Tedavi ile gebe kalanlar acil yardımcı olabilir misiniz

TOMURCUK_27

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
566
220
25
Merhabalar iki yıldır evliyim bebek istiyoruz oluşmuyor ilk üç ay klomen kullandım oluşmadı hsg çekilmeye karar verdim doktor istedi hsg çekilmemi çekildim tüplerim tıkalıymış açıldı ilk üç ay önemli dedi üç aydır denedik yine olmadı doktor eylül adetimi bekliyor adet olduğunda artık tedaviye başlayalım dedi tedavi ile gebe kalabilen oldu mu yardımcı olur musunuz acilll lütfennnn umudum gidiyor artık

Merhaba, hsg çekildim, klomen ve letu +Çatlatma iğnesi denedim ve gebe kalamadım. 13 ay oldu, haftaya bahçeciye gideceğim. Tahlillerime bakıp doktorum ne derse onu yapacağım kendimi bir nevi tüp bebeğe psikolojik olarak hazırlıyorum

Ya valla keşke bebişlerimz oluşsa ya çok üzülüyorum bende klomen kullandım olmadı benimde

Bende artık tüp bebek doktoru araştırmasına girdim önce çok uzak duruyordum doğal yollarla gelsin diyordum ama iki senedir çok yıprandım

Merhaba bahçeci de hangi doktora başvurdunuz acaba sormam da sakınca yoksa ? bizde 4. Yılımıza girdik iğneler vs tutmadı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…