Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tecrübesi olanlar yardmcı olabilirmi acil???

sinifi bosver,bazen disari cikiyorum cok guzel kizlar goruyorum,bazen cikiyorum bunlar da kendine kiz mi diyo diye bakiyorum.ortamdan ortama degisir boyle seyler.
boy uzatmak icin eczaneden kalsiyum takviyesi al,cinko ya takviye al ya da cinko bulunan besinleri arastir nette, onlardan tuket.d vitamini icin gunese cik.yumurta iyidir,yumurta ye.spor olarak da kapilarin ust taraflarini tut,kalabildigin kadar kal.evde ip de atlayabilirsin.spor malzemeleri satan dukkanlarda 5-10 lira biseydir.nette bu konuda epey bilgi var zaten,sana abla tavsiyesi azcik arastir.
Gogus buyutmek icin yerinde olsam keten tohumu kullanirdim.icinde hem cok faydali omega asitleri var,hem yabanci forumlarda keten tohumuyla gogus buyuttugunu soyleyenler var.sutyen kullanimina dikkat et,cok kucuk,kan dolasimini etkileyen sutyenler de gogus gelisimini olumsuz etkiler.Bu arada bende soguk suyla dus almak az da olsa ise yaradi.
Merhaba bende 16 yasindayim ve ayni durumdan sikayetciyim.Keten tohumunu nasil kullanicaz acaba ?

Merhaba bende 16 yasindayim ve ayni durumdan sikayetciyim.Keten tohumunu nasil kullanicaz acaba ?
aktardan cekilmis keten tohumu al,ne kadar kullanabilcegini de sor alirken sabah aksam yogurt,salata vs.ye karistir tuket.duzenli kullanmicaksan ya da 2 aydan once bi sonuc bekliceksen hic baslama.2 aydan sonra 1 beden buyuttugunu soyleyenler var.
lisedeyken ben de kullaniyodum keten tohumunu baska bisey icin gerci ama,yasin biraz nazik,gelisimine olumsuz bi etkisi olur mu acikcasi bilmiyorum.istersen bi doktora da danis.

aktardan cekilmis keten tohumu al,ne kadar kullanabilcegini de sor alirken sabah aksam yogurt,salata vs.ye karistir tuket.duzenli kullanmicaksan ya da 2 aydan once bi sonuc bekliceksen hic baslama.2 aydan sonra 1 beden buyuttugunu soyleyenler var.
lisedeyken ben de kullaniyodum keten tohumunu baska bisey icin gerci ama,yasin biraz nazik,gelisimine olumsuz bi etkisi olur mu acikcasi bilmiyorum.istersen bi doktora da danis.

Cok tesekkur ederim zaten bu yazilanlardan gordugum once sabir yoksa bastan kaybediyosun

göğüs ucu vakumla cıkıyor bu bel agrıları ıcın vakumlar satılıyor onlardan sıparıs ver 10tl ye fln var onu gogus ucuna yerlestırıp vakumla dırek ucları cıkıyor dısarı 5dk yap hemen etkı edıyor

Canım bnde 16 yaşındaym aynı dertteniz:KK43: Evde oğul otu karahindibayı çemenotu tozu çemenotu tohumu çörekotu yağı hepsinden var aktar gibi oldum. 20 gündür fln çörekotu yağını deniyorum herhangi bi değişim yok 2.ayın sonunu bekle diyolar bekliyorum bakalım ne olacak..

Canım bnde 16 yaşındaym aynı dertteniz:KK43: Evde oğul otu karahindibayı çemenotu tozu çemenotu tohumu çörekotu yağı hepsinden var aktar gibi oldum. 20 gündür fln çörekotu yağını deniyorum herhangi bi değişim yok 2.ayın sonunu bekle diyolar bekliyorum bakalım ne olacak..

Yarin keten tohumuna basliycam umarim guzel neticeler alirim ya bide hayit tohumu diyolar hic denedin mi sen??

Yarin keten tohumuna basliycam umarim guzel neticeler alirim ya bide hayit tohumu diyolar hic denedin mi sen??

yok canım ben spora başladım dün ve masaj yapıyorum çörekotu yağıyla birlikte inşh faydasını görürm. Hepbirlikte büyütürz inşhhh:))

X