Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tecrübesi olanlar yardmcı olabilirmi acil???

helpmeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2013
278
0
Kızlar ben 16 yaşındayım forumda gögüs büyütmeyle ilgili çok şey okudum gögüslerim yaşıtlarıma göre küçükler 75 bedeni doldurmuyolar ve sütyen takmadığımda dümdüz duruyolar. 10 gündür çörekotu yağı sürüyorum yatmadan önce. Gündüzleri sızlama var ama belirgin bir büyüme yok. Şerbetçiotuyla ilgili bi karışım okudum bugün şerbetçiotunu alıp karışımı hazırlayıp kullanmak istiyorum. Sizce yararı olurmu_? Çörekotu yağıyla birlikte o şrbetçiotu karışımını kullanmamın zarar varmıdır??
(boyum 1.55 kilom 50) bedenimi ölçmeyi denemedim olmayan bişeyin ölçüsünü nasıl alıcmki ((

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM LÜTFEN MORALİM ÇOK BOZULUYOR YAŞITLARIM GİBİ OLMAK İSTİYORUM

bence yaşın daha küçük takıntı yapma süngerli tak çok düşünme kafana takılacak kadar bişey yok allah sağlık versin de bence daha büyür

çok yönten denedim fakat doğal yollarla kalıcı büyüme imkansız boşuna zamanınızı paranızı ve umutlarınızı harcamayın..

bence yaşın daha küçük takıntı yapma süngerli tak çok düşünme kafana takılacak kadar bişey yok allah sağlık versin de bence daha büyür

İnşh ama anneminde böyleymiş 16ya kdar büyümüş biraz ondan sonra durmuş bnde öyle olmasından korkuyorm

umarim yanlis anlamazsin ama once boy uzatmaya odaklan bence.doktora git bi film cektir,kemiklerin hala acik mi ogren,sonra gerekli takviyeleri duzenli kullan,sporunu yap.Bunu soyluyorum cunku boy uzamasi daha erken yasta durur.28-30 unda gogus buyuttugunu soyleyen var ama o yasta boy uzattigini soyleyen yok.

Ayy evet ama sınıfta boyu benden kısa olan kızlar olduğu için bu konuda pek takıntı yapmadım ama gögüslerim yok gibiler o yüzden buna çok takıyorum. Belki de haklısınız ilerde gögüslerm için bişy ypablrm ama boy için yapamam:S

yasın cok kucuk bana kalırsa bı spor hocasıyla gorus gelısım cagndasın henüz bıde boy sıkıntısı yasıyosan gelısmını tamamlamadın henüz hemen dahılıye uzmanına gıt 18 den sonra boy ıcın bısey yapılamıyor dıye bılıyorum bolbol gogus egzersızı yap bıızm ıcın gec tabı sen yolun basındasın

Göğüs büyütme telkini var ses dosyası..
Her gün dinliyorsun.
Forum da var, bi araştırırsan bulursun canım.
Ben denedim ya işe yaradı ya psikolojik...
Yada gelişeceği varmış bilmiyorum
Bende 1 beden büyüdü
Denemekte fayda var
1 yıla yakın oldu yapalı
Şuan 19 yaşındayım

sinifi bosver,bazen disari cikiyorum cok guzel kizlar goruyorum,bazen cikiyorum bunlar da kendine kiz mi diyo diye bakiyorum.ortamdan ortama degisir boyle seyler.
boy uzatmak icin eczaneden kalsiyum takviyesi al,cinko ya takviye al ya da cinko bulunan besinleri arastir nette, onlardan tuket.d vitamini icin gunese cik.yumurta iyidir,yumurta ye.spor olarak da kapilarin ust taraflarini tut,kalabildigin kadar kal.evde ip de atlayabilirsin.spor malzemeleri satan dukkanlarda 5-10 lira biseydir.nette bu konuda epey bilgi var zaten,sana abla tavsiyesi azcik arastir.
Gogus buyutmek icin yerinde olsam keten tohumu kullanirdim.icinde hem cok faydali omega asitleri var,hem yabanci forumlarda keten tohumuyla gogus buyuttugunu soyleyenler var.sutyen kullanimina dikkat et,cok kucuk,kan dolasimini etkileyen sutyenler de gogus gelisimini olumsuz etkiler.Bu arada bende soguk suyla dus almak az da olsa ise yaradi.

bende buz kalıbı tatbık edıyorum kısın zor oluyorda yazub cok yararını gordum

Bulamadm cnm((((

İndirmeye çalışıyorum canım indirebilirsem dinlicem merak ettm hem

21 gün boyunca gecelerı yatarken taktık kulaklıgı uyanana kadar dinlemiş oldum canım bide bazen unuttugum oldu onuda gün içinde ev işi yaparken test çözerken falan kapadım ama dediğim gibi ya müzikten yada gelişiceği vardı ama denemekten zarar cıkmaz :) benim 100mesajım henüz dolmadı bu yuzden cevap yazamadım canım :)

Bende bugün başladım canım gerçektende müzik dinlerken sızlıyor gögüslerim belki pskiolojik bilmiyorum. Sende işe yaradımı bu müzikk??

Bende bugün başladım canım gerçektende müzik dinlerken sızlıyor gögüslerim belki pskiolojik bilmiyorum. Sende işe yaradımı bu müzikk??

Yaradı ama dediğim gibi ben müzik haricinde hiç bişey yapmadım dediğim gibi belkide gelişecegi vardı ama müzikte etki etmiş olabilir gene başladım bakalım cok duzenli dinleyemedım ama dinlemeye calışıcam sonucunu söylerım tekrar canım :)

Müzik içinde ben linkini vermiştim o linke tıklayıp indirirsen olur canım gene yapamadıysan yarın bilgisayardan girince resimli anlatmaya calışırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…