yapılabiliyor..Mutlaka almak istiyorum..

biraz pahalı ama ne bilim kızartma yağı bekliyo bilmme ne sağlıksız oluyor.
cazib geliyor bana...

Kızartma çokca tüketen evler için ideal bence..Gerçekten 1 kaşık yağla kızartma oluyormuş.

Bunun yanısıra birçok yemek de yapılabiliyor zaten yemek kitapçığı gibi birşey de oluyormuş aletle birlikte verilen, bu cihazla yapabileceğimiz yemeklere örnek olarak,işe yarıyor yani...

Bende çok merak ediyorum bu Actıfry i...
Yemek bloglarında ve programlarında falan reklamını çok yapıyorlar ve memnun olduklarını söylüyorlar...
Aklımın bir köşesinde benimde...
ınş.alırımm 1 kaşık yağla kızartma yapmak süper birşey ....

alak bari yaaa
taksitle alak kaydirigubbakcemile2

Ben geçen ay aldım actifry’dan sadece bir kaşık yağ ile patates kızartıyo sanıyodum, içinden bir kitap çıktı kabak tatlısından ete, tavuktan böreğe neler neler yapıyorum actifryımla, üstelik hepsini bir kaşık yağ ile yapıyorum. Bence tefal çok güzel bir ürün yapmış ama sadece reklamda patatesi söyliip alete haksızlık ediyorlar. Ben neler neler denedim. Tavuk kanadının lezzetine diycek yok valla.ısrarla tavsiye ediyorum hihoyyyt

merhaba canim bende alali 2 hafta oldu.cok memnunum valla.bir kasik yagla kizartmalar yapiyorum cok ama cok memnunum tavsiye ederim

tertemiz oluyo yag kokmuyo yag sicramiyo super bise valla siddetle tavsiye ederim

evet dogru canim patatesi 40 dk da yapti zamani uzun ama lezzet acisinda cok guzel oluyo

elektrik fazla yakiyomu bilmiyorum sormadik alirken kitabcigindada yazmiyor

fazla elektrik yaktığından yakınan çok olmuştu canım..

peki patateslerin tadı normal kızartma gibi oluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…