Tedavisiz hiç doktora gitmeden kaçıncı ayda gebe kaldınız?

Tedavisiz kaçıncı ayda gebe kaldınız?

• 1-3 ay

OY: 7 35,0%
  • 3-5 ay

OY: 5 25,0%
  • 5-8 ay

OY: 2 10,0%
  • 8-12 ay

OY: 3 15,0%
  • 12-18 ay

OY: 1 5,0%
  • 18-24 ay

• 2 sene ve üzeri

• Ankete Katılan
    20
Bu oylama ne işinize yarayacak ki :) kişiden kişiye vücuttan vücuda değişir. Kendinize göre ortalama çıkartamazsınız
Yani tedavi görmeden doktora gitmeden 1 sene sonra gebe kalanlar çok mu yoksa azınlıkta mı onu görmek istedim . Yani azınlıkta ise demekki çokta normal değil 6-7 ay a kadar gebe kalmamak.

Yani tedavi görmeden doktora gitmeden 1 sene sonra gebe kalanlar çok mu yoksa azınlıkta mı onu görmek istedim . Yani azınlıkta ise demekki çokta normal değil 6-7 ay a kadar gebe kalmamak.
Bence sağlıklı bir bakış açısı değil burada kaç kişiye göre istatistik yapacaksınız bunları takmayın kafanıza. İkinizinde sağlığı yerindeyse bir sorun yoksa 1 yıla kadar normal. Ovulasyonla yumurta takibi yapın günleri iyi değerlendirin Allah’ın izniyle tutar

Sağolun ilk zamandan beri ovulasyo takibi yapıyorum hep aynı tarihte yumurtlama çatlama görüyorum değerlendiriyoruz . İkimizde de hiçbir soeun yok. 7. Ayda olmadı

Yoktu canım no. 9.ayda ev taşıdık, bi ton iş, taşınma süresinde yardıma kayınpeder geldi o gitti benim annem geldi, hiç hamile kalayım düşüncem yoktu, 1 ilişki oldu o ilişki de adetime 10 gün kalaydı normal şartlarda yumurtlama günüm geçmişti yani. Şans mı diyeyim kafanın boş olması mı diyeyim bilmiyorum

Valla ben 7 aydır dolu dolu geçiriyorum. Regl im tıkırında , yumurtlamam çatlamam tıkırında. Sağlıklıyız kilomuz yerinde spor yapıyoruz . Neyde sorun var acaba

Benim de aynı 7 aydır bekliyoruz olmuyor. Yarın bat eğer gelirse bu ay hsg çektireceğim bir de hayıt tohumu çayını içeceğim ondan sonrası rabbime kalmış artık elimden bir şey gelmiyor çünkü

Benim de aynı 7 aydır bekliyoruz olmuyor. Yarın bat eğer gelirse bu ay hsg çektireceğim bir de hayıt tohumu çayını içeceğim ondan sonrası rabbime kalmış artık elimden bir şey gelmiyor çünkü
Kaç yaşındasınız acaba ? Hsg için erken değil mi? Doktorum şuan çekme taraftarı değilim dedi. Hiçbir sorunun yok olacaktır dedi . Bir süre daha dene olmazsa yapalım desi.

5.ci yılımızdayız kalamadım şuanda da artık düşünmüyorum :) ama 20 yıl olmayıp bir anda veren Allah .. bu oylamalar boşa

Sağolun ilk zamandan beri ovulasyo takibi yapıyorum hep aynı tarihte yumurtlama çatlama görüyorum değerlendiriyoruz . İkimizde de hiçbir soeun yok. 7. Ayda olmadı
Aynı şekilde yumurtlamayı değerlendiriyorum yumurta büyüyor çatlıyor + hsg çekildim bi sorun yok sperm testinde de sorun yok. 8 aydır olmuyor ben de aynı şekilde bi sorun var da biz mi görmüyoruz diyorum artık

Ben de ev taşıdım hatta dedim ki kesin bu ay taşınma telaşından çocuğu unuturum bu ay olur dedim yine olmadı. Stresle de alakası olduğunu düşünmüyorum artık takmayınca da olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…