Tedavisiz hiç doktora gitmeden kaçıncı ayda gebe kaldınız?

Tedavisiz kaçıncı ayda gebe kaldınız?

• 1-3 ay

OY: 7 35,0%
  • 3-5 ay

OY: 5 25,0%
  • 5-8 ay

OY: 2 10,0%
  • 8-12 ay

OY: 3 15,0%
  • 12-18 ay

OY: 1 5,0%
  • 18-24 ay

• 2 sene ve üzeri

• Ankete Katılan
    20
Kısmet dıyoruz bız ona,gelecegı bir zaman yazılı emin ol,bızım ıcın hangı zaman daha dogru daha guzel bunu Allahtan baska kımse bılemez..bende hep bısey var dıyordum ama yokmus kendılıgınden hıcbırsey yapmadan 1,5 yıl sonra oldu.ıkımızdexe hıcbırrr sorun yok.oluruna bırak bence,en az ıkı yıl denemek lazım(hormonlar yumurta rezervı ıyıyse) olmazsa destek yapmak gereklı olabılır,inşallah en guzel zamanda guzel haberı alırsın sende cok guzel bı suprız seklınde

Ben de ev taşıdım hatta dedim ki kesin bu ay taşınma telaşından çocuğu unuturum bu ay olur dedim yine olmadı. Stresle de alakası olduğunu düşünmüyorum artık takmayınca da olmuyor
Kesin bu ay taşınma telaşından çocuğu unuturum deyince çocuğu unutmamış olmuşsun, ondan bence yine aklındaymış yani. Ama tabii birden fazla etken var ya, eşim de ben de alkol kullanırdık o ay hiç almadık, o ay dediğim gibi hiç ilişki olmadı belki spermler güçsüzleşiyordu 1 ilişki olunca kuvvetlendi, fark etmediğimiz bi ton şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…